|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   šibka menstruacija
27.11.2007 8:05:57   
Anonimen
živjo punce!!
jst bi pa mela eno vprašanje,in sicer, ali je katera imela ko je zanosila še prvo šibko menstruacijo oz rahle krvavitve v času ko je dobila še zadnjouser posted image ???upam da me razumete????
lp
  Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 9:07:35   
Taula
Ene zamenjajo vgnezditveno z user posted image . Drugače imaš pa lahko tudi šibko user posted image , čeprav si user posted image .

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 9:41:56   
~Biba~
ok pravijo da to ni lih menstruacija...a je podobna  krvavitev kot pri menstruaciji...jih kr nekaj poznam ki so imele še 3 mesece redno krvavitev...pa so bile noseče.

(odgovor članu Taula)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 11:20:01   
Anonimen
Kleja mene pa zanima glede te normalene menstruacije in nosečnosti....

Nekaj mi se čudnega dogaja... Imela sem menstruacijo 18.11. vendar samo tri dni in veliko manj intenzivno kot ponavadi in zelo bolečo... Ponavadi imam bolečao in 7 dni. Zdaj pa mi je že pet dni non stop slabo in skoraj bruham, trebuh imam napet, začelo se je zaprtje prebave in bradavice me samo srbijo,  pa na desni strani pri jajčniku me full špika, a ti misliš da bi lahko bila noseča in sem imela tudi menstruacijo, al je to sam kaka viroza, a bi bilo vseeno dobro nredit kak test... eh ne sej to je verjetno samo viroza....user posted image user posted image user posted image

Dejte če je kera mela take težave mi prosim povejte, da grem G in on vidi kaj je narobe....

Hvala za odgovor!

(odgovor članu ~Biba~)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 11:33:27   
Taula
Kaj pa če bi naredila test preden greš do G?

_____________________________

NESRAMNA sem, brez kančka slabe vesti, počutim se prisrčno.... ZLOBNO:)



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 11:42:57   
matt
ola, tudi jaz se tokrat srečujem s podobnimi težavami  anonimna...ta vikend sem preživljala tole   v petek sem jokala od krčev, pa tudi kri se je prikazala ampak malo, v soboto ravno tolk da je blo, v nedeljo le še en rjav flek... in konc, temu skoraj ne bi mogla reči menstruacija, in do danes nič več .... v soboto me je tudi pod prsmi parkrat zelo zbodlo, slabo mi je občasno (ampak itak imam glive na želodcu) ...  BT je padla na 36,6 zato skoraj ne upam upati na najboljše... in si nočem delat lažnih upov...

Predlagam, da dava času čas anonimna, sej če sva nosečki bova itak vidli... slončanje itak pašeuser posted image user posted image user posted image  
o tem da so nekatere krvavele med nosečnostjo pa je tudi že bilo govora....

držim pesti za vse ki upate!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 12:48:41   
nf
Matt, a imaš zdej skos znižano temperaturo?? To je pa res čudno. A si že naredila kak test?
Upam na najboljše za obedve!

(odgovor članu matt)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 13:04:43   
nicnic
Naredi kakšen test.
Sicer pa Pušenjak (ki ga tako rada citiram) pravi; "...če bi bila M kot švicarska ura vseh 40 let, bi bilo preveč pravljično. Pri večini žensk torej ni tako in se tekom teh 40 let od 12. do 52. leta občasno zgodi kakšna motnja in ciklus malce iztiri."

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 13:09:03   
nf
...itak da se "malce iztiri" ravno takrat, ko delaš user posted image  in si cel v pričakovanju. Bitch user posted image
Punce, dejta narediti testek in poročajta! me smo firbčne user posted image

(odgovor članu nicnic)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: šibka menstruacija
27.11.2007 13:24:42   
nicnic
IZVIRNO SPOROČILO: nf

...itak da se "malce iztiri" ravno takrat, ko delaš user posted image  in si cel v pričakovanju. Bitch user posted image
Punce, dejta narediti testek in poročajta! me smo firbčne user posted image


Jah, ko delaš user posted image itak je vse kr neki. Od znakov, pa pride M malo kasneje, pa je malo bolj šibka, pa še ovulacijski testi nagajajo, pa BT, pa testi nosečnosti tudi kažejo kr neki,... poznamo!user posted image user posted image user posted image

Ja, pa firbčne smo tud. To pa tud kadar ne delamo user posted image .    user posted image user posted image  

_____________________________

Pameten si, če verjameš samo polovice tega, kar slišiš.
Genialen, če ugotoviš, katero polovico.

(odgovor članu nf)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: šibka menstruacija
28.11.2007 14:33:50   
Anonimen
oj, meni pa je G 13.11. rekel, da je možno da bo nastopila ovulacija čez 2 dni.

22.11. sem dobila rdeč obisk (beri user posted image )....

kaj menite? naj si to razlagam kot menstruacijo, ali je možno kaj druga?

naj še povem, da je bil ta cikel dolg 52 dni.

hvala

(odgovor članu nicnic)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: šibka menstruacija
28.11.2007 15:15:58   
matt
Hej anonimna... nisem noben strokovnjak, ampak se zadnje čase srečujem s temi čudno dolgimi ciklusi... vzrokov je lahko zelo veliko......  če si krvavela kot ponavadi, se je bole spustiti na realna tla, a ne? lahk je tudi vgnezditvena...  predlagam, da si meriš BT in boš po nekaj mesecih mogoče lahko ugotovila in si sama napovedala M in O ...

Naj še tu napišem, da je danes moja BT skočila na 37,0 in me špika v jajčnikih ...  zato zopet upam user posted image ... moja pobožna želja je, da bi le ostala še nekaj dni "tu gor" ...  in da rahla krvavitev v soboto ne pomeni le uverturo v čisto ta pravo M...
Bo treba nekakoko ukrotiti to neučakanost user posted image  - ma katera kak recept?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: šibka menstruacija
29.11.2007 8:30:36   
JanaB
Anonimna, tudi meni se ta mesec dogaja nekaj podobnega. M sem imela 12.11. in je trajala 4 dni kar je recimo običajno. Sedaj pa me že kak teden boli spodnji predel trebuha, sem napihnjena, špika me v jajčnikih, nonstop sem utrujena, bradavice me srbijo in imam rahlo vročino cca 37,1. Jaz si mislim, da je bodisi ovulacija, viroza ali pa enostavno preobčutljivost po prenehanju jemanja kt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: šibka menstruacija
2.12.2014 12:56:52   
Kaarin
Lepo pozdravljene vse skupaj mene pa zanima sledeče mamica 5 mescev stare punčke ko je bila stara 2 mesca sem dobila menstruacijo in sem jo vsak mesec dobila točno 28 dan razen prejšni mesec sem jo dobila na 32 dan ta mesec sva pa umes not spuščala in zdaj mi kake 4 dni zamuja in zdaj že 2 dni opažam na wc papirju najprej mal rjavkast madež pol mal krvav in sem takoj pomislila da bom dobila menstruacijo sam do danes je še nisem in problem je v tem da na vložku se nč ne pozna na wc papirju se pa pozna .... No dane se je pa pojavla še na vložku rahkla krvavite in sem si rekla no pa je le pršla sam opažam da sploh ni močna k zmeram do zdaj sem jo mela 1 dan zelo močno in bolečo danes pa ni taka ... in zato me zanim če je to lahko vgnezditvena krvavitev? K če povem po pravici me je po eni strani strah da bi bla noseca tako kmalu po eni strani bi bla pa vesela da bi moja hčerkica dobila tako kmalu bratca al pa sestrico ... Aja pa zanima me še če se že splača delat teste nosečnosti? No danes se je pa spet pojavila krvavitev na vložku sam ni močna ... je možno da mam šibko menstruacijo in sem drgač vseeno lahko noseča?






Upam da mi boste lahko pomagale ...

Lep pozdrav

(odgovor članu JanaB)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: šibka menstruacija
2.12.2014 14:50:02   
Anonimen
Ni menstruacije v nosečnosti, so samo krvavitve. Lahko je vgnezditvena, v tem primeru čez par dni naredi test. Možno je tudi, da imaš samo malo podaljšan ciklus z izcedki pred M ali pa, da si noseča in krvaviš. Test ti bo povedal več.

(odgovor članu Kaarin)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: šibka menstruacija
2.12.2014 15:13:11   
Shana86
Se strinjam, naredi test in potem tuhtaj. Če bo negativen, krvavitev pa bo vztrajala, ponovi test čez 3 dni. V primeru daljše ali obilnejše krvavitve pa bi na tvojem mestu klicala G. Sicer pa traja eno leto po porodu, da je telo hormonsko na istem kot pred nosečnostjo, tako da je lahko samo ena čudna M, ki bo minila. Naj se razplete čim lepše.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: šibka menstruacija
3.12.2014 8:48:19   
Kaarin
hwala obema za odgovor opažam da ni nč močnejša krvavitev je skos ista ... sei pomoje vseeno lahko test delam čepravm mal krvavim ... Bom test naredila danes popoldne k eni pravjo da je bolje če ga zutri delaš pomoje je isto če ga popoldne delaš bo itak isto pokazal kot bi zutri pomoje?

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: šibka menstruacija
3.12.2014 8:58:44   
Shana86
Jah če boš prej ful pila, bo urin bolj razredčen in če je še malo hormona, je test lahko lažno negativen. Sicer pa načeloma prav pokaže katerikoli del dneva, meni je.

_____________________________

Enjoy life now, this is not a rehearsal **

(odgovor članu Kaarin)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: šibka menstruacija
3.12.2014 9:48:20   
Kaarin
Hwala ti za odgovor bom dons kupla kar dva testa da če bo dons slučajno negativen bom pa čez nekaj dni probla spet da bom vidla če je kakšen drug rezultat.

(odgovor članu Shana86)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: šibka menstruacija
3.12.2014 18:10:58   
Kaarin
A pa lahko v enem dnevu naredim 2x test al je bolje da do zutri počakam?

(odgovor članu Kaarin)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: šibka menstruacija
12.9.2016 18:59:22   
123123kk
zivijo!
jst in moja punca sva imela spolne odnose cez 6 dni je dobila enodnevno menstruacijo. redno menstruacijo naj bi dobila cez kaksen dan ali dva. ali je punca noseca? prosim vas za odgovore

(odgovor članu Kaarin)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
"Delanje otroka" je lahko stresno
Če se trudite zanositi in vam ne uspeva, veste, da to ni nekaj, česar bi se neznansko veselili, ampak ravno nasprotno, t...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?