|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:21:11   
Volga
Sem spet začela tečt, v soboto po dooooolgem času, no, od jeseni nekje nisem, ker me je po teku bolel kolk, upam, da me zdaj ne bo. No, in sem brez problema "pretekla" staro pot, to je 30 minut teka in nekje 15 minut hitre hoje. Danes grem spet, bom vsak drugi dan, pa upam, da mi rata, da bom šla res vsak drugi dan, sicer naj me kdo v rit zbrca. je pa občutek božanski, ko prideš zaripel in se počiš na teraso ter razmišljaš, kako si nekaj dobrega naredil zase.

Pa ve, kaj migate?  
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:27:27   
Anonimen
Tud jaz tečem vsak drug dan.

Po doooolgi zimi z prav nič miganja, prav paše.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:31:33   
Volga
Uporabnik Sporočilo<< Starejša tema Novejša tema >>


Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:21:11



Volga





Objave: 1550
Status: prisoten Sem spet začela tečt, v soboto po dooooolgem času, no, od jeseni nekje nisem, ker me je po teku bolel kolk, upam, da me zdaj ne bo. No, in sem brez problema "pretekla" staro pot, to je 30 minut teka in nekje 15 minut hitre hoje. Danes grem spet, bom vsak drugi dan, pa upam, da mi rata, da bom šla res vsak drugi dan, sicer naj me kdo v rit zbrca. je pa občutek božanski, ko prideš zaripel in se počiš na teraso ter razmišljaš, kako si nekaj dobrega naredil zase.

Pa ve, kaj migate?
Neposredna povezava do sporočila: 1


RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:27:27
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

Tud jaz tečem vsak drug dan.

Po doooolgi zimi z prav nič miganja, prav paše.



koliko pa ti pretečeš? Po asfaltu al kje?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:37:50   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

koliko pa ti pretečeš? Po asfaltu al kje?


Približno 7km. Večino po asfaltu, mal je pa tud makadama. nekak mi ni, da bi tekla po odročnih poteh, pa sem raje izbrala "mestno varianto" (poti čez polja, pa ob vaseh).

Če me prime (zelo redko) pa grem odtečt tud 10 km v mestni park.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:39:39   
srki
SE mi zdi, da zdaj, ko sem noseča, več, kot prejuser posted image .

Moje miganje je pa bolj hoji podobno. Za tek oz. pridobivanje kondicije si res nisem vzela dovolj časa. Nekaj za kolesarjenje. Samo to ni to, če ni intenzivno, vsak dan ali vsak drug dan. 2-krat na teden se mi ne zdi, kot da ne bi bilo nič. Ja, sem tudi take sorte, da rabi brco v rit.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 10:54:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: srki

SE mi zdi, da zdaj, ko sem noseča, več, kot prejuser posted image .

Moje miganje je pa bolj hoji podobno. Za tek oz. pridobivanje kondicije si res nisem vzela dovolj časa. Nekaj za kolesarjenje. Samo to ni to, če ni intenzivno, vsak dan ali vsak drug dan. 2-krat na teden se mi ne zdi, kot da ne bi bilo nič. Ja, sem tudi take sorte, da rabi brco v rit.


Srki a veš kaj pravijo tisti "ta zaresni" športniki?
Da je najbolje migat 2x na teden al pa tud če sam enkrat na teden, pa tist redno celo leto. Da delamo največjo napako, ker se odločimo en dan, pa začnemo ful športat pa se naprezat, pol nas pa mine.... pa spet pavza pa čez pol leta spet en udarni val miganja.
S tem nardiš sam škodo telesu.

(odgovor članu srki)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 11:10:15   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: matovilcica

IZVIRNO SPOROČILO: srki

SE mi zdi, da zdaj, ko sem noseča, več, kot prejuser posted image .

Moje miganje je pa bolj hoji podobno. Za tek oz. pridobivanje kondicije si res nisem vzela dovolj časa. Nekaj za kolesarjenje. Samo to ni to, če ni intenzivno, vsak dan ali vsak drug dan. 2-krat na teden se mi ne zdi, kot da ne bi bilo nič. Ja, sem tudi take sorte, da rabi brco v rit.


Srki a veš kaj pravijo tisti "ta zaresni" športniki?
Da je najbolje migat 2x na teden al pa tud če sam enkrat na teden, pa tist redno celo leto. Da delamo največjo napako, ker se odločimo en dan, pa začnemo ful športat pa se naprezat, pol nas pa mine.... pa spet pavza pa čez pol leta spet en udarni val miganja.
S tem nardiš sam škodo telesu.


ja,s tem se pa tudi jaz strinjam.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 11:17:24   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 11:19:35   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Ja, najbolj učinkovito za telo pa je vsak drugi dan.

Volga, potlej ko prideš domov, se počiš na teraso in čik prižgeš? To pa je užitek, kajne?
Meni enostavno šport in zakajanje ne gresta skupaj.

Tudi jaz tečem, krog, 4,5, cesta.
Še bolje pa je v naši nm hosti, je pa krog okoli 2 km, tako da grem tam pa dva kroga.


Nič hudega, meni pa.

V portovald pa ne grem več, odkar se je tam pozimi en fant na drevo obesil. Saj vem, da ga ni več tam, ampak mi ni, da bi tam laufala.

Edino, če greš v Ragov log, tja grem pa tudi jaz včasih, predsvem poleti, ko je prevroče za asfalt.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 11:20:50   
kjava
Super, Volga. Jest se že ful dolg spravljam h kakšnemu miganju. A čva ena drugo v rit brcat? Sam jest ne bom tekla, ampak bom s tamalo v ruzako hodila na en kucelj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 11:34:21   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 11:40:39   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: živka

Ja, prav hudo, mene tudi, to odbija, še posebaj zato, ker sem ga poznala in mi je hudo.
V ragovem logu pa ne poznam dobro poti, sem se enkrat izgubila, pa še skoraj nogo zvila na tistih koreninah.

Vrjamem, da ti gre čik in rekreacija skupaj, tudi meni je šlo, ko sem kadila. Zdaj ne več in sem zagovornik tega,...


V Ragovem se je lažje znajti kot v Portovaldu, vsaj meni. Korenine so pa tu in tam,še najbolje mi je bilo pred leti, ko sem tekla po pisti v Prečni, samo tja moram pa spet z avtom, pa mi je malo BV. Pa še preveč ravno je vse skupaj.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 11:43:32   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 11:47:03   
Volga
Aha, jaz grem pa od Nad mlinov mimo bolnice do Bršljina in naprej proti Prečni, na rondoju, kjer greš v Zalog obrnem, in nazaj. Grem pa kar po cesti, redkokdaj za Loko, ker mi je pa ful bed po tisti terasi na Loki tekat. Sploh nazaj grede ne, ko sem že zaripla, tja še včasih.

Drugače je pa lušna proga, pa da ni toliko asfalta: za bolnico, po Julijini poti, čez most, mimo Loke, v Bršljinu za Novoteksom ven in potem čez Marof nazaj. Samo te še nisem šla tečt, mi je preveč v hrib čez Marof, morda pa tudi kdaj. To grem hodit.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 12:26:21   
Anonimen
jst mam hojo v hrib tk prbližne eno uro na dva dni, k laufat ni to zameuser posted image

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 13:48:42   
Nacka
ja jest sm tud začela migat. Sicer že od prvega tednapo porodu hodim vsaj 4 ali 5 km na dan (včasih tud 10), zdej sm začela pa še laufat. Nekako mi uspe tečt pol ure, ampak zeloooooooo počas. Sem bla zadja leta kar dost aktivna, ampak po porodu mam pa kljub hoji mlahave mišice. Se mi zdi, da so stegna bolj suha, ampak vse visi. Da ne govorim o prsih - 2 "vrečki". Dej prosim povejte a je blo tako tud pri vas - a se da pridet nazaj na svojo postavo, a ti porod da ta svoje. Pa fajn migejte, pa še kej pište, da mi daste voljo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 15:51:13   
CUKRČEK
joj, jaz se tud moram v rit zbrcat in it laufat. Da se malo sprostim od te "tolpe" otrok, ki jih imam in da naberem kondicijo. Sem pozimi začela, vendar me je koleno uščipnilo. ZDaj moram res spet začet.

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu Nacka)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
12.5.2008 20:47:45   
Volga
Živka, danes sem šla tvojo traso v kontra smer. Je kar v redu, sam tisti Ragovski hrib je malo ubijalski user posted image

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   [Brisano sporočilo]
12.5.2008 22:03:03   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
14.5.2008 8:55:29   
Anonimen
No babe.... kolsk ste kej migale?

(odgovor članu Brisani uporabnik)
  Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
20.5.2008 16:58:56   
kjava
Evo, jaz sem kar pridna, grem skor vsak dan na un hrib, samo zdej me dež mal zafrkava. Tok zagnana pa nisem, da bi še v dežju hodila user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
27.5.2008 7:57:21   
puncica
O punce pridne, tud jaz laufam od 28. aprila naprej 3× na teden in se počutim božansko ko pridem domov, kolk prelaufam ne vem ker ne vem kako si to zmert user posted image (ima kdo idejo user posted image ) sicer pa laufam tam okol 37 min, pa pol še kake 10 min trebušnjakov in je to to. Počutje je res super. Morte probat, tiste ki še niste  user posted image

_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu kjava)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
27.5.2008 7:58:52   
Volga
Bravo, punček user posted image  Jaz sem si danes ob 4.40 uro nastavila, da bi šla laufat, pa je bila še kar tema zunaj, tako da bom šla raje proti večeru. Ja, občutek je pa res božanski.

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Spet sem začela migat, juhu...
27.5.2008 8:13:37   
puncica
Ma dej midva z mojim imava zmenjen da jaz laufam tam okol 7 ure zvečer, on pa hokej špila tam okol 8, včeraj sva pa zamenjala in sem skor umrla tam v našem gozdu, ko je ob osmih blo že tako mal mračn, me je blo ful strah, pa še pred nekaj dnevi me je en ptič napadeluser posted image , no po moje sva se oba (jaz in ptič) ustrašla en druzga, pa še ena žval  je ful neki čudn se oglašala pa sem pol mojga spraševala če je možno da mamo divje prašiče v gozduuser posted image . Pa uni nagravžni močeradi, uh...  pa tako fajn je laufat po gozdu, no vsaj men, ko ptički pojejo in je fuuuuul mir, asfalt ni zame.user posted image

A ti pa kar zjutraj, uh men pa tole ne bi znesl, no enostavno se mi ne da zjutraj tako zgodaj vstajat, že itak se vstanem ob petih, da bi pa še prej uh, ne ne to ni zame, mi je lažje zvečer, pol pa sam v postlo padem. Uh....

< Sporočilo je popravil puncica -- 27.5.2008 8:14:09 >


_____________________________

Zunanji svet je le odsev sveta, ki ste ga ustvarili v svoji notranjosti.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 24
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Norice ali vodene koze
photo
Norice ali vodene koze so najpogostejša nalezljiva bolezen z izpuščaji. Bolezen se pojavlja skozi vse leto, v večjem šte...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?