|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   svaljki in ?
4.10.2007 10:19:44   
žiža
Včeraj mi je precej krompirja ostalo in sem ga predelala v svaljke zdej pa nimam nobene ideje kaj naj za zraven naredim. V ponedeljek smo imeli gobovo omako, v toprek jetrca, včeraj filane paprike, tako da bi kaj drugega kot omako.
Kakšna dobra in hitra zadeva pride v poštev?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 10:24:15   
mojcaziga
lahko bolonjska, lahko sirova. Jaz včasih popečem bučke, melancane, koreneček,......paradižnik in polijem čez (oz. priede bolj gosto). V glavnem sse jih največkrat lotim z zelenjavo, ki jo imam. Mal prepražim, včasih gratiniram. al pa jih popečem na maslu in pečen pišč. file zraven (čez malo česna in zel. paprika).

Lp, Mojca

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 10:35:46   
srki
Jaz jim imam najraje z golažem. Ali zrezke v omaki in svaljki. Lahko pa čisto preprosto, raztopiš malo margarine, daš gor drobtine in potem še svaljke not daš, malo pomešaš ali pretreseš, da se drobtine po svaljkih razporedijo.

Žiža, povej mi, ali še kaj rabiš not?

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 10:41:28   
Anonimen
Z štirimi siri.
Smetana,tri vrste sira plus gorgonzolo stopiš v smetani.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 10:44:10   
bamby
Konzervo tune popražiš (kar z oljem vred zliješ v kozico), zmanjšaš temperaturo in dodaš dobre pol kisle smetane. Soliš, malo popraš in preliješ omako čez njoke. Po okusu lahko dodaš tudi parmezan.
Hitro, enostavno in dobro!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 10:47:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: bamby

Konzervo tune popražiš (kar z oljem vred zliješ v kozico), zmanjšaš temperaturo in dodaš dobre pol kisle smetane. Soliš, malo popraš in preliješ omako čez njoke. Po okusu lahko dodaš tudi parmezan.
Hitro, enostavno in dobro!


Jaz temu dodam še narezane kisle kumarice pa koruzo. Mnjami....

Pa ful mi je dobro popečen piščanec, preliješ z smetano, daš še kkšn zdenka sir notr če je pri roki, mal prevrež, lahko dodaš še baby korenje, brokoli....ful fobro.

Drugač pa svalje delam tud z bolonjsko omako, golažem, bučkami...

Včasih jih nardim z bolonjsko, zmešam, dam v pekač, potresem s sirom in dam v pečico za tolk časa da se sir stopi.

(odgovor članu bamby)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 10:49:21   
mojsoncek
Meni ful pasejo zraven goveji zrezki v naravni ali pa gorcicni omaki.


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 11:24:44   
žiža
Evo padla je odločitev. Jedli bomo zelenjavno juhco pa svaljke zabeljene v drobtinicah pa kompot iz jabolk in svežih sliv user posted image

Drugače imam jaz ful rada ocvrte svaljke v gobovi omaki. Samo gobice so ta teden že bile.

Srki a maš še zalogo user posted image   Note so pri nas vedno dobrodošle user posted image  Lahko tud jaz kaj pošljem če rabiš.

(odgovor članu mojsoncek)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 11:51:33   
lukec
Mi jih ponavadi jemo z drobtinicami, kar same, zraven pa eno veliiiiko skledo dobre solatke.

_____________________________

Meni nebö odprto se zdi,
kadar se v tvoje ozrem oči,
kadar prijazno nasmejaš se,
kar sem prestala, pozabljeno je.
(F. Prešeren)

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 12:34:21   
pocka
bom dala en nenavaden predlog, ki je nam zelo všeč. Svaljki (njoki) s kislim zeljem. Skuhaš kislo zelje, s česnom...standard, daodaš malo na kocke narezanega pršuta (ga lahko prej tudi malo popražiš) in vse skupaj zmešaš s svaljki. Se splača probat!

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu lukec)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: svaljki in ?
4.10.2007 12:40:36   
srki
IZVIRNO SPOROČILO: žiža

Evo padla je odločitev. Jedli bomo zelenjavno juhco pa svaljke zabeljene v drobtinicah pa kompot iz jabolk in svežih sliv user posted image

Drugače imam jaz ful rada ocvrte svaljke v gobovi omaki. Samo gobice so ta teden že bile.

Srki a maš še zalogo user posted image   Note so pri nas vedno dobrodošle user posted image  Lahko tud jaz kaj pošljem če rabiš.


O, me veseli, da bo moja ideja na jedilnikuuser posted image .

Drugače pa, lahko mi pošlješ ja, bi bile vesele tudi v našem pevskem zboru. Zdaj bomo spet v akciji, ko se začenmo učit za koncert, pa bom kaj poslala.

No, več na ZS, da naju ne zbrišejouser posted image .

(odgovor članu žiža)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...
Regratov med
Zdravilna rastlina regrat je poznana vsakemu. Zdravilni so listi, korenina in tudi cvetovi. Iz cvetov lahko pripravite ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?