|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   UZ glavice
21.4.2008 22:58:25   
zolika
Dober večer!

Mi smo danes imeli UZ glavice! Ugotovili so da ima naš fant počeno majhno žilico - pediatrinja je rekla, da ni nič alarmantnega to in da je pri nedonošenčkih to normalno (pri enih) da se zgodi - saj so bili prej rojeni in je bil proces prekinjen!

Je katera izmed vas doživela to? Je imel kdo izmed vaših user posted image to?

Malo naju je strah  - pa čeprav je rekla da to ni kaj hudega in da ga bodo še naprej spremljali!

Hvala!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: UZ glavice
21.4.2008 23:10:04   
* Mateja *
jA naš je imel dvakrat izolirano krvavitev na možganih, to ko je bil še na intenzivni. je pa res, da se to velikokrat dogaja in morajo spremljat. Odvisno je od tega kako hitro vidijo krvavitev in če jo lahko zaustavijo. Nikoli pa ne morejo vedeti če bo pustila kakšne posledice. To se vidi z rezvojem. naš je bil še enkrat po prihodu domov na uz, bilo je vse ok, zato nismo več šli.
Verjetno bo tvoj še moral it, ampka ne se bat. Gre zato da ga spremljajo. Ne se sekirat, sproti se vse vidi. Sicer če pa otrok laepo napreduje sploh ni razloga za paniko, tako kot ti je pediatrinja rekla!

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: UZ glavice
22.4.2008 7:38:53   
zolika
Oj Mateja!

Res je - naš fant napreduje in to je najvažnejše! Je včeraj rekla pediatrinja,da bo še imel UZ - tako, da vidijo kaj se dogaja!

Te pa skrbi - zagotovo! AMpak mislimo POZITIVNO!

Kok prej pa se je tvoj sonček rodil? Je bil dolgo na intenzivi? KOliko pa je sedaj že star/a?

Lep dan!


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   [Brisano sporočilo]
22.4.2008 11:41:00   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu zolika)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: UZ glavice
22.4.2008 12:44:16   
zolika
metulj33: ja - tudi nam  je rekla za RA - zagotovo gremo tja! Imamo pa v ponedeljek posvetovalnico - pa bom tudi vprašala kaj to pomeni in na kaj je dobro bit pozoren! Da bomo znali pravilno ukrepati.

Hvala ti za nasvete! Pridejo še kako prav - sploh ko ne veš kaj to pomeni! HVALA!

LP


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: UZ glavice
23.4.2008 23:29:00   
* Mateja *
MOj sin je star že 3, 5 let in se je rodil v 28. tednu. Pa tvoj? Smo boli pa dolge 3 mesece in pol v LJubljani, večino časa na intenzivni v KC-ju, del pa na neonatalnem od. na Pediatrični!!
Takrat sem milsila, da nebo nikoli konec kalvarije za talga in zame!!
Če ga sedaj pogledam se mi zdi kot da ni isti otrok, da Nejc ni isti kot tisti nebogljeni otroček. Kot da so bile tisto samo grde sanje in da se v resnici ni tako zgodilo, da sem nejca kar "dobila". Svašta.
PO tolikem času kot ga je sedaj minilo lahko rečem, da lahko diham umiru, da se  mi ni treba več tako bati za vako reč.

(odgovor članu zolika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: UZ glavice
13.5.2008 16:19:23   
zolika
ojla!

Kaj se tele počene žilicie zadeva - sem v posvetovalnici vprašala pediatra...kaj , zakaj, kako ,...pa je rekel, da do tega ponavadi pride med porodom, ko se user posted image mučijo in pritiskajo skozi porodni kanal...da pa te počene žilice vplivajo v večini na razvoj (motorični) otroka - in da  ga moramo opazovat. V starosti kot je sedaj 2,5 meseca mora dvigovati glavico, ko leži na previjalni, tiščati roke v ustan (dlani in ne več pešičke) ter videti te in se ti nasmejati....

Tako,da...sem bila kr pomirjena, ko mi je to razlagal je naš korenjak tiščal rokice v usta!user posted image


_____________________________

28.2.2008 smo postali družinica

(odgovor članu * Mateja *)
Neposredna povezava do sporočila: 7
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?