|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: ponovna zanositev po SS
21.10.2011 12:41:22   
ronja
Miš, pa drugič -saj delat jih je luštno, lubi gotovo ne bo protiuser posted image .

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu miš988)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: ponovna zanositev po SS
22.10.2011 9:55:00   
miš988
Ja bo pa drugič, enkrat bo sigurno, na silo ne gre pa če si še tako želimo.
K bo mi namenjeno bo prišel otroček.


(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: ponovna zanositev po SS
26.12.2011 18:03:53   
Anonimen
mene pa zanima, če je kaj narobe, če zanosiš po ss z tabletkami (7t) še pred prvo user posted image , ginek. pregled po ss je bil ok, metoda pazi pa ni 100 %, s kondomi pa se nama niuser posted image

(odgovor članu miš988)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: ponovna zanositev po SS
9.1.2012 10:03:26   
majči*
Živijo!
Preden ste načrtovale novo zanositev po ss katero folno kislino ste jedle in koliko časa prej ste začele. Sedaj so šle že tri menstruacije mimo od moje abrazije, ampak me je kar malo strah delat na otročku, da se ne bo vse še enkrat ponovilo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: ponovna zanositev po SS
10.1.2012 9:41:40   
srečki
Majči....nikar ne skrbi, sicer ne poznam tvoje zgodbe ti pa iz lastnih izkušenj povem, jaz sem ostala praznih rok v 5 mesecu in baje velja...kolikor si noseč toliko naj bi počakal. Meni je moja G rekla počakaj 3m in na novo po 2m sem začela piti elevit in uspešno zanosila po 3mentruaciji. Sicer je rekla G da jo je strah da ne pride do SS in hvala bogu zaenkrat je še vse Ok....sem pa noseča 11t. Tako, da kar pogumno, če so ti rekli, da lahko potem nič čakat. Držim pesti, da bo naprej vse uredu. 

(odgovor članu majči*)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: ponovna zanositev po SS
11.1.2012 9:27:58   
majči*
Moje zgodba je takšna...konec oktobra sem imela ss z abrazijo v 7 tednu nosečnosti. En ginekolog mi je rekel naj počakam 2, drugi pa 3 menstruacije, no tri so že minile. K sreči imam doma že enega 3 letnika. V bistvu jaz elevita najbrž ne smem jemati, ker imam malo povečano ščitnico, hodim letno na kontrole, tako da se bojim, ker vsebuje jod, da bi se kaj spremenilo. zdravil za ščitnico nimam, ker niso potrebne. Ne vem, zakaj je do tega splava prišlo, jemala sem tifol in matični mleček (naravni), se zravo prehranjevala in vse. Pri prvem otroku nisem jedla folne ne nobenih dodatkov, ker nisem en čas sploh vedela, da sem noseča:). Tko da se včasih sprašujem, ali nimajo mogoče tudi ti dodatki škodljiv vpliv.Sedaj sploh ne vem, ali naj začnem jest tifol, ali raje ne.

(odgovor članu srečki)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




izbor imena za fanta
adock

Katero ime za fanta vam je najbolj všeč

peter (23%)

jan (47%)

izak (23%)

oto (7%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!