|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
6.11.2007 16:42:12   
Natali07
Zanima me kake imate iskušnje z plačevanjem svojega bivanja ob otroku v bolnici, če ste dojile?
Je potrebno plačat vse (nočitev in hrano)?
Ni potrebno plačat nič ali je odvisno koliko obrokov dojiš?

Sem slišala že cel kup variant, da mi ni več jasno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
6.11.2007 17:47:18   
živa
Jaz sem bila z našim (ampak ni otrok s PP) na infekcijski kliniki, ko je bil star malo več kot leto dni in sva se dojila samo zjutraj in zvečer (ali samo eno od tega). Plačala nisem NIČ.

Je pa res, da sem prišla pozno zvečer in šla dopoldne, tako da sem dobila samo zajtrk.

Lp,

živa

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
6.11.2007 18:10:10   
eya
Sem bila z malim na Infekcijski dva dni, sem ga dojila, pa mi ni bilo treba plačati nič.

(odgovor članu živa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
6.11.2007 18:24:07   
sončnica14
Sem bila z 10-mesečnikom v bolnici (rota virus). Dojila sem še zjutraj in zvečer. Tam sem spala in jedla vse obroke. Imela sva svojo sobo.  Plačala nisem nič. Rekli so mi, da doječe matere ne plačajo nič. To je bilo pred letom in pol v bolnici  na Jesenicah.

(odgovor članu eya)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
6.11.2007 19:30:18   
nezka1
Ko sem svojega sina še dojila, sva bila v bolnici v Ljubljani(pediatrična klinika + klinični center), dvakrat, in nikoli nisem  nič plačala.

Lep pozdrav, Nežka

(odgovor članu Natali07)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
6.11.2007 20:03:58   
lojzika
Če dojiš ni potrebno nič plačati.

Mislim pa da na nevro v LJ tudi če ne dojiš ni potrebno, no vsaj kakšno leto nazaj, ker so razmere za bivanje mamic skupaj z otročki katastrofalne

(odgovor članu nezka1)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
7.11.2007 8:54:06   
Anonimen
Sem bila s sinom v bolnici tri dni konec septembra (star je bil 10 mesecev), do enega leta se še lahko smatraš kot doječa mama (ne dojim več) in sem imela bivanje zastonj. 

(odgovor članu lojzika)
  Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
7.11.2007 18:50:38   
klaja
Z hčerkico sva bili na pediatriji v Ljubljani (sicer nisem dojila, sem si pa izbrizgavala mleko)  in nisem rabla nič plačat, ker sem spadala med doječe mamice. Imela sem pa vse obroke in še spala sem v sobah namenjenih mamicam. Ko si pa nisem več izbrizgavala mleka, pa sem lahko spala na počivalniku ob hčerkici (ni bilo nič za plačat), vendar nisem imela hrane. Enako je bilo v kliničnem centru.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
9.11.2007 8:23:54   
mika
pediatrinja mora napisat napotnico za pediatrijo tudi zate in imaš bivanje in hrano brezplačno.

(odgovor članu klaja)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plačilo bolnice ob otroku za doječe matere
10.11.2007 20:04:50   
Natali07
Hvala punce za odgovore.
Z malčkom sva že nazaj iz bolnice in sem imela posteljo ob njem in hrano - vse brezplačno, ker sem doječa mama. Me niso nič spraševali kolikokrat dojim( no saj imajo vse zapisano v kartonih).

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





BLOG: Prvo leto nič čokolade in smokijev!
V svojih povsem dobronamernih vzgojnih odločitvah starši pogosto pozabimo na najpomembnejše - otroka. Tudi, ko gre za uv...
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?