|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Španija - a je bila katera?
21.3.2008 10:08:43   
*jasminika*
v španiji??in kako je tam??mi bomo letos šli...pa me zanima kako je??user posted image

< Sporočilo je popravil viv -- 21.3.2008 11:05:28 >
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Španija - a je bila katera?
21.3.2008 11:05:58   
viv_
Ja kam v Španijo? Španija je pa kar velika reč...

_____________________________

Mirna - 19. 12. 2003
Zarja - 30. 10. 2006

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Španija - a je bila katera?
21.3.2008 11:12:24   
Anonimen
Kam pa greste?
Midva sva bila ene 10 let nazaj. Predvidevam da je zdej kaj drgačuser posted image

(odgovor članu viv_)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Španija - a je bila katera?
21.3.2008 15:29:21   
*jasminika*
v costa bravo..user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Španija - a je bila katera?
21.3.2008 15:37:33   
borovnička
Ja, tam sem bla jaz tudi in to kar 2x! Zdej odvisno kam boš nameščena. Če je to Lloret de mar, pol je to hotelsko naselje, kjer je velika možnost, da srečaš en kup študentov in dijakov, ker imajo večinoma nastanitev tam. Drugače je pa plaža super, tak droben pesek, prod v bistvu, morje čisto, toplo, ljudje ful prijazni, se pa življenje tam začne šele zvečer. Men je blo ful všeč.

Pozdravček user posted image

_____________________________

Najino srce grejeta dve srečici... prvi je ime Nik, drugi pa Neja.

(odgovor članu *jasminika*)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Španija - a je bila katera?
21.3.2008 21:00:28   
Kaliope
bila že na costa bravi in letos grema po celotni obali Španije za 3 tedne ... fajn je Španija res, super morje, valovito, ampak zelo malo slano, tak da se je super kopat, ob plaži malo pihlja in ne čutiš vročine, sangrija je itak najboljša, španska mesta in utrip življenja pa tudi. Aja, pa še cene so podobne našim.

(odgovor članu borovnička)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Španija - a je bila katera?
25.3.2008 0:13:50   
martita
Mah, če prašaš mene, jaz ravno na morje tja ne bi šla, ker mi betosnke đungle za morski dopust niso ravno všeč, je pa Španija sicer fenomenalna za potovanje. user posted image Ole!

(odgovor članu Kaliope)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Španija - a je bila katera?
25.3.2008 15:50:59   
Dadi
Mi smo bili lani cel mesec v Alicantu(Costa Blanca)...Smo bili pri moji družini, ker je oče dol delal. Bilo je sanjsko, nepozabno, mega , za tri leta nazaj in dve naprej. Šli smo z obema malčkoma, ki sta bila takrat stara pupa 3 in dečko še ne 2 leti.

Smo tudi malo naokrog pošantali, tja do Benidorma, pa  in njihovega živalskega vrta in aqua parka, Elche, Santa Pola. Poleg kopanja v bazenu pred blokom, smo se pa odpravili na peščeno plažo, kjer sta mulčka uživala vsak po svoje-eden na mivki, drugi v vodi. Zvečer sva pa midva z možem prišla na svoj račun...Ogledali smo si tudi predstavo flamenka, poskusila sem paello in gaspacco, njihovo servecco..Skratka uživancija da je ni.

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu martita)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Španija - a je bila katera?
27.3.2008 8:06:37   
Anonimen
Mi smo bili tudi v Lloret de Maru, sicer pa je itak vseeno, kje na Costa Bravi si, ker je vec al manj vse enako - pescena plaza, plocnik, cesta, naselje apartmajev, hotelov in v Lloret de Maru se diskotek.

Mi smo bili za prvi maj in je bilo fajn, poleti pa tja ne bi sla.

(odgovor članu Dadi)
  Neposredna povezava do sporočila: 9
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Z avtodomom po Sardiniji
photo
Piombino je pristanišče na zahodni obali naših gurmanskih sosedov. Na s soncem obsijanem parkirišču smo nestrpno pričako...
Aplikacija Gorski vodnik – pomoč na poti v...
Več kot 10.000 kilometrov je skupna dolžina planinskih poti, ki so jih posneli z GPS aparati. Podatke so zbirali več kot...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?