|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Cimet
16.12.2004 22:25:25   
tralala
A katera ve, če lahko dodam cimet v kompot 7-mesečnega otročka?
Hvala za odg.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Cimet
16.12.2004 22:34:27   
NinaŠ
Pomoje v zelo majhnih količinah ne more škodit :zmeden: , sam ne vem zakaj bi mu ga že dajala? A noče pit kompota oz. jest čežane, če je tko natur?
Jaz sem dala Anžetu mičkeno cimeta v čežano dva dni nazaj (9 mesecev), ker je nekaj štrajkov; sem dala tko mal, da jaz nisem občutila nobene spremembe okusa, ampak Anže je pa lepo jedel - ne vem če ne bolj zato, ker je videl, da sem še nekaj not stresla in sva skupaj zmešala.
LP

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   [Brisano sporočilo]
16.12.2004 22:36:33   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu tralala)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   Cimet
16.12.2004 23:42:06   
Seven*
Koliko jaz vem ni alergen, tako da kar dodaj. Jaz ga imam tako rada, da bi ga lahko vsepovsod jedla..

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Cimet
17.12.2004 7:39:41   
dory
Jaz ga vedno nekaj malega zmesam v cezano...od petega meseca...kot vem pa ni alergen in se v majhnih kolicinah lahko dodaja...in pospesuje delovanje slinavke kar je tud ok :)

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Cimet
17.12.2004 11:51:31   
mehurčica
Jaz sem ga tudi dodala že pred 6.mesecem. Ga imam tudi sama ful rada-sploh v palačinkah.:love:

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Cimet
17.12.2004 11:52:30   
dory
Tudi jaz obozujem cimet...z njim zacnem ze zjutraj,ko si ga malo vmesam v kavo z mlekom :)

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Cimet
17.12.2004 12:04:23   
mehurčica
Joj Teja, kake lušte mi delaš!:love: Jaz drugače ne pijem mleka, enkrat pa sem v LJ pila v eni slaščičarni neko cimetovo mleko pa je blo ful dobro.:love:

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Cimet
17.12.2004 13:07:03   
BARBARA R.
Ja,lahko od 4. meseca naprej!

:muca:

(odgovor članu tralala)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Cimet
7.3.2013 18:25:17   
kordelina
Jaz sem tudi naredila kompot s cimetom in sem malčici stari pol leta naredila iz kompota čežano z jabolko in slivo, vse je pojedla :)

(odgovor članu BARBARA R.)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Cimet
7.9.2018 20:33:50   
Lelly28 RR
Naša pikica ga obožuje, tako da ga velikokrat dodajam kašicam. Začeli smo pa že okoli 7 meseca, seveda v manjših količinah. Cimet je začimba, ki je ni priporočljivo niti odraslim da jo pojedo več kakor žličko dnevno.

(odgovor članu kordelina)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Cimet
8.9.2018 16:42:01   
kokos4 RR
Seveda. Jaz sem g tudi dala ze hitro po zacetku uvajanja..  

(odgovor članu Lelly28 RR)
Neposredna povezava do sporočila: 12
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?