|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   decembrke
26.10.2007 11:41:39   
želva
saj bi šla direktno na decembrke-na današnja sporočila, pa jih ne najdemuser posted image .Zjutraj sem tam še prebirala poste, zdaj pa ne morem do njih, mi kar majčice vn vržeuser posted image .
Za tiste, ki imate rok decembra ali ste že dobile odločbo od csd o višini porodniške?
Jaz sem pred pravočasno oddala, pa še kar ničuser posted image  Rok pa imam čisto na začetki meseca?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: decembrke
26.10.2007 14:05:33   
Kim80
Jaz sem oddala papirje na CSD Mb, mislim da 17. okt. in čez en teden sem dobila odločbo. Rok imam 1. decembra.

(odgovor članu želva)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: decembrke
26.10.2007 18:07:20   
Wahoo RR
http://www.ringaraja.net/forum/tm.asp?m=1423496

nadaljujte v že obstoječi temi

_____________________________

Lp,
Wahoo RR



(odgovor članu Kim80)
Neposredna povezava do sporočila: 3
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Celodnevna avantura za bodoče starše in ml...
Pomlad prinaša sveže začetke in nove avanture, zato je popoln čas za Baby Expo, edinstven dogodek, ki združuje vse, kar ...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




Spontani splav, nato pa...
MioBambino

Po prvem spontanem splavu sem naslednjega otroka...

ponovno splavila (18%)

rodila nedonošenčka (5%)

rodila donošenega in zdravega otroka (49%)

rodila donošenega in bolanega otroka (4%)

še nisem zanosila (24%)


Število vseh glasov: 135

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!