|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
10.10.2007 22:32:26   
kofetek2010
Tole je moja "približno" sanjska razporeditev prostorov:

user posted image

user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
10.10.2007 22:33:40   
Anonimen
A erker tudi rabiš?

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
10.10.2007 22:34:51   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

A erker tudi rabiš?


ne, fuj user posted image  

samo razporeditev mi je OK tako kot je zgoraj user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
10.10.2007 22:36:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana73

IZVIRNO SPOROČILO: Mič RR

A erker tudi rabiš?


ne, fuj user posted image  

samo razporeditev mi je OK tako kot je zgoraj user posted image


Nisi me razočarala user posted image  user posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
11.10.2007 8:00:22   
kalbo
Pa da bi sama notr strašla...nou tenks


Ma kaki sama, sej tud tebe čaka nekje princ na belem konjuuser posted image , po možnosti gradbenik, ki bo znal uresničiti tvoje zamisliuser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
11.10.2007 8:57:19   
Anonimen
možnosti gradbenik


Pravnika, gradbenika in ekonomista obvaruj nas o Gospod user posted image

(odgovor članu kalbo)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
11.10.2007 18:24:49   
mišk
Jana 73, maš dober okus. Tale Vila od Marlesa ima super razporeditev, pa tud od zunaj je svetovna za pogledat!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
11.10.2007 18:27:28   
mišk
Aja, pa mimgrede, a je erker vam res tako grd za pogledat, al jih je že preveč in je zato out?
Jst nimam glih nekega mnenja posebnega o njem, ampak me res zanima vaše mnenje. No, na katero tako bolj utrgano bajto ful paše, včasih je pa res čist odveč in načičkano.

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
11.10.2007 20:31:28   
Skaana
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
Tole je moja "približno" sanjska razporeditev prostorov:


Hja, približno res... Prvič pogrešam utility, ampak če maš tako bajto itak rabiš čistilko, tak da user posted image  čist sprejemljivo. Pa mela bi še zgornjo kopalnico ločeno na dva dela, pa mela bi kuhinjo bolj povezano z dnevno... Drugače je pa svetovno ločen bivalni del.
Erker je tud men čist mim, in mi je že šel res na živce, prav vse bajte ga majo, če paše al pa ne. In redkim, vsaj za moj okus, paše... No, hvala bogu je to mim. Če bi pa ga že mela, pa bi raje kaj kvadratnega.

Drugače pa se, da odgovorim na temo, v celoti strinjam s tistimi, ki pravijo, da tri otroške in pika. In večina hiš ima v mansardi predvidene tri sobe in kopalnico. Pa prostor za zaželjen kabinet se tudi najde, brez skrbi. Če pa nisi omejena s kvadraturo, potem sploh ne bo problem. Prostore boš potem razporedila glede na to, kakšna bo razlika v letih med user posted image . Če bo majhna, potem bodo eno sobo imeli dolgo za igralnico... Če pa bo večja, pa boste sobe odrejali po potrebi.
Mi imamo tudi v projektu dve otroški in en kabinet v nadstropju. Spodaj pa spalnico z garderobno. Ker bo zdaj razlika med otrokoma majhna - dve leti in pol - bosta na začetku otroka skupaj v eni večji sobi 17,5 kvadratov, midva pa bova spala skupaj v nadstropju z njima v malo manjši otroški. Spodaj pa bo zaenkrat igralnica. Ko bo pa starejša izrazila željo po svoji sobi, se boma midva preselila dol v spalnico, mlajši otrok pa v svojo sobo. 

_____________________________

Mami, kdaj bo spet včasih?

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Vsak otrok v svoji sobi?
11.10.2007 20:33:29   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: mišk

Jana 73, maš dober okus. Tale Vila od Marlesa ima super razporeditev, pa tud od zunaj je svetovna za pogledat!


Hvala. Od zunaj je meni všeč Marlesova Alta, tale Vila mi je malo out. user posted image

In erker mi je še bolj out. user posted image

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 35
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?