|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 14:51:45   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I


Jaz pa poznam recimo dva človeka, ki niti v sanjah ne govorita o kakšnih cifrah, nikoli.
Vem pa, da gre za velike d'narce user posted image .
Ampak to itak pravijo za tiste "aristokratske" bogataše, tj. tiste, ki že več generacij posedujejo veliko premoženje in se jim denar kot tak ne zdi najbolj zanimiva tema vsakdanjih razprav.



seveda se jim ne, če pa se jim zanj ni treba grebsti in delati kot mi. logično ne?

mogoče pa se to ne pogovarjajo s tabo, ki nisi aristokatska bogatašinja, vsaj predvidevam da ne....pač pa se o tem menijo v SVOJIH krogih.....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 18:47:13   
Rožica I
Možno, čeprav jih sama itak ne poznam direktno, ampak je naš žlahtnik njihov prijatelj in sam zmeraj pravi, da skromnejših in prijaznejših ljudi še ni srečal. V glavnem elita. Za katero je nevljudno in neumestno razglabljat o denarju. Za razliko od novopečenih bogatašev, ki ne spustijo prilike, da ne bi pokazali koliko imajo pod palcem. 

Sicer sama ne spadam ne v en, ne v drug krog, lahko bi celo rekla, da pravzaprav ne spadam v noben krog, ker ne maram klanov, klubov, pripadnosti (sploh ne stanovske)..


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 19:43:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija



jaz se bolj sprašujem, kako boš recimo caffe s takim denarjem zrihtala komplet mansardo? z izolacijo, opremo....user posted image




jz sem se tudi to spraševala ja. Pa jokala zraven. Še sama sreča, da je moj dragi sam svoj mojster - na ta način bova OGROMNO prišparala user posted image (samo pri knaufu celih 5.000 evrov! btw, to ne morš verjet kolk knaufarji služijo, mater jim mafijo knaufarskouser posted image user posted image ).

Če bi nama pa vse delali mojstri, bi bila pa cifra vsaj 2x, 3x višja.

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Stroški opremljanja!
4.5.2008 21:08:26   
rija
daj, caffee, bodi tolko, pa si piši vse dol....me res zanima zaključek te računice user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 8:05:22   
sinnerka
zdaj pa me glava boli kolk bova midva porabila za opremljanje 4sobnega stanovanjauser posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 8:16:51   
frutka_
Mi2 delava večino mansarde sama. Knaufa in izloacije pa se nisva lotila sama  iz večih razlogov.
Pri opremljanju je pomemben samo budget. Več ga imaš, več lahko potrošiš, manj ga imaš, manj potrošiš. Nič drugega.
Poleg tega se mi zdi pomembno da ob vselitvi, če je že taka sila, pač ne kupiš vsega. Če ne gre, ne gre. Urediš kopalnico in kuhinjo ostalo pa rihtaš sproti.
Jaz vam lahko povem računico za  50kvadratov mansarde, ki naju je prišla do zdaj skoraj 25tisoč eur+večina prihrankov  (regresi, nadure, dohodnina,...vse kar je kje padlo na račun). Delali pa smo vse od strehe do oken. Nimamo pa še podov, skitano, kopalnice, stopnic,...Tako da še bo kar nekaj denarja spuhtelo.
Res pa je da moje želje niso bogve kako pregrešne. Nekaj solidnega pa malo kombiniraš s kakšnimi taboljšimi kosi pohištva (pri meni je to starinsko pohištvo) in izpade čisto OK.

(odgovor članu sinnerka)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 8:25:51   
KIKI****
Midva sva kupovala vse v akcijah. In sicer je v ceno všteto:
-sedežna+dnevni regal+klubska mizica
-jedilnica z mizo, stoli in kotno sedežno
-omara v predsobi
-omara na hodniku
-kuhinja z aparati (napa, pečica, plošča, hladilnik)
-spalnica (postelja, 2x nočna omarica, 2x komoda, omara)
-kopalnica (ploščice, kotna bana, tuš, pralni stroj, sušilni stroj, kopalniški blok)
-1x otroška soba
-6x notranja vrata
------------------------------------------------------------------------------
1 soba ki jo ima tamala je še od mene ker si trenutno ne morva privoščit da bi ji dala delat novo, pisarna je tud v starem stilu in jo bova uredila ko bova imela viška.

No vse to zgoraj našteto po res izjemno nizkih cenah naju je prišlo dobrih 12.000 € s tem da sva to kupovala leta 2003 in 2004, ko je bilo še vse cenejše in v SIT.

Za stanovanje v mansardi 125 m2 + terasa 18 m2 (od prekrivanja strehe vse stene iz gipsa..centralna, elekrtična inštalacija, podni,...) pa sva skupaj zapravila cca 50.000 €.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 8:34:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

daj, caffee, bodi tolko, pa si piši vse dol....me res zanima zaključek te računice user posted image


ne moreš verjet ane user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 16:57:56   
janjja
Midva sva (bova) dala za vse to 20.000eur.

Pa sva kupila vso opremo kar dobero (npr.koplanica je cela od Kolpa san, otroška je iz Ikee, kuhinja Panles, sedežna usnjena iz Lesnine in regal tudi....)
Se opravičujem če delam reklamo.
Je pa minimalističen stil

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 17:06:00   
Gina
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

IZVIRNO SPOROČILO: rija

ca.35 do 40 tisoč evrov.

....jaz bi toliko recimo, če bi si lahko privoščila, zapravila samo za kuhinjo....user posted image


To je pa veliko.

Jaz bi si za ta denar raje ogledala najboljse galerije sveta....kot gledala kuhinjo. In si v njih privoscila pregresno drag kapucino user posted image

--------------------
Tudi jaz user posted image !
Ampak Gina recimo, bi rekla, če je to tvoja vrednota,user posted image ... (pa brez zamere, Gina user posted image )


Ha, ha, pa še res je. No jaz bi dala od tega 6000 za kuhinjo, kolikor tudi sem, samo za leseni del, 20.000 bi porabila za okolico hiše uredit. Z ostalim denarjem bi šla v Louvre, pa kakšno pinakoteko pa kaj podobnega, ampak kavice pa ne bi pila v pregrešno dragih restavracijah, to pa zihr ne.user posted image  

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 18:56:19   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

Jaz bi si za ta denar raje ogledala najboljse galerije sveta....kot gledala kuhinjo. In si v njih privoscila pregresno drag kapucino user posted image


galerije me ne zanimajo pretirano, muzeji bolj in če šteješ Metropolitanski muzej, Guggenheima, pa Momo....to sem videla že preden sem začela graditi


Umetnost se ne konca pri galerijah (ali muzejih user posted image ) velikega jabolka user posted image .

V bistvu sem hotela povedati, da mi je to veliko denarja za to, da kuhinjo bolj ali manj gledam user posted image .

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 20:19:40   
rija
mič, pa saj nisem dala za kuhinjo 40 jurjev user posted image user posted image user posted image  bi pa, če bi jih mela viška user posted image

btw: batin muzej je v Torontu user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 20:29:10   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: rija

btw: batin muzej je v Torontu user posted image user posted image user posted image


To je pa dobra informacija.
Ni bil stran vrzen dnar za tole kuhinjo user posted image

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Stroški opremljanja!
5.5.2008 20:31:50   
rija
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 39
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?