|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Stara gora
21.5.2008 19:47:20   
anajmad
Kot veste imamo doma nedonošenko Ulo,ki je bila rojena v 26.T.Zdej je že velika punca-tako za pogledat...drugače pa. Malček zaostaja v razvoju, bom rekla. Ima veliko teh kako bi se izrazila nekakšnih napadov,da se meče na tla ali pa buta z glavo. v LJ so mi svetovali,da bi šla v Staro goro,da mi pokažejo kako jo obvladati in kakšne prijeme naj uporabljam. Sej hodimo na delovno terapijo,je malček napredka ni pa to kar bi moglo biti. Zanima me če je katera od vas tudi šla s svojim otročkom.Vem da hodijo na terapije tja otroci s CP,za hiperaaktivne  pa še nisem slišala.
Rada bi seveda šla,ker se bojim,da delamo kej narobe in bi rada že v štartu ji pomagala.

_____________________________

* na žalost , štirje jurji so že tukaj.....smrk*
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Stara gora
21.5.2008 20:38:11   
ona
Ojla,
najprej lep pozdrav,se kar malo beremo midve kajne?
Drugače sem pa bila prav vesela,ko sem to prebrala in kar pogumno naprej!
Glede stare gore ti jo jaz zelo priporočam,ker tam so res dohtarji na mestu!Hodi tja moja sestra,ker ima fantka starega 3,5 leta in ima nekaj malega cerebralne,tako,da ona je izredno zadovoljna z delom zdravnikov tam,pa otrok tudi lepo napreduje!
Jaz sem enkrat zdej peljala tja sina,ker ga večkrat glava boli in so se mu tako lepo posvetili,da sem bila prav presenečena,res vse pohvale!
Mimogrede,si sinom je vse ok,le več mora bit na svežem zraku,ker je on drugače prav en zapečkaruser posted image
Če so ti svetovali Staro goro kar pejdi,nimaš kaj izgubit,kvečjemu pridobituser posted image

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Stara gora
11.11.2008 11:26:48   
bimbko
ojla , pozdravljena. sem mamica nedonošenčka 28t ,ki tudi obiskujeva staro goro. v staro goro hodiva na enotedenske fizjoterapije. zelo sem zadovoljna, zato ti tudi svetujem. mojmu srčku so zelo pomagali. želim ti veliko sreče. in mogoče se srečamo v stari gori. papa

(odgovor članu anajmad)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Stara gora
14.11.2008 18:18:26   
gosenica80
punce!

a mamice bivajo brezplačno zraven otroka ali je potrebno doplačat. in kolikokrat na leto lahko greš v staro goro?

(odgovor članu bimbko)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Stara gora
14.11.2008 18:23:42   
gosenica80
še to bi vprašala..  a za napotnico morem rečt pediatrinji ali v razvojni ambulanti? res me skrbi za srčka saj je  zelo hipoton...in me ej zelo strah da se  ne bo kaj razvilo

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Stara gora
14.11.2008 18:27:15   
bumerang
Ja, jaz sem svojega peljala že ko je bil star štiri ali pet mesecev (diagnoza v bistvu samo hipertonost in ekstenzijski vzorec), ker tukaj na Obali nisem bila zadovoljna z nftp obravnavo, še manj pa z zdravnico v razvojni abulanti. Sem enostavno prosila za drugo napotnico in jo nesla tja. Sprejela nas je dr. Cijan, za katero lahko rečem, da je odlična strokovnjakinja, hkrati pa tudi Človek. Pokazala mi je, na kaj naj bom pozorna, handling in dala en kup nasvetov, potem pa smo hodili na kontrolo vsake tri mesece. Ponudila nam je tudi njihovo nftp. Tam sem res imela občutek, da vedo, kaj delajo.


_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Stara gora
14.11.2008 18:32:41   
bumerang
Jaz sem obe napotnici dobila od otrokove pediatrinje.
V razvojni ne bi nič spraševala. Ti je ne bodo dali.

Kontaktirate lahko tudi vodjo centra Sonček, je tudi zelo prijazna in pripravljena pomagati. Meni je celo literaturo poslala domov in to vse zastonj.
Pediater vam lahko da tudi napotnico za njihovo kolonijo, kjer ste z otrokom tam noč in dan en teden v stalnem stiku z razvojnimi zdravniki, nftp in delovnimi terapevti. Meni so tudi to ponudili ampak sem potem po nekaj mesecih odklonila, ker težave niso bile tako hude, da bi bilo potrebno. Je bil že kje kdo, ki je bil bolj potreben.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Stara gora
14.11.2008 19:09:00   
gosenica80
bumerang hvala ti zelo...
mi imamo  drugače vredo fizioterapevtko.. a je možno hodit v staro goro in tu kjer imamo sedaj?
aja pa za tisto društvo sonček..kam naj to pokličem verjento lahko an forumu med over net cp

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Stara gora
14.11.2008 19:27:17   
bumerang
V bistvu bi lahko hodila na obojno nftp, ker bi imela dve napotnici. Mi smo hodili samo na eno, ker je bilo dovolj, sem imela pa do teh terapij prav poseben pristop tako da je res imelo učinek.
Društvo Sonček:
http://www.zveza-soncek.si/
jaz sem jim pisala kar na mail, potem pa kontaktirala z gospo, ki ji je bilo ime Marija. Priimka se pa več ne spomnim.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Stara gora
14.11.2008 19:28:17   
bumerang
Tale je:
Marija Božič
Tel.: 01/565 55 45, faks: 01/568 60 75
E-pošta: sonce@soncek.org

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Stara gora
14.11.2008 19:50:26   
gosenica80
najlepša ti hvala.sem ti zelo hvaležna

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Stara gora
15.11.2008 14:13:45   
bumerang
Malenkost. Sem vesela, če ti je bilo v pomoč.

_____________________________

Ustavi se in prišel boš!

(odgovor članu gosenica80)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Stara gora
15.11.2008 16:32:02   
gosenica80
ja zelo si mi pomagala hvala še enkrat

(odgovor članu bumerang)
Neposredna povezava do sporočila: 13
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
BLOG: Kaj je zdravje?
Nacionalna agencija za javno zdravje poroča, da število izdanih receptov skozi leta ves čas narašča. Živimo torej dlje, ...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?