|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Steklena vrata
3.12.2007 0:24:36   
* Mateja *
Čau!
En nasvet od strokovnjakinj.
Zasteklili smo velik balkon v bloku in sedaj nameeravamo iz balkona naredit otroško sobo, sam s tem izgubimo vso svetlobo na hodniku. Zato me zanimajo kakšne rešitve. Naredili bomo gips steno , ki bo mejila na otr. sobo in hodnik. Meni so najprej prišle na misel kakšne lepe steklena vrata. Pa ne take v lesenem okvirju, čisto cela steklena. Zanima me če jih katera ma, kako se obnesejo, cena oz. kakšna druga rešitev za našo sobico.

Hvala!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 7:17:34   
cicido
Mi jih sicer se nimamo, ampak sem se pozanimala, ker jih bom dala v kopalnico, da bo na hodniku malo svetlobe. So cisto steklene, kaljeno steklo in na aluminjastem nosilcu-stoku. Stanejo pa okrog 1000 eur.

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 7:19:52   
mika
Naredili bomo gips steno , ki bo mejila na otr. sobo in hodnik.


ena varianta je, da naredite steno iz steklenih prizem, ki jih dobiš v različnih barvah.
cene steklenih vrat pa žal ne vem.

< Sporočilo je popravil mika -- 3.12.2007 7:20:05 >

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 7:25:59   
muha1
Kot je rekla mika: glej na varnost otrok! Mi imamo v kuhinji še samo podboj, ker pridejo steklena vrata in dokler mi otrok ne zraste, ne bo vrat!

(odgovor članu mika)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 7:37:24   
rija
steklena vrata so res okrog 1000 eur in gor. odvisno, kakšna želiš.

za varnost otrok pa  se jaz nebi sekirala, ker so itak vsa iz kaljenega stekla, ki se ob lomu sesuje v male delce. lahko pa je steklo še nekak lepljeno...kot v avtu...user posted image  mi imamo stekleno fasado, ki je za 10 steklenih vrat in me resnično niti najmanj ne skrbi....pa naš mulček včasih kar veselo tolče po steklu....

mislim, da so steklena vrata bistveno bolj varna, kot kakšna lesena z dodatkom stekla. ker to je po navadi navadno in se je že zgodio, da je kakšnemu malčku prerezalo žilo....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu muha1)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 7:59:04   
tiana
rija,kako pa zgleda steklena fasada?

_____________________________

....za dežjem vedno posije sonce...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 9:32:41   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: tiana

rija,kako pa zgleda steklena fasada?


super user posted image

namesto zida je steklo.....čez dva nadstropja in v dolžini ene 6 m.....

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu tiana)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Steklena vrata
3.12.2007 11:39:41   
ajat
Rija, zdaj pa tudi mene zanima kako izgleda stekelna fasada?
Lahko vidimo kje kakšno slikico, lahko tudi po mailu. Please :)

Enkrat sem že gledala tvojo hiško, ampak notanje prostore,ki so bili itak waw, zato me še toliko bolj zanima to steklo :) V čem je pa prednost steklene fasade? Izolacija, čičenje, ...?


Avtorica posta pa---- Meni so steklena vrata zelo lepa, ampak, glede na to, da bo za steklenimi vrati otroška sobica, bi se mi zdelo primerjneje, da bi bila vrata navadna. Zdaj je še mali in ga ne moti, ko pa odraste, nevem, če bo ravno vesel, da je v akvariju, da vidite vsak njegov gib. Vidim tudi drugačno slabost. Recimo luč iz hodnika v njegovo sobico, ga bo motila zvečer.
REšitev je pa res morda v tistih prizmah, al kaj je že. ali pa drugače zaprta sobica. Torej, ne po celi dolžini balkona. Razumeš?

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Steklena vrata
5.12.2007 11:26:28   
Urša
Mi bomo dal vrata iz kaljenega stekla v kopalnico, nas pride predračun okrog 500 EUR. Se pa nič ne vidi skoz.

_____________________________

Osrečujejo me zakladki Nika, Jaka in mali Izak:-)

(odgovor članu ajat)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Steklena vrata
5.12.2007 18:07:45   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: tiana

rija,kako pa zgleda steklena fasada?


super user posted image

namesto zida je steklo.....čez dva nadstropja in v dolžini ene 6 m.....



Ful dobro Rija!!!! Kdaj lahko pridem na kafe? user posted image user posted image user posted image  Vsaka čast za takšne ideje! user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Steklena vrata
5.12.2007 18:14:33   
rija
kadarkoli želiš, user posted image  čaka user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Steklena vrata
5.12.2007 18:24:03   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: rija

kadarkoli želiš, user posted image  čaka user posted image


Od kod si že ti? user posted image user posted image user posted image  Imate lekarno v bližini, da še šiht usput naredim? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Steklena vrata
5.12.2007 18:32:31   
rija
pa ne samo eno.....kar nekaj user posted image  pa dvomim, da si naše že obdelala....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Seven*)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?