|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Porodnišnica Ptuj
29.4.2010 15:11:31   
babyloverka
saj ravno zato pa sprašujem. saj ne da jaz ne bi zdržala še kak teden, če sem devet mesecev še bom zdaj malo, samo me skrbi za otroka. če mi naredijo preglede kot je potrebno in zagotovijo da je otrok na varnem in ima dovolj vsega, ok.
bom probala malo zagnjavit da me ne bi predolgo pustili.
sem pa že srečala nekaj takih ki so čez rok, sploh zdaj nekaj pocajo ker so prazniki

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 351
   RE: Porodnišnica Ptuj
30.4.2010 23:21:59   
slovenka
Ko boš že teden dni preko, kar zagnjavi. 14 dni je po mojem že preveč. Ker na UZ tega ne vidijo, kakšne kvalitete je tekočina... običajno pa niti UZjev kaj preveč ne delajo, samo te ctg-je... in ja, boš sedaj spoznala veliko punc preko roka user posted image Me smo bile potem že vse "besne", ker dojenčki niso šli ven user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 352
   RE: Porodnišnica Ptuj
30.4.2010 23:23:56   
slovenka
In ja, s tvojim veliko user posted image user posted image user posted image Moj verjame, da je to potem pri meni sprožilo porod, ker sva ravno par ur pred porodom... Samo ta recept izpade, kot da prej pa nič nisva user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 353
   RE: Porodnišnica Ptuj
15.9.2010 12:17:04   
j.urska
Kdaj je v mesecu septembru organizirano predavanje Porodnišnica Ptuj se predstavi? Na njihovi strani ni terminov, piše edino, da organizirajo enkrat mesečno.

Kako je s CTG na Ptuju. Baje se ni potrebno naročati? Kdaj je potem najbolj primerno, da se gre (v katerem dnevu tedna ipd)?

Jaz verjemem, da je morda to že kje napisano na prejšnjih straneh. Vendar se mi ne zdi smiselno brati 3 leta starih komentarjev. Prosim, če katera ve, da mi sporoči.

Hvala in LP vsem mamicam in bodočim mamicam user posted image

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 354
   RE: Porodnišnica Ptuj
15.9.2010 13:02:06   
babyloverka
IZVIRNO SPOROČILO: j.urska

Kdaj je v mesecu septembru organizirano predavanje Porodnišnica Ptuj se predstavi? Na njihovi strani ni terminov, piše edino, da organizirajo enkrat mesečno.

Kako je s CTG na Ptuju. Baje se ni potrebno naročati? Kdaj je potem najbolj primerno, da se gre (v katerem dnevu tedna ipd)?

Jaz verjemem, da je morda to že kje napisano na prejšnjih straneh. Vendar se mi ne zdi smiselno brati 3 leta starih komentarjev. Prosim, če katera ve, da mi sporoči.

Hvala in LP vsem mamicam in bodočim mamicam user posted image



na ctg te bo poslal ginekolog prvič, jaz sem hodila ob devetih. potem ti pa oni naprej povej kako pogosto pridi. ponavadi je tako da pride ob devetih nekaj nosečk potem pa hodijo noter. lahko si hitro na vrsti ali pa ne. je pa vseeno ker potem vse skupaj čakajo ginekologa da jim strokovno pogleda papirje user posted image
in ravno danes smo ptujske mamice ugotovile da so ti ctgji že tako zastareli in en navaden šit tak da se ne sekiraj in ne zanašaj preveč na njih, to je le ena točka v nosečnosti

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 355
   RE: Porodnišnica Ptuj
23.10.2010 8:47:52   
j.urska
IZVIRNO SPOROČILO: babyloverka


da jim strokovno pogleda papirje user posted image



Hvala babyloverka. Sem hodila sedaj na CTG na Ptuj. Pa so bili strokovni 5x, res kapo dol. Vse do včeraj. Včeraj pa sem naletela na mislim da dr. Djukanoviča (okrogel, že kar siv, malo škili). Pa me je skoraj kap. Tip me je spraševal, kam hodim v službo, zakaj si tam rajši bajte ne kupim, ne pa da se morem toliko vozit, kaj mislim, če bi si lahko kak s.p. odprla ... mislim svašta. Potem mi je pa na tisti list papirja (izvid ambulantnega pregleda) kar 3x napisal 'popadkov nima'.

Skratka, ima katera mamica ali bodoča mamica izkušnje s tem zdravnikom? Meni je včeraj vse dol padlo. Plodovnice mi sploh ni preveril, pa imam jutri rok 24.10.. Poleg tega je splošno pravilo, vsaj toliko poudarjajo, kako mora ženska v porodnišnico v treh primerih: če gre voda, če so redni popadki in na dan roka. No, jaz imam rok jutri, on pa mi je napisal kontrolo pojutrišnjem. Kaj te zaj naj naredim? Naj grem vseeno jutri, ali naj počakam do ponedeljka (če seveda nebo že kaj prej se začelo)?

Hvala, LP vsem bodočim mamicam in tistim, ki to že ste

(odgovor članu babyloverka)
Neposredna povezava do sporočila: 356
   RE: Porodnišnica Ptuj
24.10.2010 17:57:33   
BA2008
to vsekakor ni bil dr. djukanovič.on je zelo visok,ni star,postaven in ne sprašuje takih bedarij.je zelo strokoven.na njega boš bolj poredko naletela.je predstojnik porodnišnice in ima fuuuuul dela.ko sem jaz hodila na ctg,sem samo enkrat naletela na njega.če malo boljše opišeš zdravnika,o katerem pišeš,ti bom lažje povegala kateri je.a je imel brado in črno-sive lase ali brke?okrog 170 velik?

plodovnico ti bod verjetno pri naslednje ctg-ju pregledali.verjetno te bo dal na uz.drugače pa reči.saj ne grizejo.pa kar do ponedeljka lahko počakaš.čez vikend itak ne naročajo na ctg.razen v nujnih primerih.verjetno hodiš zdaj vsak drug dan na ctg?

_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 357
   RE: Porodnišnica Ptuj
24.10.2010 21:54:46   
j.urska
BA2008 hvala za izčrpen komentar. Sem vmes že ugotovila, da to ni ta zdravnik. Jaz sem se srečala z dr. Georgiev. Na ctg grem jutri, te pa bom vidla, kako pa kaj me bodo dalje usmerjali. Čeprav upam, da se mi stvar ne bo predolgo zavlekla. Rada bi že vidla svojega činkega :)

LP

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 358
   RE: Porodnišnica Ptuj
25.10.2010 8:00:59   
BA2008
na ptuju sprožijo 10.dan porod.dr. georgijev je pač.....ka pa vem.meni je šel sprva na živce.nič nežen ni bil,ko mi je vstavljal gel za mehčanje m vratu..drugače pa zna bit super tudi.

< Sporočilo je popravil BA2008 -- 25.10.2010 8:01:48 >


_____________________________

najin angelček Aljaž 14.12.2008 - 22.12.2008

(odgovor članu j.urska)
Neposredna povezava do sporočila: 359
   RE: Porodnišnica Ptuj
26.10.2010 10:47:55   
babyloverka
hjuj dr. giorgiev user posted image  bljeekkkkk še zdaj se spomnim kako me je šival, no thanks. še pol leta po porodu mi je slabo ko se spomnim na to.

priporočam da jutri ali danes ko greš na pregled zahtevaš pregled plodovnice, jaz bi to vsekakor storila. no in upam da čimprej pocartaš svojo bebo

_____________________________

Bastian...največja ljubezen
30.04.2010

(odgovor članu BA2008)
Neposredna povezava do sporočila: 360
Stran:   <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Stran: <<   < Prejšnja stran  11 12 13 14 [15]
Pojdi na:





Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.
Kamasutra za nosečnice: najboljši položaji...
Mnoge ženske ugotovijo, da se njihov spolni nagon med nosečnostjo poveča! Odkrijejo pa tudi, da je logistika lahko nepri...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?