|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Starši in jaz
16.4.2008 11:03:28   
ženska
Kaj pravite na to, da moj mož (odkar se je rrodil najin sinček) "ne mara" ali pa je noro ljubosumen na moje starše in sestre. Predvsem zaradi sineka, verjetno ne želi da ga imajo radi in on njih. Ali me sploh dovolj ljubi, če pa ne prenese staršev in sester? Jaz sem mnenja da me, ker mi vse to izkaže in smo lahko bi rekla popolna družinica. SAMO ta problem, ki me najeda, saj potem kuha mulo. Kakšne so vaše izkušnje?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:08:25   
Anonimen
Bolano.

(odgovor članu ženska)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:14:35   
snake
bolano tudi zame, nekaj nima rasčiščeno v betici...

_____________________________

življenje je lepo

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:16:08   
vesel
Pelji ga k psihologu.

To je pa res bolano,da je ljubosumen na tvoje starše in sestre!!user posted image

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:30:47   
lelaval
Predvsem zaradi sineka, verjetno ne želi da ga imajo radi in on njih.


kakšen pa ima odnos do svojih staršev 8ter bratov in sester - če jih ima)?

_____________________________

V življenju sta nam dani 2 čaši, sladka in grenka: vsi moramo izpiti obe, življenje pa nam obe čaši toči nepredvidljivo.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:32:59   
Felicity
Kako pa na svoje starše?  (omenjaš samo tvoje)


Drugače pa bolano, ja.  Bi se kar strinjala s predhodnicami.

(odgovor članu vesel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:36:37   
ženska
Sej sem že enkrat odprla temo. živel je samo z mamo in nima sester in bratov. Tako da si lahko mislite. Mamaje bila in še je zaščitniška do njega, on pa to dela naprej. Čeprav mu skoz govorim, da je to bolano. Ampak: bolaana sem jst, pravi.

(odgovor članu Felicity)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:49:46   
bodoča
Ja, nič se bosta mogla resno pogovorit o tem. A ga mogoče njegova mama napeljuje na to ljubosumnost oz. sovraštvo?

Midva živima v isti hiši z mojim starši in je bil na začetku, ko se je mali rodil, problem pri mojmu možu, da moji pa več vidijo vnuka, kot njegovi in je bil tud kar malo slabe volje že zaradi tega.
Pa sma se pogovorila, da niso moji starši krivi, da živimo skupaj in ga pač posledično več vidijo kot njegovi, ki so ga videli 1x do 2x na teden, ko smo šli na obisk, pa če bi ga hotli še več videt bi pa tudi oni lahko prišli k nam na obisk. Pa je uvidel, da je res tako in zdaj ni več problemov.

_____________________________

mojeustvarjanje

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 11:59:15   
vesel
IZVIRNO SPOROČILO: bodoča

Ja, nič se bosta mogla resno pogovorit o tem. A ga mogoče njegova mama napeljuje na to ljubosumnost oz. sovraštvo?

Midva živima v isti hiši z mojim starši in je bil na začetku, ko se je mali rodil, problem pri mojmu možu, da moji pa več vidijo vnuka, kot njegovi in je bil tud kar malo slabe volje že zaradi tega.
Pa sma se pogovorila, da niso moji starši krivi, da živimo skupaj in ga pač posledično več vidijo kot njegovi, ki so ga videli 1x do 2x na teden, ko smo šli na obisk, pa če bi ga hotli še več videt bi pa tudi oni lahko prišli k nam na obisk. Pa je uvidel, da je res tako in zdaj ni več problemov.



se strinjam

_____________________________

druzina je zame vse!!

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 12:06:16   
ženska
Jst s sinekom in možem redno obiskujem njegovo mamo in celo to, mislim, da je pozabla kje mi živimo. Ker smo jo namreč razvadli, da non stop hodimo mi k njej. Ker pa tako pogosto ne hodimo k mojim, se pač moji oglasijo pri nas. Potem pa nos dol. Ampak sedaj jih že dolgo ni bilo, ko je mož doma. Fora je tudi v tem, da ima sinek zelo rad moje starše, njegovo mamo pa ne najbolj in se vedno joka, ko pridemo k njej. Da ne bo pomote, meni ni do tega in bom vztrajala, da bo imel vse enako rad. No in tudi zato se možek drži. In to na mene in na svojega sineka. Uf!!!!!!!!!!! Ma sej sm si že 100x rekla, da se ne smem sekirat samo ko NE MOREM BITI TIHO. Ni mi vseeno da tako razmišlja, za pogovor pa moj možek NI in ? če sploh kdaj bo. Upam, da enkrat zberem toliko moči, da bom tiho in  mu ne bom razlagala, da to ni prav, da..... In da bo nekoč sam spregledal.
Joj punce, nam moji starši in njegova mama želijo samo dobro in nam hočejo pomagat, pa te pomoči ne "smem" sprejet, ker se potem mula. Velikokrat bi kam šla z njim, pa rajši ne omenim oz. kar pokličem njegovo mamico da pride sineka mirkat, samo da imam mir. Ker potem je vse OK, se nič ne mula.
No pa še to, ker je tako proti mojim staršem in malega bolj sili k svoji mami, mislim da se mu že vrača, ker sinek njegove mame glih neki ne obrajta. Preveč sili v njega, preveč hoče, da bi imel rad samo njo oz. najbolj njo. Mene sploh ne posluša, če se kaj pogovarjava (s taščo) ampak samo v njega sili. Moj sinek pa tega ne mara in ji ne morem dopovedat. Je samostojen "dec", mu jst pravim.

(odgovor članu bodoča)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 12:47:09   
Anonimen
Ljubosumnež. Njegovi so zakon, tvoji pa nič. Noče jih sprejet, ker se ne zna odpret, da bi še druge ljudi pustik k sebi. Pa še nevoščljiv je, ker njegova mama ni "najboljša" za vajinega otroka.  Kot da je otrok njuna lastnina?!  LP

< Sporočilo je popravil decembrka -- 16.4.2008 12:49:29 >

(odgovor članu ženska)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 17:47:25   
ursalara
IZVIRNO SPOROČILO: decembrka

Ljubosumnež. Njegovi so zakon, tvoji pa nič. Noče jih sprejet, ker se ne zna odpret, da bi še druge ljudi pustik k sebi. Pa še nevoščljiv je, ker njegova mama ni "najboljša" za vajinega otroka.  Kot da je otrok njuna lastnina?!  LP

Tocno tako,to njegovo ravnanje je bolano!Mislim da bi se moral vseti z njim in mu povedati da je otrok tudi tvoj ne samo od njega!


_____________________________

4.1.08 se nama je pridruzila najina princeska Lara!

http://picasaweb.google.com/krasevec.ursa


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 18:27:45   
kajajaka
sicer ne pišeš koliko je star, a po moje je nezrel mamin sine...
Pa si sigurna, da ni znakov kazal že pred nosečnostjo in otrokom?

Poskusi se pogovort, druge ni..

(odgovor članu ursalara)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 18:40:21   
Anonimen
Kaj pravite na to, da moj mož (odkar se je rrodil najin sinček) "ne mara" ali pa je noro ljubosumen na moje starše in sestre.


Kako se pa kaze ta njegova ljubosumnost oz. "nemaranje"?

(odgovor članu ženska)
  Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 18:52:36   
Jutra
Poročila si se z moškim, ki ne bo nikoli odraseluser posted image  S svojimi forami ti bo požrl ogromno energije in ni videti, da bi s pogovori lahko naredila korak naprej.

Zdaj pa tako: ali se sprijazniš s tem, da bo težko furati z njim ali pa se odločiš, da boš ti v družini capo di banda in delaš po svojem načinu. V vsakem primeru bo vedno nekaj nezadovoljen. Tako je bolje, da ga vzameš v rokeuser posted image

_____________________________

Naj bo lep ta dan, bodi nasmejan:)

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 19:24:53   
Anonimen
Nisem brala odgovorov, mi pa je najprej padlo na misel naslednje: TI si ena redkih, ki veš kako se ponavadi počutijo moški, ker se snahe in tašče ne razumejo in so moški razdvojeni med ženo in mamo. Takrat skoraj vse odgovorijo, da je edino prav da moški drži s svojo ženo... torej iz tega lahko sklepamo, da bi tudi ti morala držati z možem?

Samo razmišljam, nič ne svetujem, kot pa vsi vemo je teh primerov ogromno-žalostno!

(odgovor članu Jutra)
  Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 22:32:48   
massylou
Moje mnenje:
Razvajen je, njegova mamica je zakon in to njuno "navezo" iz otroških let čuva na ta način, da nekako brani svojega otroka pred drugimi mamami (tvoja družina), ker jim ne zaupa in je zanj le njegova tista taprava. Če bo hotel sprejeti tvojo družino, bo moral sam pri sebi priznati, da je sinček-razvajeni edinček, s tem pa bo ravno to izgubil, to stvar, ki mu daje sigurnost in je edina "zanj prava stvar" (edino kar pozna). S tem pa bi moral pretrgati popkovino in se odreči navideznemu naročju svoje mamice. Malo je še otročji.

Ne vem, če bo to lahko čez noč naredil, saj je to zakoreninjeno globoko v njemu. Če pa bo čez noč spremenil mnenje, bo to zaradi kakega zunanjega šoka, strokovne terapije, ali pa se bo pretvarjal.

Meni se zdi stvar globlja, kot na prvi pogled izgleda. Nekako cankarjansko (Cankarjeva mati in te stvari).
Sorry, filozofiram. Moje mnenje.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Starši in jaz
16.4.2008 23:07:01   
Rubin.
Glej, mislim da sem podobno zgodbo že brala pred nekaj časa, a je bila tvoja?

Če je bila, potem je očitno da preko neta problema ne boš rešila, a ne?

Zakaj se gre pri tvojem partnerju, moraš vprašat njega, očitno ima nekaj proti tvojim, drugače si ne znam predstavljat njegovega obnašanja.

Vprašaj ga kaj ga moti in potem poskusi to upoštevati, ne glede na to, kaj so ti odgovorile druge, kako bolano je to, ti moraš s tem živeti.

Moj mož ima pri meni vedno prioriteto pred sorodniki, če se s kakšno njegovo gesto ne strinjam, se z njim pogovorim in skušava najti nek kompromis.

Čudno ali ne, z njim živim in ne z sorodniki.

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 0:03:09   
* Mateja *
POmoje samo prenaša vzorec iz svojega otroštva naprej. tako kot so z njim delali, dela tudi on s svojim otrokom. Če mu boš to dopustila je tvoja stvar! Če se ti ne zdi prav, mu to povej in se postavi zase in svojega otroka. ker čene bo še tebe v šah s tem dobil in bo delal kar bo hotel še s tabo!!

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 8:24:19   
smigli
Tako obnašanje nima nič z njegovimi čustvi do tebe (ali te ljubi ali ne).
Po moje se počuti ogroženega, skratka ljubosumen je na odnos, ki ga ima tvoja družina z otroci. Želi si enako za svoje starše in  ker  tega ni, išče krivdo drugod. Njegovi ne znajo vzpostaviti tega pristnega stika, pri tvojih je pa to steklo naravno, zato ga boli. Enostavno se ne zna spopasti s tem, jaz bi se vsedla in izčrpno pogovorila ter mu razložila, da ljubezen vajinih otrok do tvojih ne izključuje ljubezni do njegovih. Nerganje ter omejevanje stikov s tvojimi, ne bo pripeljalo do navezanosti na njegove.
No toje moje skromno mnenje, jaz pač vidim malo zavrtosti, majavih odnosov v njegovi družini, saj v nasprotnem primeru ga ne bi tako vrglo iz tira.

lp

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 8:31:09   
mojamura
praviš, da je tvoj mož živel samo z mamo. Verjamem, da se je med njim spletla zelo globoka vez, ki je še globja kot pri družinah, kjer je prisoten tudi oče in ne bo je zlahka omiliti. Moraš se zavedati, da on pač drugega načina ne pozna, da je to njegovo ljubosumno početje (pa naj se sliši še tako neumno) zanj čisto normalno. Otroci se vzgledujemo po starših, tako kot si se ti po svojih, se je on onvzgledoval po mami. Nekatere vzorce obnašanja, hočeš ali nočeš, prenašamo dalje. In ko dva začneta skupaj živeti je najtežje te vzorce obnašanja, razmišljanja in tudi vzgoje lastnih otrok uskladiti. Menim, da se stvari lotevaš napačno, zato se tudi tvoj možek ne želi pogovarjati o tem s tabo. sama se spremeni, da se bo potem lahko tudi on sam spremenil, saj vsak lahko spremeni le sam sebe. to boš lahko naredila tako, da možu daš vedeti, da je on tebi na prvem mestu in ne tvoji starši in sestre, da čeprav se ne strinjaš z njegovim mnenjem, ga vseeno ceniš. Pokaži z dejanji, da ti je on in njegovo mnenje prioriteta.
ljubosumen je verjetno zaradi tega, ker ima občutek, da ko pridete v stik z tvojimi starši in sestrami, on postranska zadeva oz. da se o problemih ne pogovarjaš z njim ampak s svojimi starši in sestrami. Verjetno si svojim razlagala, kakšen je tvoj mož, da te moti njegova ljubosumnost ipd? Samo da te posvarim, takšne stvari se vedno vračajo kot bumerang. Nejasnosti s svojim možem razčisti z njim, nikoli pa tega ne delaj pred svojimi starši ali njegovo mamo.

Želim ti oz. vama veliko uspešno premaganih ovir.

< Sporočilo je popravil mojamura -- 17.4.2008 8:33:01 >


_____________________________

Assumption is mother of all fuc*k*ups.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 8:34:08   
smigli
IZVIRNO SPOROČILO: mojamura

praviš, da je tvoj mož živel samo z mamo. Verjamem, da se je med njim spletla zelo globoka vez, ki je še globja kot pri družinah, kjer je prisoten tudi oče in ne bo je zlahka omiliti. Moraš se zavedati, da on pač drugega načina ne pozna, da je to njegovo ljubosumno početje (pa naj se sliši še tako neumno) zanj čisto normalno. Otroci se vzgledujemo po starših, tako kot si se ti po svojih, se je on onvzgledoval po mami. Nekatere vzorce obnašanja, hočeš ali nočeš, prenašamo dalje. In ko dva začneta skupaj živeti je najtežje te vzorce obnašanja, razmišljanja in tudi vzgoje lastnih otrok uskladiti. Menim, da se stvari lotevaš napačno, zato se tudi tvoj možek ne želi pogovarjati o tem s tabo. sama se spremeni, da se bo potem lahko tudi on sam spremenil, saj vsak lahko spremeni le sam sebe. to boš lahko naredila tako, da možu daš vedeti, da je on tebi na prvem mestu in ne tvoji starši in sestre, da čeprav se ne strinjaš z njegovim mnenjem, ga vseeno ceniš. Pokaži z dejanji, da ti je on in njegovo mnenje prioriteta.
ljubosumen je verjetno zaradi tega, ker ima občutek, da ko pridete v stik z tvojimi starši in sestrami, on postranska zadeva oz. da se o problemih ne pogovarjaš z njim ampak s svojimi starši in sestrami. Verjetno si svojim razlagala, kakšen je tvoj mož, da te moti njegova ljubosumnost ipd? Samo da te posvarim, takšne stvari se vedno vračajo kot bumerang. Nejasnosti s svojim možem razčisti z njim, nikoli pa tega ne delaj pred svojimi starši ali njegovo mamo.

Želim ti oz. vama veliko uspešno premaganih ovir.


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mojamura)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 9:59:41   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: ženska
Sej sem že enkrat odprla temo.

Ti pa še enkrat odgovarjam. Imaš potuhnjenega PEZDETKA. In tak je zato, ker mu to dovoljuješ. Ker dosega svoje. Človek NIKOLI ne dela nekaj, če nima nekaj iz tega.

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 15:16:03   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: ženska

Jst s sinekom in možem redno obiskujem njegovo mamo in celo to, mislim, da je pozabla kje mi živimo. Ker smo jo namreč razvadli, da non stop hodimo mi k njej. Ker pa tako pogosto ne hodimo k mojim, se pač moji oglasijo pri nas. Potem pa nos dol. Ampak sedaj jih že dolgo ni bilo, ko je mož doma.


Ce bi se starsa mojega moza veckrat (vec kot 2 x mesecno) pojavila na vratih in se pri naju doma obnasala kot ,da sta doma - bi moj ze marsikaj vec videl kot surlo.

Fora je tudi v tem, da ima sinek zelo rad moje starše, njegovo mamo pa ne najbolj in se vedno joka, ko pridemo k njej. Da ne bo pomote, meni ni do tega in bom vztrajala, da bo imel vse enako rad.


Jasno, zato ne bos niti skusala otroka priblizat tasci, temvec pustila, da se razrasca tisto kar otrok zacuti, da je ti ne maras in posledicno ima odklonilen odnos. Ni pa receno, da se tasca svoje ne doda s svojim ravnanjem. Moj sin ni hotel niti blizu moji tasci, pa sem pregrizla - "sami naj gradijo svoje odnose", potrudila se in razlika je vec kot ocitna.

No in tudi zato se možek drži. In to na mene in na svojega sineka. Uf!!!!!!!!!!! Ma sej sm si že 100x rekla, da se ne smem sekirat samo ko NE MOREM BITI TIHO. Ni mi vseeno da tako razmišlja, za pogovor pa moj možek NI in ? če sploh kdaj bo. Upam, da enkrat zberem toliko moči, da bom tiho in  mu ne bom razlagala, da to ni prav, da..... In da bo nekoč sam spregledal.


Mogoce bos pa ti spregledala. Mogoce bos videla, da pod tepihom prav ti peljes zadevo tam, kjer ne bi smela biti. Mogoce pa tvojemu mozu ze zgolj instinkt govori, da tvoje sprejemas z odprtimi rokami, srcem, a zapiras isto in blokiras njegovo mamo. Zakaj bi morala biti njegova mama manj kot tvoja? Zakaj bi mu morala pomeniti vec? Mama je edino kar ima, on je edino kar mama ima. Stopi malo v njegovo kozo, pa razmisljaj.

Joj punce, nam moji starši in njegova mama želijo samo dobro in nam hočejo pomagat, pa te pomoči ne "smem" sprejet, ker se potem mula.


Put do pakla je popolocan dobrim namerama.

Velikokrat bi kam šla z njim, pa rajši ne omenim oz. kar pokličem njegovo mamico da pride sineka mirkat, samo da imam mir. Ker potem je vse OK, se nič ne mula.


Mogoce zato, ker izkažeš zaupanje do njegove mame in mogoce zato ker mu je takrat jasno, da poleg tega, da se zavedas, da imas ti starse, ki jih imas rada, ima tudi on starse, ki jih ima rad, pa ce je to samo mama.

No pa še to, ker je tako proti mojim staršem in malega bolj sili k svoji mami, mislim da se mu že vrača, ker sinek njegove mame glih neki ne obrajta. Preveč sili v njega, preveč hoče, da bi imel rad samo njo oz. najbolj njo. Mene sploh ne posluša, če se kaj pogovarjava (s taščo) ampak samo v njega sili. Moj sinek pa tega ne mara in ji ne morem dopovedat. Je samostojen "dec", mu jst pravim.


Mogoce se bori za otrokovo ljubezen, ker  jo je strah, da ce bi od tebe bilo odvisno, da je nikoli ne bo imela.
Si kdaj pred otrokom dobro govorila o svoji tasci? Si otroku rekla, da ga ima tvoja tasca rada? Pa tudi ce je eno leto star otrok, razume, a predvsem zacuti tvoj odnos.
In tako, kot ti tukaj zagovarjas svoje starse in izpostavljas vse njihove prednosti, tako tudi on zagovarja svojo mamo in njen delez v vasem zivljenju. Mogoce se pa pojavi misel, da si ti ljubosumna na njegovo mamo, ker je na njo bolj navezan kot je tebi vsec.

< Sporočilo je popravil Misek -- 17.4.2008 15:18:06 >


_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu ženska)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Starši in jaz
17.4.2008 15:16:46   
Misek
IZVIRNO SPOROČILO: *TaMiKaaaa*

Nisem brala odgovorov, mi pa je najprej padlo na misel naslednje: TI si ena redkih, ki veš kako se ponavadi počutijo moški, ker se snahe in tašče ne razumejo in so moški razdvojeni med ženo in mamo. Takrat skoraj vse odgovorijo, da je edino prav da moški drži s svojo ženo... torej iz tega lahko sklepamo, da bi tudi ti morala držati z možem?

Samo razmišljam, nič ne svetujem, kot pa vsi vemo je teh primerov ogromno-žalostno!


user posted image  

_____________________________

http://www.youtube.com/watch?v=h-8PBx7isoM&feature=related

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?