|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Še 10kg
8.12.2007 0:14:53   
DaniNeli
Vam na kratko povem mojo situacijo..
Ko sem zanosila sem imela 60kg,visoka 174cm-kar sem še vedno...nikoli nisem imela težav s težo,lahko rečem,da sem imela popolno postavo.Trenirala sem rokomet in atletiko...
No,med nosečnostjo sem se zredila ful,kar 26kg. Ob odpustu iz porodnišnice sem imela 74kg! Ker je bila zima,rodila sem namreč februarja,in bila samo v stanovanju sem pridobila 6kg.Katastrofa!Zakompleksana sama s sabo,nosila xxl stvari...ajoj,ajoj.
Tri tedne nazaj pa sem se preselila v hišo k mojemu dragemu.V treh tednih sem šla 4kg dol.Kako?Nevem,jem enkrat na dan...zjutraj kavo in piškote,čez dan kaj malega če ostane moji pikici,npr.kakšen sirček.In ker moj prihaja okrog 18h domov,skuham malo prej in pojeva skupaj.
Se pozna,da po hiši je kr več tekanja kot po stanovanju,in na prejšnjem bivališču sem veliko več pojedla,nonstop sem nekaj mlela,al sladko,al kruh s čim gor,itd.
Zdaj sem dobila voljo,da se znebim teh 10 nadležnih kilogramov. Upam,da mi bo ratalo. Januarja pa grem tudi v službo,tako,da bom tam v muvingu.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Še 10kg
8.12.2007 8:43:16   
nabiralka
ooo, bravo! Ful pridna. user posted image
Ja, verjamem da se pozna tekanje pa hoja po stopnicah in tak; kdo bi si mislil, da tudi tako nabiramo kilometrino. user posted image
Važno je, da imaš motivacijo še za naprej. Res pohvalno. Kar občudujem, kakšno samodisciplino imate nekatere; en user posted image za vse vas user posted image

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Še 10kg
8.12.2007 13:17:15   
eva1
ja super, da si se odločila, da sklatiš kg, ampak si se lotila na čisto napačen način! jesti 1x na dan ni ok, ker bo telo stradalo do večera in potem vse kar boš pojedla sharnilo v zalogo...pa tudi sam način ni ok, ker svaka čast če se boš tega lahko držala celo življenje!
Sicer nisem ravno prava ki to govori, imam namreč kar nekaj kg preveč, pa vednar sen na način zdravega prehranjevanja in gibanja že sklatila dol 18 kg...ampak vem, da prvič v življenju delam prav-jem in hujšam...ne pa neke diete, po katerih če ne nadaljuješ po istem principu pridelaš vse nazaj! pa srečno!!!

(odgovor članu nabiralka)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Še 10kg
8.12.2007 13:30:15   
OliveOyl
Čestitam,sam tole res ni zdravo!
Raje si privošči več manjših obrokov čez dan,veliko gibanja
pa bo.Jaz sem pred prvim porodom štartala z 69 kg/179 cm
no na koncu je bilo 94 kg.user posted image user posted image Težka kategorija.
Sedem mesecev po porodu sem jih imela 63.Jedla normalno,skozi sem bila v gibanju,
sprehodi,delo okrog hiše.

(odgovor članu eva1)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Še 10kg
11.12.2007 20:02:26   
daysi
user posted image user posted image user posted image

Meni to ni uspelouser posted image

_____________________________

LOČEVALNA + MANJ ŽRI
začetek: 88 , željeni cilj:73
2.3.-84 kg

(odgovor članu OliveOyl)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Še 10kg
11.12.2007 21:54:24   
ms15
Joj, jaz bi jih rada dal z začetkom drugega leta 6 kg dol.
A bi se lahko spodbujale? Mogoče še katera?
Letos je blo ful fino, ko smo se bodrile pri 3MD, samo ta ne pride več v poštev, ker mi je na žalost kar precej načela zdravje; bila pa je uspešna -18 kg, sedaj, a pridobila +6 kg, ki morajo nujno dol.
Vas berem!

(odgovor članu daysi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Še 10kg
11.12.2007 23:09:52   
DaniNeli
Še vedno imam 74,upam,da pridem na 64kg.Vem,da to ni zdrav način hujšanja,ampak jaz se super počutim.Težko je težko.Zdaj sem se mal pregrešila,malo Milke sem probala,ampak videla,da mi sladko sploh ne paše...

(odgovor članu ms15)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Še 10kg
11.12.2007 23:15:00   
Anonimen
DaniNeli, čestitam. Ampak kljub temu, da se ti sedaj dobro počutiš, se lahko v bodoče marsikaj zgodi.. Primanjkovanja pomembnih vitaminov, ki jih telo res potrebuje, pa še bi lahko naštevala, a verjetno že sama veš... Jaz bi na tvojem mestu imela 90 - dnevno ločevalno, ne bi stradala..

(odgovor članu DaniNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Še 10kg
11.12.2007 23:29:13   
Marogica
Držim pesti, da bodo kile kar same "splahnele"user posted image  in to čimprej.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Še 10kg
11.12.2007 23:52:17   
kofetek2010
Ko se boš nehala sekirat zaradi kg bodo same šle dol.

Preden sem zanosila sem jih imela 53 (torej marca 2005), v nosečnosti sem se zredila 30-kg in pristala na 83-kg (decembra 2005).

Do 65-kg je še nekak šlo dol in potem se je ustavilo. Ravno toliko sem imela preveč, da v stare stvari nisem več oz. še pasala. In ko sem začela hodit v službo (februarja 2007) so mi kile kar same začele kopnet. Trenutno jih imam 56-kg in pašem v svoje stare številke.

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Še 10kg
12.12.2007 0:06:16   
DaniNeli
Imam to knjigo glede ločevanja,od Montignaca...ampak 90dni,to mi je too much...se hecam. Ne da se mi kuhat posebej glede na dieto.
Jaz se ful požiram,ker ne morem v stare cunje,ne morem se zrihtat kot nekoč,...se počutim kot en reper,ko sem v hlačah na žepe pri straneh.
Vitamini-ti mi ne manjkajo,pojem kar nekaj sadja,ali pa kakšen vit.dodatek spijem.
Jutri zjutraj grem na vago,...vam sporočim.

(odgovor članu kofetek2010)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Še 10kg
17.12.2007 21:28:08   
DaniNeli
ej!
Počasi gre..sedaj imam 73kg.Počutje je super.v bistvu je kar večkrat na dan,a ti mali obroki so res majhni. le kaj sadež,jogurt.

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Še 10kg
29.12.2007 1:22:56   
Anonimen
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu DaniNeli)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Še 10kg
2.1.2008 11:25:34   
DaniNeli
srečno v letu 008!

Panetoni-čokolatini,salame-siri,pive-coca cole...vse smo probali,zdaj pa naj se vse skupaj umakne z miz in polic.
No,kljub vsem dobrotam,nisem šla niti dekagrama gor,imam pa...71,5 kg.Še malo pa bo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Še 10kg
26.9.2008 22:45:39   
DaniNeli
ojla!
Nevem e se me e katera spomne... Jaz sem prav pozabla,da sem otprla to temo.
No,naj vam takoj povem moj rezultat,in sicer od novembra lani,do maja -20kg,zdaj sem la e dve,tako,da imam 58kg! Se pravi tri kilograme manj,kot sem jih imela preden sem zanosila.
Pot do tega rezultata:nobene diete,le zveer nisem jedla,ma ne vedno,najbolj pa mi je to pomagalo,da se nisem sekirala na te odvene kilograme,in je lo samo dol!
Moja pikica,pa ima e 19 mesecev,in tehta 14kg,dolga nekaj ez meter.

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Še 10kg
28.9.2008 20:27:47   
malecka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image superca, čestitke DaniNeli

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Še 10kg
28.9.2008 20:31:54   
Rožica I
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Še 10kg
24.11.2008 22:22:45   
DaniNeli
Meni se ti kilogrami kar topijo...nevem kaj je to.daj sem šla še 4 kilograme dol,tako,da jih imam 57.
57? Nevem.kdaj sem jih imela nazadje tolikouser posted image
Počutim se pa dobro,res.Edino kar je to,da si moram kupovat ful novih stvar,manjših,kar 36 ali celo manjšo številko.


(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Še 10kg
24.11.2008 22:22:58   
DaniNeli
Meni se ti kilogrami kar topijo...nevem kaj je to.daj sem šla še 4 kilograme dol,tako,da jih imam 57.
57? Nevem.kdaj sem jih imela nazadje tolikouser posted image
Počutim se pa dobro,res.Edino kar je to,da si moram kupovat ful novih stvar,manjših,kar 36 ali celo manjšo številko.


(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Še 10kg
25.11.2008 9:44:31   
aiwich
sam tole morš bit pa oreng suha na 174cm

(odgovor članu DaniNeli)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?