|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Recepti na RR
27.1.2005 23:04:30   
india
A ste že kaj prebirale recepte na RR in jih preizkušale??
Jaz sem jih kar nekaj že uporabila in so kar fini!
Dajte še same kakšnega dodat!
LP, Miška:miska:
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Recepti na RR
28.1.2005 8:06:16   
BARBARA R.
Jaz bi dodala,pa sem prebutasta,da bi ugotovila kako.

:muca:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Recepti na RR
28.1.2005 8:11:04   
BARBARA R.
Sedaj je pa zadeva nekaj spremenjena! Ko bo kaj časa,bom pristavila svoj "piskrček".

:muca:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Recepti na RR
28.1.2005 8:44:42   
Anonimen
Jaz sem enega dodala med sladice..primeren za pustni čas ki prihaja:)-

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   Recepti na RR
28.1.2005 9:50:52   
india
Njami, Neva, sem videla ja, bomo sprobali!
Pa daj nam gor nekaj enostavnih primorskih zadevc napiši no, prosim, od morskih ( ala tržaška omaka,...njoki, .... taprava jota,...).
Sicer jih delam tako na pamet, a bi vseeno rada videla kje falim, daniso nikol taki kot tisti,ki jih kje v toplejših krajih jemo!!!:bravo:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Recepti na RR
28.1.2005 9:54:23   
Anonimen
Ok Miška čak da se skoncentriram:)-:)-:)-

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   Recepti na RR
28.1.2005 10:10:58   
india
Njami bo dišalo pri nas danes! Hvala Neva!!!
:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Recepti na RR
28.1.2005 10:22:08   
KIRA
Jaz sem bla pridna in sem takoj dodala en recept v predjedi. Tistega o nadevanih jajcih. Če bo kera preizkušala, anj mi prosim javi, kako ste bile zadovoljne z navodili.

(By the way - moj možek mije naročil, da moram narediti NAJMANJ 20 takih nadevanih jajc, ko bova imela fešto ob selitvi!!!9nebesa9nebesa Zgleda, da so mu tako všeč.)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Recepti na RR
28.1.2005 10:28:39   
india
Tudi tvojega sem videla Kira,ja, pa mi je sicer že znan, samo jaz dodam še različne malenksoti v nadev, tako da je nekaj jajc z enim, nekaj z drugim nadeovm in tako naprej. Dodajam pa kapre, gorčico, česen, ....
Ti kar hitro fešto pripravi!!!:bravo::bravo::bravo:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Recepti na RR
28.1.2005 11:04:18   
kofetek2010
Sem mislila že včeraj dat enga morskega gor, pa nisem utegnila :ups: Bom se kar sedaj spravila zraven, pa bo! Je pa njama, njama! :love:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Recepti na RR
28.1.2005 11:27:25   
kofetek2010
Sem nareila tako kot piše, a mojega receptane vidim! A to traja? Ali se moram odjavit in prijavit ali pa refrešat stran? :zmeden2:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   Recepti na RR
28.1.2005 11:29:36   
KIRA
Miška 01 - jaz sem na TV vidla, da so Gilmore Girls en avto obmetavale z nadevanimi jajci, pa sem si recept zmislila - pač kar paše k jajcem. :)-:)-:)-

jana73 - recept pa na RR najprej preberejo. men so namesto poli salama napisali polo klobasa. pa saj je tko vseen.;)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   Recepti na RR
28.1.2005 11:30:22   
KIRA
viš ga škrata. poli salama - poli klobasa. hihihihi

še dobr, da ne katera druga, ker drgač ne bi šlo vse vkup.:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   Recepti na RR
28.1.2005 11:30:44   
kofetek2010
Ni, ni - pa še v Word sem kopirala in potem potrdila... :ups::ups::ups:
za vsak slučaj - tukaj je recert, če ga ne bo men recepti:
Naslov: MORSKA ŽABA (GRDOBINA)
Število oseb: 3
Čas priprave: 90 minut
Kategorija: morske jedi
Sestavine: * rep morske žabe (grdobine) težek cca. 1 kg (ali dva manjša) s katerega odstranimo kožo (jo samo primemo in slečemo) * 5 krompirjev * lisičke (cca. 30 dag) * 1/2 čebule * 2 stroka česna * malo peteršilja
Priprava: Rep grdobine nasolimo in popopramo, damo v malo večji pekač v katerega smo dali par kaplic olivnega olja in pečemo cca.1 uro pri temperaturi od 180-200°C. Krompir olupimo, narežemo na 3x3 cm velike kocke in ga damo kuhat v slano vodo za cca.20 minut. Narežemo 1/2 čebule na majhne kocke in jo popražimo na 1 žlici tekoče Rame, ko se čebula zmehča dodamo narezane lisičke in česen, vse skupaj prepražimo. Dodamo 1/2 goveje kocke za juho, malo zalijemo z vodo, dodamo malo mlete kumine in drobno narezanega peteršilja. Po eni uri pečenja ribe dodamo v pekač kuhan krompir, prelijemo gobice čez krompir in ribo, narahlo premešamo krompir in gobice, ter pustimo v pečici še 20 minut. Ko vzamemo jed iz pečice, lahko nanjo na rahlo naribamo parmezan. Riba je zelo dobra (čeprav je ful grda), meso je podobno belemu piščančjemu mesu, je brez malih kosti, saj ima le veliko kost na sredini. Primerno za otroke! Pa dober tek! Za vsa vprašnja sem vam na voljo na privat! jana73
;);););););)

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   Recepti na RR
28.1.2005 11:31:36   
KIRA
iiiiiiiiiiii a morske žabe tudi obstajajo?

jaz sem pa mislila da sam iz tistih kopenskih žabje krake dol trgajo. :)-:)-:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   Recepti na RR
28.1.2005 11:35:22   
kofetek2010
To je tista ful grda, prav nagravžna riba v ribarnici. Ima tako veliko ploščato glavo in rep. Ali pa so samo repi. Je pa njama, njama. Je malo dražja, ampak se splača, ker je izdatna, razen kosti na sredini je ostalo meso ful kompaktno, res kot belo pri pipiki.


(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   Recepti na RR
28.1.2005 11:38:30   
KIRA
jaz ribe sicer jem, jih pa ne obožujem. (nič proti ribam):bravo::bravo:

krap ima okus po blatu :)-, tolstolobik ima toliko kosti, da mesa sploh ni9nebesa, morski list je kot žaganca,:ups: tuna je brez okusa:zmeden:, sardine pa smrdijo:(.:)-:)-:)-:)-:)- najhujši so pa polnjeni lignji. ti pa smrdijo in še nagravžni so:grrr:. (v nasprotju z paniranimi)

zdaj me pa zanima v katero kategorijo spadajo žabe.:)-:)-:)-:)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   Recepti na RR
28.1.2005 11:42:59   
kofetek2010
saj sem ti napisala - spada k pipiki=piščanec=kura=kokoš=pšanc=pa mogoče še kako se reče tisti pernati živali, ki nese jajca in je na dveh kremplastih tacah? :)-:)-

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   Recepti na RR
28.1.2005 11:51:22   
KIRA
ja, jaz ne vem, pod kaj ti uvrščaš pipiko. pri nas je to neki druzga, pa nima veze s pšancem. hihihi.:hudicek::sloncek::sloncek:

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   Recepti na RR
28.1.2005 14:31:06   
india
Jana, recept je že gor, ga je treba prečekirat in potem je vnešen! Včasih malo traja, saj veš, majo fuuul dela:bravo::bravo::bravo:!!!
Kira, sja je vseeno, je pa klobasa pravilneje slovensko:)-:)-, je pa vseeno, a ne, samo da je dobro!!!!

(odgovor članu india)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   Recepti na RR
28.1.2005 20:36:34   
Anonimen
Zdaj pa ena nora..kje pa so recepti:zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden::zmeden:
:zmeden2::zmeden2::zmeden2:

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 21
   Recepti na RR
28.1.2005 20:38:44   
Anonimen
Že našla...:)-:)-:)-
Smotica jaz:)-:)-:)-

(odgovor članu india)
  Neposredna povezava do sporočila: 22
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj lahko otroku prvič ponudite jajce?
Jajca so precej alergeno živilo, zato naj bi jih malčkom uvajali v prehrano z nekoliko večjo previdnostjo. Vendar se tud...
Jedi, ki ustavljajo drisko
Preverite, s katerimi jedmi lahko preženete drisko pri otroku, ki pogosto spremlja gripozna in virusna obolenja oziroma ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?