|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 17:51:20   
Anonimen
... ker sem nova na tem koncu, sodelavke gravitirajo bl na drug konc, ex sodelavci pa so bl levi za take stvari...

Mene zanima kje bi se dal izvedet kdaj se da hodit plavat v bazen - če je organizirana kaka vadba v stilu plavanja al kaj podobnega.

Kje je fajn aerobika, če sploh aerobika - jst bi neki migala, pa ne vem kam naj se obrnem. Poznam itak nikogar ne, da bi se mu pridružila... torej, sanja se mi ne. Edin za Vogu vem da majo badbinton, plesne, aerobiko, sam tist je mal daleč, pa bi hodila, če bi vedla da je fajn... pa badbinton bi tud muvala, sam soigralcev nimam... (matr pogrešam LJ tozadevno, ko smo s sodelavkami hodile vsak četrtek špilat badbinton...). Aja pa ne me tekat pošiljat, ker sem se vsa zagnana odpravla točno - nobenkratuser posted image  (pa tak lep dres sem si kupla, pa tekačice tud).
Pa na plesne bi tud, če bi mela soplesalca user posted image .


Aja sprašujem pa za KRANJ in okolico. Ne bi lih hodila v LJ al pa v MB na aerobiko.
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 18:07:17   
Anuška79
glede plavanja - najbolje, da pokličeš na bazen, a organizirane vadbe ni - vsaj kolikor se jaz spomnim

telovadba, aerobika, ... - sama že več let hodim v Aerofit v ONC na Primskovem (za Merkurjem) in sem zelo zadovoljna s ponudbo in vaditelji : http://www.aerofit.si/

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 18:17:00   
Anonimen
Pikec, hudica, BADMINTON user posted image  Ja, imam mal alergije na raznovrstne badbinton ipd izpeljanke user posted image

(odgovor članu Anuška79)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 18:27:41   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ribicaRR

Pikec, hudica, BADMINTON user posted image  Ja, imam mal alergije na raznovrstne badbinton ipd izpeljanke user posted image


Ma ti kar mej alergijo user posted image user posted image user posted image user posted image . Jst jo mam tud - na summameduser posted image

Jst že 30 let igram babinton in konc... me ne bo noben prepričal v nasprotno user posted image . (no sej SSJK poznamuser posted image )

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 18:45:17   
tascha
Drugač imaš v Kranju tudi športni center spodaj pri Iskrah - bivša Trenča. Se ne spomnim točnega imena- Wellness ali nekaj takega.user posted image Omajo pa aerobiko, pa fitnes, pa savne, pa badminton, se mi zdi, da tudi squash. poglej še malo na netu, da izveš, kakšni so pogoji in termini. user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 18:50:04   
Strawberrie Cherrie
meni pa tele organizirane vadbe sploh ne ležijo. plavat grem ali sama ali z dragim,da sama držim svoj tempo,tekat grem najraje sama,da si malo počistim v glavi,prav tako na kolo,če že s kom, potem s kakšno kolegico ali dragijem, pa pičimo v hrib.
aerobika mi nikoli ni ležala,mi je eno samo preseravanje,prav tako ostale fitnes organizirane vadbe.niti v fitnes ne hodim rada,ker mi je odvratno gledat tam en kup ljudi,ki se potijo, in me kar mraziuser posted image
na smučanju sem rada pa v skupini, pa da damo vse od sebe. ampak moji prijateljski skupini.

sem pač čudna,nimam kaj

(odgovor članu tascha)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:00:22   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: Strawberrie Cherrie

meni pa tele organizirane vadbe sploh ne ležijo. plavat grem ali sama ali z dragim,da sama držim svoj tempo,tekat grem najraje sama,da si malo počistim v glavi,prav tako na kolo,če že s kom, potem s kakšno kolegico ali dragijem, pa pičimo v hrib.
aerobika mi nikoli ni ležala,mi je eno samo preseravanje,prav tako ostale fitnes organizirane vadbe.niti v fitnes ne hodim rada,ker mi je odvratno gledat tam en kup ljudi,ki se potijo, in me kar mraziuser posted image
na smučanju sem rada pa v skupini, pa da damo vse od sebe. ampak moji prijateljski skupini.

sem pač čudna,nimam kaj



In zdaj si ji pa ful pomagala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:00:58   
Strawberrie Cherrie
ja,ker res ne razumem,zakaj želi to početi v družbi neznanih žensk

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:02:03   
Strawberrie Cherrie
ali moških

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:07:06   
petja
Se strinjam s tabo, ampak športe, ki si jih ti naštela, pozimi težko prakticiraš, tako da ji za ta letni čas ne preostane nič drugega.

Meni je pa plavanje user posted image user posted image user posted image , ker ne verjamem, da vodo menjajo tako kot je treba ...

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:08:43   
Strawberrie Cherrie
a ti poleti smučaš?user posted image
Okuser posted image , samo da si srečnauser posted image user posted image

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:11:49   
petja
Pa dobr no, ženska sprašuje za en šport, s katerim se lahko ukvarja večkrat na teden, ti pa tukaj najedaš s smučanjem.

A ti si pa imela redno službo, pa še cca 3-4x na teden hodila smučat pozimi, po službi seveda! Sploh, ker je ful veliko smučišč, kjer imajo nočno smuko user posted image user posted image user posted image .

Aja, pa moj prvi post je bil šala, zajebancija!user posted image

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu Strawberrie Cherrie)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 20:12:59   
Strawberrie Cherrie
ne bit tolk občutljiva, no. user posted image


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 21:34:31   
natasarobi
Jaz hodim v AEROFIT - za Merkurjem, poleg Mercatorja.

lp,

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 21:36:52   
natasarobi
Se pa lahko kdaj dobimo, če želiš. Te popolnoma razumem kako je to - sem se tri leta nazaj preselila v Kranj, prej bila v Ljubljani.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 23:00:11   
kofetek2010
IZVIRNO SPOROČILO: petja
A ti si pa imela redno službo, pa še cca 3-4x na teden hodila smučat pozimi, po službi seveda! Sploh, ker je ful veliko smučišč, kjer imajo nočno smuko user posted image user posted image user posted image .


Mi2 z možem pa sva eno sezono hodila skoraj vsak dan po službi smučat (sva imela sezonske karte in jih je bilo treba pokurit). user posted image user posted image user posted image
Aja, to je bilo še takrat, ko smo živeli v MB in je bil najmanjši probem smučat na nočni smuki, ki se je itak začela ob 17h.

Uffff je blo včasih fajn! user posted image user posted image user posted image



.0RR - ostalo pa ne vem, žal user posted image


(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
19.11.2007 23:06:48   
Anonimen
Aja, to je bilo še takrat, ko smo živeli v MB in je bil najmanjši probem smučat na nočni smuki, ki se je itak začela ob 17h.


Ja jupi user posted image user posted image user posted image  Sem rekla da ne bom hodila v MBuser posted image

(odgovor članu kofetek2010)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
20.11.2007 7:46:59   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: jana73
Mi2 z možem pa sva eno sezono hodila skoraj vsak dan po službi smučat (sva imela sezonske karte in jih je bilo treba pokurit). user posted image user posted image user posted image
Aja, to je bilo še takrat, ko smo živeli v MB in je bil najmanjši probem smučat na nočni smuki, ki se je itak začela ob 17h.


Kaj je Đejn, a te je S_C na pomoč poklicala user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Glede na to, da Pikec išče tut družbo, lahko skupaj hodita v MB na nočno smuko, sej ni tolk daleč user posted image .

Ej, kaj je zdaj za nedeljo??? Pridete? Da vem še eno dodatno torto kupit user posted image .

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
20.11.2007 8:28:38   
mojsoncek
Kaj pa Vita center v Naklem?

http://www.vitacenter.si/sl/Skupinske_vadbe_vita/?vitacenter-frontend=du7e3obgjfhb3j9r4fqku0l290

Pa v olimpijski bazen Kranj gres lahko plavat ali na potapljaski tecaj


< Sporočilo je popravil mojsoncek -- 20.11.2007 8:34:02 >


_____________________________

Vse kar smo, je posledica našega dosedanjega mišljenja (Buda)

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
20.11.2007 10:23:33   
Anonimen
midva z descem sva hodlila v aerofit. se mi zdi najboljši. tut plesne majo in mislim da ni treba met soplesalca. poglej na njihovi spletni strani. ti jo je že ena gor plimala..no link do tja

bazen je pa odprt več al manj skos za rekrativce tko da ni problema. organitzirane vadbe pa mislm da ni. bi šla pa plavat js kdaj tko da lohk me zvrcneš pa greva skupi. včas sem redno hodila vsako nedeljo zjutraj pol pa na kofe v copro :) hehe

(odgovor članu mojsoncek)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Aerobika, plavanje in podobno
20.11.2007 11:05:48   
Pajaca
Pikec dobrodošla na periferijo. Jaz sem še vedno čist nesrečna ko imam tako malo izbire v KR, da je joj. Se mi otroci prav smilijo, se bom res mogla nazaj v lj preselt.

Drugače pa moj doktorat iz aktivnosti v kr me je pripeljal do naslednje ugotovitve, da je najbolje da si sama organiziram telovadbo. Lahko prideš k nam, a ne vem če se ti bo dal do Golnika vozit. Men se ni dal v kr pa sem pol pr nas raj zrihtala aerobiko je bolj komot.

V KR imaš naslednje: Megacenter (tam v tisti luknji ko se gre po Jelenovem klancu dol pa potem proti tanovi qlandiji), potem je Aerofit (za Merkurjem), pa potem imaš še Vita center v Naklem, pa Vogu, pozabu kje že je to. No potem vem, da imajo aerobiko po raznih OŠ. Pa ja imaš še zelo blizu Pilates center tam ko greš iz Predosel proti centru, sam ne čez kokrco oz mim merkatorja tam vmes pač.

Hodila sem v Vito, pa Vogu pa v Aerofit. Pač predvsem so mi bili predaleč in močno predragi. Mi je bilo pa še najbolj luštno v Voglu in to zato ker nimaš unih našopanih punc k sam gledajo kako je kera oblečena pa kok kil ma.

Aja pozabila sem Monika šport nad bazenom pa na Brdu, no če še obstaja, nič ne slišim o njih.


Glede badmintona pa po novem letu grem z veseljem kakšen večer s tabo na badminton. Še raje bi šla na squash. Moj se je poškodoval in ne sme več to dvoje igrat sploh in zdaj sem vsa nesrečna ker nimam nikogar ki bi igral z mano..... tako da drugo leto se komot kdaj dobiva in kakšno odigrava..... sam če nisi taka da sam točke nabiraš, ampak če si bolj taka kot jaz k je badminton bolj tko za zraven pa se bolj za hec igra. Letos mam pa prevelko gužvo, da bi težko še badminton kam stlačila.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroke uspavam zgodaj
Moji otroci so vedno šli zgodaj spat. Zapadli smo v rutino, ko so smo se odrekli dnevnemu spancu, približno tretje ali č...
Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?