|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Torta za roj.dan
13.10.2007 8:47:10   
LIDJOČKA
Me zanima, ali vsakemu svojo, ali skupaj. Kako ste vi rešili to zadevo?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 8:50:25   
Marogica
Sama nimam dvojčkov, vendar bi v tej starosti (1 leto) jaz kupila eno torto za oba. Po drugi strani pa je odvisno od števila povabljencev. Ko smo mi praznovali 1 rojstni dan ta starejšega, smo imeli tri torte, ker je bilo ca. 40 ljudi(piknik).

Torej vsakemu svojo torto bi kupila šele nekje za 3. rojstni dan, ko se že "zavedata" in bi to najbrž tudi zahtevala.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 8:52:33   
Anonimen
Jaz bi pa kar vsakemu svojo. Četudi se ne zavedata, je lepo, da se vsak ob svoji torti slikata, sliek pa ostanejo za večno. 

(odgovor članu Marogica)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 9:15:17   
BLAŽIKA
Jaz bi pa kar vsakemu svojo. Četudi se ne zavedata, je lepo, da se vsak ob svoji torti slikata, sliek pa ostanejo za večno.

___________________________


tudi jaz se z tem strinjam


_____________________________

Moja punčka je moja največja sreča.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 9:23:45   
masna
Jaz bi po mojem 2 ampak malo manjši....

(odgovor članu BLAŽIKA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 9:40:56   
emaa
naša dva bosta stara eno leto naslednji mesec in bosta vsak svojo torto. Spekla jih bom najverjetneje sama, če bo l čas dopuščal. 

(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 10:02:50   
matejabr
Mi smo za eno leto imeli eno torto - metuljčka in vsaka je imela napis na svojem krilu. Pri dveh letih bosta pa verjetno že bolj izbirčni in si bosta sami izbrali, kaj bosta želeli imeti.

Lepo praznujte.

Mateja

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 10:43:11   
tatam
IZVIRNO SPOROČILO: matejabr

Mi smo za eno leto imeli eno torto - metuljčka in vsaka je imela napis na svojem krilu. Pri dveh letih bosta pa verjetno že bolj izbirčni in si bosta sami izbrali, kaj bosta želeli imeti.


Tudi jaz sem mislila nekaj takega za 1.roj.dan al pa dve žogi,ki se držita skup. Pri nas praznuja obenam še starejši bratec,ki bo seveda mel svojo torto,tak da ne vem kak bomo vse pojedli!!

(odgovor članu matejabr)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Torta za roj.dan
13.10.2007 12:54:59   
gumbek
mi smo pa imel eno pa tisto veliko gor sta bla pa racman jaka pa račka

_____________________________


Firbec sem!

(odgovor članu tatam)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Torta za roj.dan
14.10.2007 8:36:52   
d_princess
Jst sem spekla vsaki svojo torto pa tudi vsaki posebej napisala, tako da bosta imeli za spomin. Je bilo tudi dosti ljudi povabljenih, drugače pa pri nas pojesti torto ni problem.

Lp, Mateja

(odgovor članu gumbek)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Torta za roj.dan
15.10.2007 21:56:15   
barbi g
Joj LIDJOČKA a ti že o torti razmišjašuser posted image -jaz še nisem tako daleč-kje je še sobota a ne ? Pri nas bo verjetno ena in ta velika ,če bom pa pekla sama(dvomim ,da bo čas) bosta pa dve.Kar ne dohajam ,da bosta naši punčarici stari že eno leto!

(odgovor članu d_princess)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Torta za roj.dan
15.10.2007 22:49:59   
LIDJOČKA
Ja kaj pa hočem, sama sem popolni antitalent za peko, tako da sem se mogla odločit kaj pravzaprav hočem imet in to tudi naročit, ker drugače bomo v soboto brez vsega user posted image .
Pa tudi jaz ne morem verjet, da bodo naše babnice že eno leto stare user posted image user posted image .

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Torta za roj.dan
15.10.2007 23:01:20   
barbi g
Vidim ,da bo tudi strejša kmalu praznovala rd-ali boste praznovali za vse tri skupaj ali posebej?Pri nas ima starejša rd decembra in želi da bi imele ta veliko žurko (kot pravi ona) vse tri skupaj .Pojma nimam kaj narediti.
Lepo praznujte!user posted image user posted image
Pa še nekaj sem se spomnila-20.10.2006 so se v lj .porodnišnici rodili tije pari user posted image   user posted image (le kje je še tretja mamica?)

(odgovor članu LIDJOČKA)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Torta za roj.dan
16.10.2007 8:32:03   
LIDJOČKA
Midve s starejšo sva se odločili, da bomo imeli takrat, ko bo ona imela roj.dan, praznovali posebej, že tako je marsikdaj zaradi malih 2 prikrajšana, se mi zdi da je s strani drugih veliko manj pozornosti na njej, tako da bo imela kar "svoj" dan in torto, ki si jo bo zaželela.
Ja sej res, da so bili takrat še eni dvojčki user posted image , prav škoda, da se mamica ne oglasi, no če pa slučajno bereš, ali pa če jo kdo pozna (mamico, ki je rodila 20.10.2006 v Lj) naj se nama z Barbi g kaj oglasi!
Drugače pa tudi vi Barbi lepo praznujte, pa se potem kaj slišiva, ko bo to za nami user posted image user posted image

(odgovor članu barbi g)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...
Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?