|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 194 195 [196]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Male majčice in majčki 2006
30.11.2010 13:54:16   
puncica
daaan, remeber me user posted image

Torej naš majček, je zamenjal vrtec septembra, je pod totalnim vplivom tavečje sestrice in je zdrav ko riba. Riše samo mravljice in gasilce, druga pravi da še ne zna, ker je še majhen :) , uživa v žgečkanju in je fuuul bolj crtljiv kot naša tavečja. Naša tavečja je pa v 1. razredu in pogreša vrtčevsko svobodo ampak kar je treba ni težko in tam uživa.

A ja miklavž, našmu majčku bo prinesel legokocke une avto s prikolico za konjička, tavečji pa un novi "plastelin", ko ni kot plastelin pa ne posuši se, en kuža se da v tako hiško al neki.

A ja smo še vedno v dvojini in bo tako verjetno še nekaj cajta.


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu mojca75)
Neposredna povezava do sporočila: 4876
   RE: Male majčice in majčki 2006
16.12.2010 14:07:04   
lenika
IZVIRNO SPOROČILO: puncica



A ja smo še vedno v dvojini in bo tako verjetno še nekaj cajta.



Tega pa ne razumem. user posted image

Drugače pa se imamo fajn. Matic je že res velik fant, pa tudi Daša ima že 18 mesecev in že full govori in veliko razume, tako da je zanimivo. Med seboj se dobro razumeta, ne zdržita en brez drugega, a se velikokrat tudi sprčkata. Matic velikokrat zaradi ljubega miru popusti. Mala je drugače full motorik in je je povsod dovolj. Na stopnicah, na pogradu, na mizi,... Je kar pestro.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 4877
   RE: Male majčice in majčki 2006
30.12.2010 23:01:54   
lenika
V Novem letu vam želim veliko zdravja, sreče, osebnega zadovoljstva, čim več časa za preživljanje s svojo družino, čim več časa za prijatelje, čim več časa za zabavo. Zavedajte se, da življenje prehitro leti, mi pa se pehamo za raznimi nepomembnimi stvarmi, pozabljamo pa na najpomembnejše in to so medčloveški odnosi. Lepo praznujte

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4878
   RE: Male majčice in majčki 2006
14.3.2011 22:10:39   
lenika
kuku, še vedno nič. user posted image

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4879
   [Brisano sporočilo]
25.3.2011 21:19:58   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu lenika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4880
   RE: Male majčice in majčki 2006
4.6.2011 22:08:26   
cofek
oj bejbe!

da se malo pofočkam. Smo OK, praznovali 5. roj. dan - se zavedate, da gredo drugo leto že v ŠOLO?! user posted image
danes smo imeli z vrtcem "končnega" v Bumbar park v Mb - super fajn, samo klima jim ni delala, pa je bilo malce bolj toplo.... smo s starši malo počvekali, medtem, ko so se otroci zabavali po svoje...
ja, kmalu bo konec ta lušnega... user posted image
poletje se bliža, čeprav vreme me še ni prepričalo...

uživajte!
lp,t

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4881
   RE: Male majčice in majčki 2006
22.6.2011 20:44:47   
TandJ
Če mogoče katero zanima poslikava otrošklh sobic ali drugih prostorov stanovanja: http://www.gugu.si/component/adsmanager/?page=show_ad&adid=7956&catid=316

LP

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4882
   RE: Male majčice in majčki 2006
11.9.2011 21:30:46   
lenika
Pozdravljene!

Čisto smo zaspale, pa sem se odločila, da nas malo dvignem, če bo sploh katera brala. Kako ste kaj? Pri nas je pestro in lepo. Matic je že veliki bratec, Daša pa ima tudi že dobri dve leti in veselo caplja za njim in tudi vse ponavlja za njim. A ko ji ni kaj prav se tudi prav glasno upre. user posted image
Upam, da se katera javi s kakšnim poročilom.

(odgovor članu TandJ)
Neposredna povezava do sporočila: 4883
   RE: Male majčice in majčki 2006
26.10.2011 16:13:39   
cofek
oooj!!!

lenika res si pridna, ko skrbiš da nas ne ukinejo....
v bistvu nič novega, pa vendar vsak dan kaj novega...
"A"&"N" odraščata, zanimivo da se zdaj sploh ne vtikujem več toliko v njune prepire, ju rajši pustim da se sama zmenita, čeprav če gresta čez mejo sta vseeno kaznovana...
je pa tko kot pravi lenika - ful lepo in vsak dan bolj uživamo...še bolj bomo, ko se preselimouser posted image ...ja nismo se šeuser posted image

"A" je postal pravi mali razbojnik - mu hodijo razne lumparije poglavi, pa zmišljevat (oz. bi bilo bolje če rečem lagat) je začel user posted image user posted image . Pa res je velik fantek - bi lahko rekla največji v skupini (120cm). Pa pravi da je zaljubljen user posted image - v katero deklico je pa odvisno od dneva user posted image ...
oglasite se kaj!

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4884
   RE: Male majčice in majčki 2006
22.11.2011 12:44:59   
Lara28
Ne morem verjet, da ta tema še obstaja!!!! A ste še kje??? No jaz sem "spet" v porodniški, naša frajla je stara 7 mesecev, veliki brat pa res že zelooo velik.

Upam, da se katera kaj javi, bi bilo fajn, da malo obnovimo ta čvek....

(odgovor članu cofek)
Neposredna povezava do sporočila: 4885
   RE: Male majčice in majčki 2006
22.11.2011 20:53:39   
lenika
OOoooooo dve so se zbudile. user posted image  Lara28 lepo, da spet uživaš na porodniški. Gre pa hitro, meni je šlo v drugo še hitreje kot v prvo. Uživajte!

Upam, da se katera še kaj javi.

(odgovor članu Lara28)
Neposredna povezava do sporočila: 4886
   RE: Male majčice in majčki 2006
17.2.2012 22:18:23   
žmož
Živij punce,

celo večnost se nisem oglasila. A kaj, ko se mi zdi, da vedno, ko odprem forum, zagledam sam
o sporočila z vsebino Safari mania - povem po pravici, da me takoj vse mine.
Drugače smo že veliki - kot tudi vsi vaši nadobudneži; ta teden smo imeli že vpis v šolo. Moram reči, da sem ta dogodek lažje prenesla kot pri starejšem otroku, ko me je spoznanje, da gre že v šolo oz. da čas tako hitro mineva. kar šokiral. Ta mala je živahna kot vedno; moram reči, da se ni bistveno spremenila. Je pa zelo "odrasla" in točno ve, kaj želi imeti. Je nameč zaljubljena in to že od septembra user posted image . Tem stvarem se sama pri sebi samo smejim, čeprav me dostikrat preseneti z vprašanji, ki meni pri kar nekaj letih kqasneje še na misel niso prišla.
Veliko stvari bi bilo za napisat, a kaj, ko se bojim, da je le malokatera ostal, ki bere nqaš forum. Prepričajte me v nasprotnouser posted image !

(odgovor članu lenika)
Neposredna povezava do sporočila: 4887
   RE: Male majčice in majčki 2006
11.5.2012 8:59:21   
F*S*M
Živjo majčice in majčki,

prišel je naš mesec, vsem, ki ste praznovali vse najboljše, vsi, ki pa še boste pa veselo in poskočno praznovanje.
Pri nas nič novega, razen tega da smo imeli včeraj zdravniški pregled za šolo in je bil cepljen. V vsako ramo je dobil pikico, bil je zelo pogumen fant, niti solzice. Joj kako ga imam rada :). Čas tako prehitro teče, septembra že šola pa se mi zdi da je bil komaj v trebuhu :).

Uživajte v teh prijaznih toplih dneh, saj nas bo kmalu doletela pasja vročina.

Pozdravček

S

_____________________________

Moje sonce je začelo sijati 13.05.2006 ob 20.39

(odgovor članu žmož)
Neposredna povezava do sporočila: 4888
Stran:   <<   < Prejšnja stran  192 193 194 195 [196]
Stran: <<   < Prejšnja stran  192 193 194 195 [196]
Pojdi na:





Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?