|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:46:11   
PIRANJA
Meni so pa fletne za take majhne škrate. Ne za mojega, je že prevelik, ampak za take, ki ravno dobro shodijo.

Lej Mišni, demantirala sem te samo za drugi stavek, ker sem povedala svoje stališče. Pod črto sva ugotovili, da so trdi čevlji katastrofa in da je najbolje stestirati čevelj pred nakupom v trgovini.


Če se je iz tegale prepira katera kaj naučila, sva obe zmagali. user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 13:48:47   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA


Pa obžalujem, da niste stestirali v trgovini, ker takoj vidiš otroka, ali hodi kot tank, ali jih zapopadeuser posted image .





ja, kako, a misliš, da jih nisop probali? In a misliš, da se v petih minutah vidi, kako bodo čevlji? Sem odrasla, pa sem se že zajebala in kupila šit robo, pa sem jo testirala, kako naj potem otrok ve ali je v redu ali ne? Reče ja, samo da gre lahko naprej.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:02:59   
METULJCICA06
Ni dobro alg zobat z Piranjouser posted image , ker predobro pozna zadeve okrog čeveljčkov.....

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:09:21   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

tele draga moja so pa od številke 25 naprej. Vem ker jih prodajam v trgovini Mass. rdeča nit pa je tekla o čeveljcih oz. supergicah za otroke ko ravno shodijo. Tako da smo malo izgubili rdečo nit.

No in Mišni, koliko številko si pa ti kupila?


Se mi je zdelo, da bi lahko bila poklicna deformacija.

(odgovor članu PIRANJA)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:09:55   
Mišni
Ne, ne, Volga, res jih nismo sprobali, sem jih sama kupila. Še celo narobno številko sem najprej kupila, premajhne, pa sem šla potem zamenjat za večje, ki pa so bili kar precej večji, tako da je tisto leto potem nosil fuuuul prevelike, ker jih je pač hotel. Šit hepens, nimaš kaj. Na napakah se učimo.

IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Meni so pa fletne za take majhne škrate. Ne za mojega, je že prevelik, ampak za take, ki ravno dobro shodijo.

Lej Mišni, demantirala sem te samo za drugi stavek, ker sem povedala svoje stališče.


Piranja, mojega stavka nisi nič demantirala, edino, če imate točno te superge, ki so bile na 1. sliki in res točno veš, da so trde. Potem si, sicer zelo nejasno, drugače pa ne. Res pa si izrazila svoje stališče, za katerega sem ti pa pozneje napisala, da ne moreš trditi, da je ena firma super, ena pa zanič. Ker so ogromne razlike od modela do modela, tudi pri enakih številkah.

In ja, vem, da je tisti svetlo moder model od Merella fajn, isti je tudi roza. In tudi za večje jih je enih par prav mehkih, ampak ta, ki ga imamo mi, je pa zanič. Ravno to trdim, različni modeli iste firme so različno mehki.
Enako je pri Geoxu, tudi s tem imamo izkušnje, da so eni kot kopita, eni pa mehki. Enake številke.

Tako da midve se res strinjava, da mora biti čevelj za otroka mehek in lahek ter zračen, edino v čemer se najini mnenji razlikujeta, je to, da ni pravila, da bi ena firma imela vse modele dobre, druga pa vse slabe. To pa jaz iz izkušenj vem, da ni tako.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:21:39   
PIRANJA
Mišni,

da ni pravila, da bi ena firma imela vse modele dobre, druga pa vse slabe.

Točno tako. S strinjam s tabo.

Mogoče sem se res nerodno izrazila, ta 1. model sem nabavila v AVS. Meni je bil res trd podplat. Moj mi je že v trgovini odsvetoval nakup, pa je obveljala moja.
user posted image  nismo imeli s seboj, in to je bila generalna napaka. V njih je hodil kot tank. Ko smo zamenjali model in proizvajalca, smo se spet zaj....., ker se mu je noga not začela potiti.

In če katara želi jih ji podarim. (sicer pediatri odsvetujejo nošenje rabljenih č., trgovci pa še bolj user posted image ) Številka 21 so!

Mišni a daš roko?user posted image

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:26:57   
PIRANJA
pa te vseeno prosim Nivess, če še ti poveš, ker si imela tudi ti neke pripombe, katere pa ti kupiš?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:32:52   
PIRANJA
Sem odrasla, pa sem se že zajebala in kupila šit robo, pa sem jo testirala, kako naj potem otrok ve ali je v redu ali ne?


Otrok res ne more vedeti ali je roba O.K. ali ni, odrasli se pa celo življenje učimo na svojih napakah. user posted image

Eni si priznamo,user posted image

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:34:55   
Maxica
Joj, sam ste počasi pa že res dolgočasne. user posted image

_____________________________

Sami sončki okrog mene :)

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:37:55   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA

Mišni a daš roko?user posted image


Ja, ja, itak, saj tule se res lahko tako hitro narobe razume. V bistvu pa enako mislimo.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 14:38:26   
PIRANJA
zmotilo me je to Maksica, ker nam je ušla rdeča nit.

(odgovor članu Maxica)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 15:01:54   
PIRANJA
Mišni, ne bi rada še enkrat zaostrovala te debate.

Ampak, iz izkušenj vem, da so prav ta tvoj model po večini med mehkejšimi podplati.

Ampak, ker se trgovcem valjajo modeli dlje časa v trgovinah, s časoma postanejo prav ti modeli trdi, trši.

In ker naj bi bila ta znamka med "uglednejšemi" jih nesi nazaj v trgovino in povej, da so vam pretrdi jih prijazno prosi da ti jih reklamirajo.
Še dodatni argument  za zamenjavo pa imaš, če si jih kupila nedavno.
Račun pa moraš imeti.

S tem dobi proizvajalec nek signal, ker ljudje ne prinesejo stvari nazaj in raje kupijo nove.
Držim pesti, da dobiš dobropis!

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 15:32:52   
Mišni
IZVIRNO SPOROČILO: PIRANJA
Ampak, iz izkušenj vem, da so prav ta tvoj model po večini med mehkejšimi podplati.


In ker naj bi bila ta znamka med "uglednejšemi" jih nesi nazaj v trgovino in povej, da so vam pretrdi jih prijazno prosi da ti jih reklamirajo.
Še dodatni argument  za zamenjavo pa imaš, če si jih kupila nedavno.
Račun pa moraš imeti.



Ma ne, jaz sem to kupila kakšne 3 leta nazaj, ali pa vsaj 2, tako da prav stari po moje niso mogli biti. In računa itak da več nimam. Pa saj O.K., za ponosit so, edino z obuvanjem je malo težav, ker so res TRDI!!!!!
Ampak bom pa res zdaj še druge po trgovinah probala, če so res mehkejši, čeprav resnično dvomim ... no, bom videla.

(odgovor članu PIRANJA)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Luštne otroške superge
10.4.2008 21:54:17   
doroteja23
user posted image

Meni pa so ti všeč! Pa še mehki so povrhu vsega. Nike ima neko novo notranjost narejeno, ki naredi copat mehkejši in nogica se baje na poti v njem, ker kao diha.

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 64
   RE: Luštne otroške superge
12.4.2008 0:23:45   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: METULJCICA06

Ni dobro alg zobat z Piranjouser posted image , ker predobro pozna zadeve okrog čeveljčkov.....


O, a se nekdo sam s sabo pogovarja? user posted image

(odgovor članu METULJCICA06)
  Neposredna povezava do sporočila: 65
   RE: Luštne otroške superge
12.4.2008 10:30:14   
Raho


Čevlji, ki jih priporočam za vsakega otroka so:
- vansice (jih je sicer čudež dobiti, ampak so pa super)
- geoxice (v njih se nogica res minimalno poti)
- elefnatenschuh (imajo mehkejši podplat kot superfit - ali je bil šituser posted image ),
- babybotte - fantastični usnjeni čevlji za malčke, mehki in udobni, predvsem za otroke, ki imajo visoki nart
- moschino in d&g za tiste, ki radi terajo fensi šmensi - d&g so ponavadi narejeni iz tako mehkega usnja, da se ti zraven topi srceuser posted image

Mimogrede - pa PIRANJA tebi pediater ni povedal, da je najboljše, da je otrok BOS? Naš je večino časa namreč bos prav zaradi pravilnega razvoja nogice.



(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 66
   RE: Luštne otroške superge
13.4.2008 12:48:03   
pocka
skoraj malo preveč kičasteuser posted image

_____________________________

Taja - 16.03.2007
Blaž - 20.03.2009

http://picasaweb.google.com/mylittledecocorner



(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 67
   RE: Luštne otroške superge
13.4.2008 13:03:18   
CatJa
Meni so lušne, pa tudi tele za punčke od Nike. Vendar mi že tretjo sezono prisegamo na Geox.

_____________________________

Niso časi slabi, temveč človek.
John BEAUMONT

(odgovor članu Mišni)
Neposredna povezava do sporočila: 68
   RE: Luštne otroške superge
13.4.2008 18:35:33   
valči
Na koncu te debate še jaz napišem mnenje.
Superge na prvi sliki mi niso všeč,ker so prepisane,jaz pa tega ne maram.
So mi pa všeč tazadnje Nike-ce za punčke.
Otrokoma že par let kupujem na superge.si. Nike-ce,so mi všeč modeli im mehki so.
Hčeri pa sem letos kupila Reebok-ice,pa so mi všeč,le malo prepisane imajo modro,rumeni in roza barvo,pa moraš gledat,da skombiniraš fajn.


_____________________________

Sedaj pa imamo doma tri čudovite sončke,ki mi pomenijo vse na svetu.

(odgovor članu CatJa)
Neposredna povezava do sporočila: 69
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ko uspavanje traja tudi več kot eno uro
Kaj storiti, ko otrok zvečer, pa tudi čez dan, nikakor ne more zaspati in porabite tudi več kot uro, da otrok vendarle z...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?