|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   kam z tremi 2-letniki
29.11.2007 20:42:44   
zara3
Pozdravljeni!!!
Z tremi dvoletniki (trojčki) bi se radi odpravili za kakšne tri dni v terme (lahko v SL ali na Hrvaškem). Želimo seveda apartma (spalnico in dnevno sobo) z penzionom. Želimo tudi, da je kopališče primerno malčkom...po možnosti tudi kakšna otroška animacija. Cena niti ni toliko pomembna, ne bi pa radi bili med samimi petičneži, da bi jih morda motil naš direndaj.
Upam, da mi boste pomagali z kakšnim nasvetom.
Hvala!
Zara
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: kam z tremi 2-letniki
30.11.2007 7:36:46   
Majabo
jaz enega tezko obvladam, ti pa imaš tri
kapo dol punca

z vsem spoštovanjem


meni so vsec Olimije, predvsem ker je okoli bazena veliiiko prostora z lezalniki in tudi igralnica z animatorjem, kjer otroci risejo in podobno, pa restavracija če je panika in tako.....z otrokom gremo najraje tja

(odgovor članu zara3)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: kam z tremi 2-letniki
30.11.2007 8:23:41   
viv_
Olimje, aparthotel Rosa. Ful luštno. Lepi apartmaji.

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Majabo)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: kam z tremi 2-letniki
30.11.2007 9:38:58   
Nika v službi
AH Rosa je zelo fajn, sam termalni kompleks (sploh po "povečanju" s tistim klavstrofobičnim balonomuser posted image ) pa meni ni všeč. Po hodnikih piha in je mrzlo, kot user posted image , ko prideš ven iz vode. Itak da tudi voda ni ne vem kako "termalna" (beri: topla). Pač - terme Olimia niso preveč po mojem okusu (pa imamo tam apartma v Vasi Lipa, da ne bo pomote).

Mi gremo raje v Čatež (živ žav praviloma nikogar ne moti, imajo igralnico, restavracijo, vse povezano s hodniki - h. Toplice), Radence (h. Radin ali Izvir) ali v Žusterno.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: kam z tremi 2-letniki
30.11.2007 9:52:37   
Aja32
IZVIRNO SPOROČILO: viv

Olimje, aparthotel Rosa. Ful luštno. Lepi apartmaji.


user posted image user posted image user posted image - najboljše... iz bazena greš lahko direktno po hodniku do apartmaja... ni ti jih potrebno oblačiti... To meni ful pomeni...

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: kam z tremi 2-letniki
30.11.2007 10:22:40   
viv_
Ja, se strinjam z Niko, odkar so povečali, ni tok fajn... Tista povečava mi ni všeč. Prej si iz bazena lepo videl ven, zdaj je pa "kr neki".

Sam meni je všeč v Olimju to, da je luštno tudi za izlete okol...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: kam z tremi 2-letniki
30.11.2007 10:49:58   
Nika v službi
Viv, tu se pa jaz strinjam s tabo. Podčetrtek in okolica je krasna, zato pa mi raje pridemo konec poletja, ko se še lahko kopaš zunaj in delaš dolge sprehode.

Zarina težava bo najti apartmaje, ki bi bili povezani s hodniki z nekimi termami. Mislim, da to res nudi edinole AH Rosa.

Druga varianta pa je najem kake suite oz. apartmaja v sklopu hotela.

(odgovor članu viv_)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: kam z tremi 2-letniki
1.12.2007 12:54:32   
arielca
Men je pa Čatež user posted image . V času počitnic in praznikov je na bazenu norišnica, umazano kot 100 user posted image , o tem, kako povsod piha pa sploh ne bi govorila.

_____________________________

Jaz v svetu, svet v meni živi!
Skoraj že spim, a svet je! Svet se ne zdi!
Slišim rimo, kako govori:
pred rojstvom te ni bilo,
po smrti te ne bo,
a zdajle si.

(odgovor članu Nika v službi)
Neposredna povezava do sporočila: 8
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kako organizirati prvomajske šolske počitn...
Tisti starši, ki med počitnicami nimate na voljo "servisa babic in dedkov", se lahko znajdete tako, da se dogovorite s...
Ideje za igre v gozdu
Otrok lahko v gozdu teče, skače, preskakuje, pleza, čofota, se igra z blatom in peskom, se drsa in sanka, raziskuje in o...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?