|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:45:53   
sancy
Js jih ubistvi negledam, sm jih ucas ko sem bla mlajsa gledala predvsem tisto telenovelo esmeraldo. Zdej pa mi ni vec zanje, ker so vse narejene po istem kopituuser posted image Ze takoj na zcetku ves kaksen bo konec, pa kr neki se vlece use pa... Meni niso zakon

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 251
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:49:24   
issa
ja se strinjam,.....user posted image
ej danes sem bila rahlo razočarana na nos. testom CB,....sem naredila test pa mi ni tisto zadnje okence se obarvala,.....mislim kako to??? se sem vse prav naredila??????

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 252
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:49:28   
_sanja_*
Ne, js jih tud ne gledam. Zlo mal gledam tv, pa še to sma zvečer ko sm v postli. Obvezno gledam ob nedeljah na tv3 Nanny 911. Super zadevauser posted image Ne morš verjet, da so lahk otroc tolk žleht.

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 253
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:50:13   
_sanja_*
Issa, kok ? Test ti sploh ni delu al kaj??

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 254
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:52:09   
sancy
Ja js tud to gledam Sanjauser posted image so res mali hudickiuser posted image

Issa glede testa pa ti js ne bi znala nic povedat ker ga trenutno se nisem nic uporablaja tko da res nevem.
Ce mislis da si kaj narobe naredila pa probaj jutri se enkratuser posted image

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 255
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:55:50   
issa
user posted image user posted image  ne nisem nič naredila narobe,mam izkušnje z njimi predvsem z CB, ker do zdaj sem vedno njega kupila. mislim v prvi nosečnosti (kar pet,da sem bila resss ziheruser posted image ) ...prvo okence (+, -) se je obarvalo drugo okence ki bi naj bila za potrditev pa ne........user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 256
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 18:57:12   
sancy
A je mogoce se prekmalu da bi ti pokazalo? Nevem jaz sam uprasamuser posted image

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 257
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 19:01:57   
issa
nevem mogoče........................
em zdaj se bom šla,da malegi se napapca,da ga omijem, pocartam in dam spat,..pridem še gor okoli osmih...
lp

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 258
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 19:03:33   
sancy
No ti kr to vse opravi MAMICA, pa se mogoce kasneje se kaj slismo ce ne pa jutriuser posted image
Papa

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 259
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 19:13:57   
TRIŠ
sancy midva sva imela prvega ko sva hodila še v šolo.Jaz sem fax takoj pustila in se zaposlila da sem dobila vsaj nekaj porodniške.Šla sem živet k njemu.V njegovi sobici sva se dve leti stiskalauser posted image ,NJEGOV STARI JE PILuser posted image TAKO DA SVA ŠLA POTEM V NAJEMNIŠKO STANOVANJE, DANES PA IMAVA ŽE TRETJEGA SONČKA user posted image IN SVOJO HIŠO,KAR PA JE NAJPOMEMBNEJŠE PA JE TO DA SE IMAMO RADIuser posted image .DENAR NI VSE JE NEKAJ NI PA VSE .

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 260
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 19:17:51   
sancy
Hvala se za tvojo izkusnjo.user posted image  

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 261
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 19:18:28   
_sanja_*
Triš lepo je slišat, da se vam je tako izšlo.
Js pa zdj grem. Mal sm se zgubila, sm iskala neke info o vzporednem študijuuser posted image
Ju3 se še kj tipkamo. Lepo spite!
Papa

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 262
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 19:19:20   
sancy
Enako Sanja
Lepe sanjeuser posted image NOC

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 263
   RE: rabim nasvet.
3.3.2008 20:06:12   
issa
IZVIRNO SPOROČILO: TRIŠ

sancy midva sva imela prvega ko sva hodila še v šolo.Jaz sem fax takoj pustila in se zaposlila da sem dobila vsaj nekaj porodniške.Šla sem živet k njemu.V njegovi sobici sva se dve leti stiskalauser posted image ,NJEGOV STARI JE PILuser posted image TAKO DA SVA ŠLA POTEM V NAJEMNIŠKO STANOVANJE, DANES PA IMAVA ŽE TRETJEGA SONČKA user posted image IN SVOJO HIŠO,KAR PA JE NAJPOMEMBNEJŠE PA JE TO DA SE IMAMO RADIuser posted image .DENAR NI VSE JE NEKAJ NI PA VSE .




user posted image user posted image user posted image  si moj vzgled!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  kolko si pa bila stara pri prvem??

(odgovor članu TRIŠ)
Neposredna povezava do sporočila: 264
   RE: rabim nasvet.
4.3.2008 8:53:27   
_sanja_*
Dobor jutro!

Torej pri nas mamo sneguser posted image , ne vem kako je kj pri vas. Se oglasim kj zvečer al pa mogoče celo ju3. Mam fax do 7ihuser posted image , razn če bo fejst snežilo, potem bom prišla prej domov.
Lepo se imejte in lep dan!
Papa

(odgovor članu issa)
Neposredna povezava do sporočila: 265
   RE: rabim nasvet.
4.3.2008 9:12:54   
sancy
Dobro jutro.
Pri nas trenutno samo dezuje, vendar napovedujejo da bo kmalu
tudi pri nas zacelo sneziti.
Danes bo bolj toroben dan, ampak bomo zeuser posted image
Sanja uzivaj na faxu pa se kej slismo
Papa

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 266
   RE: rabim nasvet.
4.3.2008 9:17:09   
*Mišika*
Pozdravljene!

Ja pri nam mamo pa že kr 5cm snega (itak Gorenjska user posted image ), pa še ful pada. Tako da danes bom bolj notri, na srečo mi ni treba nikamor it z avtom, bom na toplem user posted image user posted image user posted image , bomo dons bolj delal user posted image . user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

... dočakala sva svoj plusek ...

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 267
   RE: rabim nasvet.
4.3.2008 9:18:55   
sancy
haha, ja super neuser posted image . Pol bo pa zagotovo danes kaj ratalo, pa bos kmalu zagledala plusekuser posted image


(odgovor članu *Mišika*)
Neposredna povezava do sporočila: 268
   RE: rabim nasvet.
4.3.2008 17:02:08   
Pikica5
Hey čvekice kako ste kaj?

jaz sem bla zaposlena z faxom pa me ni blo nič na okoli user posted image  upam,d a vam danes sneg ali dež ni preveč pokvaril dneva, mene je samo neprijetno nazeblo v roke user posted image user posted image user posted image

Lepo bodite user posted image

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 269
   RE: rabim nasvet.
4.3.2008 17:49:12   
sancy
zivjo!
Pa te res ni blo nic slisat zadnje dniuser posted image
Ja danes je bil res mal cudn dan, sploh zaradi dezja ampak sm ga kr dobr prezivela in upam da ti tudiuser posted image

(odgovor članu Pikica5)
Neposredna povezava do sporočila: 270
   RE: rabim nasvet.
7.3.2008 19:05:21   
sancy
Ojla.Kje ste vse cvekiceuser posted image nobene ni vec goruser posted image
No upam de boste kaj gor prsle pa da bomo se kaksno rekle.
Drugace pa lepo bodite, pa uzivajteuser posted image

Papa

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 271
   RE: rabim nasvet.
7.3.2008 20:17:58   
issa
hey!
kako ste kaj čvekice.
vidim da nobene niuser posted image user posted image
..vem se nisem nič oglasla,samo mam tako gužvo,..mali buban,je včeraj dobo angino n še uho ma vneto,..pa še zaradi prsteka hodimo vsak dan na previjanje,ko semu je vnel spet,...
tako da sem pol ob večerih čist kaput,...pa samo poslo vidim......
tako da umap da bo kmalu bolje,pa da bo on tudi bolše volje da se bomo spet kaj smejali doma....
lepo bodite,.....
papa

(odgovor članu sancy)
Neposredna povezava do sporočila: 272
Stran:   <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Stran: <<   < Prejšnja stran  7 8 9 10 [11]
Pojdi na:





7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?