|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Vnete očke in vročina
22.10.2007 12:49:18   
žarnica
NO,odkar je naša 2-letnica šla v vrtec,je vsaka dva tedna doma zaradi prehlada. Sedaj ima tudi vnete očke in to zelo.Včeraj ji je cel dan teklo iz njih,zjutraj,ko se je zbudila,je imela čisto zlepljene očke in sem jih morala najprej umit,da jih je lahko sploh odprla.user posted image Umivali smo jih s prekuhano vodo,kot piše v knjgi Otroške bolezni. DAnes ji teče samo še iz ene. Kako bi ji še lahko pomagali.?user posted image Aja,dali smo ji tudi kapljice,pa nevem,če so kaj pomagale.user posted image

Zdaj pa še vročina. V petek je bila še vredu (ni bila več v vrtcu),v soboto začela kašljat, ko se je po popoldanskem spanju zbudila,je bila čist vroča in imela vročino 39,4C. Smo dali svečko in je bila super do nedelje,tudi po popoldanskem spanju,ko je imela 39,1 C vročine. Spet dali svečko,danes je še vredu,bomo videli kaj bo sedaj,ko se zbudi.user posted image Nevem,to mi je že čudno. Da dobi vročino samo po spanju popoldan,drugače je pa vredu?

Saj,če bo spet vročina,bomo klicali k pediatru, me pa vseeno zanima,če poznate kak domač recept za vnete očke in kašelj (smo probali s toplo pleničko s kamilicami na prsa,pa je noče imet)?user posted image
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Vnete očke in vročina
22.10.2007 14:04:15   
arielca
Za tako zelo vnete učke so potrebne antibiotične kaplije in/ali mazilo Tobrex.

Za kašelj pri nas pomaga inhaliranje, mazanje prsnega koša s Fitobalmom, sirup (odvisno ali je suh ali moker kašelj), vroči timijan in materina dušica zavita v pleničko in anvezana na prsni koš.

Vseeno se pojdite še pokazat k pediatru.

Upam, da boste kmalu zdravi!

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu žarnica)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Vnete očke in vročina
22.10.2007 14:04:53   
arielca
Aja, pa vnetje oči je zelo nalezljivo, zato otrok ne sme v vrtec dokler znaki vnetja ne izginejo, tudi če nima vročine.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu arielca)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?