|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 15:05:26   
petja
IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne bi pa rekla, da čez nekaj časa sledi še kaj hujšega, pa tudi tole s pedofilijo mi je malo huda obtožba (je pa res, da ni daleč od tega).


Kaj pa je? Ena ženska, pa sploh ni važno, da je otrokova babica, daje otroku joško v usta. Otrok ni njen in ne doji ga! MENI ne pade na pamet, da bi tamali dala joško v usta, pa čeprav je moj otrok - ker ne dojim več, to ni več sprejemljivo. Ko ženska doji, je to za otroka vir hrane in pomembnih vitaminov za življenje, kasneje pa nadlegovanje! Pa rečte kar hočte.

Res me zanima, kako bi odreagirala, če bi nek moški, po možnosti celo dedek, pred tvojim otrokom tiča kazal. A bi isto rekla, da je v tem primeru pedofilija huda obtožba? Tale situacija je do konca bolana in nesprejemljiva in babica lahko v svoj zagovor pove samo to, da se bo šla zdravit!

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 17:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: LeINA

Smo resili....Bilo je kar nekaj hude krvi....Prepir...solze....Ne bom zdaj nekih podrobnosti pisala ker mi je ze bilo dovolj tezko v sebi,da sem to tu gor z vami delila.

Ampak kot pravijo bolje prva zamera kot zadnja al kak ze gre to....



user posted image  user posted image  user posted image  Samo, da ste rešili. Kar pogumno! In ne pusti otroka k njej.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 17:45:12   
jajula
IZVIRNO SPOROČILO: Alfabeta

Pa vseeno bodi pozorna v naprej kake neumnosti ji bodo še padle na glavo. Samo vprašanje če ti bo sedaj še povedala. Bo pa kmalu otrok povedal, vsaj naš je takoj zatožil če je bilo kjerkoli kaj narobe.


problem je, ker otrok verjetno ne bo dojel da je bilo narobeuser posted image če tašča do zdej ni dojela kolk je to narobe, me skrbi kolk je res dojela po vašem pogovoru, da tega več ne sme...če se ti pa zdi da je, pa vseeno probi otroka čez neki malo povprašat o tem..direkt verjetno ne bo povedal...

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 18:38:00   
petja
Punce, otrok ima 13 mesecev! Še kar nekaj časa ne bo znal z besedami povedati, kaj se dogaja pri babici.

_____________________________

Lp, petja

(odgovor članu jajula)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 21:58:04   
Mat3ja22
O MOJ BOG user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image !!!
NE MOREM VERJET KAJ SEM PREBRALA. ZA user posted image user posted image user posted image JAZ SVOJO TAŠČO OBESIM (DOBESEDNO) O MOJ BOG.
UPAM DA SI RES REŠILA TO ZADEVO, SAMO JAZ JI SINKA NEBI VEČ DALA NITI ZA 2 MINUTKI ZA POPAZIT.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 21:58:24   
Alfabeta
IZVIRNO SPOROČILO: petja

Punce, otrok ima 13 mesecev! Še kar nekaj časa ne bo znal z besedami povedati, kaj se dogaja pri babici.


Ups, pa res!

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 23:01:04   
mišk
Shit!! Bolano do amena...user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alfabeta)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Tuja dojka
23.5.2008 23:55:41   
massylou
Jst bi znorela! Čist bi ven padla. Dobro, otrok proba, ampak če ni drugače dogovorjeno, nima ona kej mu dovolit tega. HALO!!! Niti za najsmešnejši hec.

Dobro, obstajajo mlečni bratje/sestre, ampak to je nekaj čisto drugega in se je nekoč prakticiralo bolja, danes malo manj. Ampak po dogovoru.

Sej ne vem, kaj naj napišem...

< Sporočilo je popravil massylou -- 24.5.2008 0:02:36 >

(odgovor članu mišk)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Tuja dojka
24.5.2008 8:00:37   
karmy85
BREZ KOMENTARJA!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
MISLIM PA TO JE NENORMALNO!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu massylou)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Tuja dojka
24.5.2008 8:09:48   
san
odgovarjam sam na prvi post, ker nism brala naprej

ja, moji hčeri je nekrat tašča ponudila svoja prsa, ko je imela krče... mene je skor kapuser posted image . sm bla tko v šoku, da ji pol še kar neki časa nism hotla otroka dat, za čuvat pa sploh ne...(je imela veliko čudnih for, npr. ko jo je pazila, mi je, ko sm se vrnila, ni hotela vrnit...)



(odgovor članu karmy85)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Tuja dojka
24.5.2008 8:26:57   
poka1
Ogabno!!
Pri meni ne bi videla več otroka, pa tudi če bi se pogovorili.

_____________________________

26.12.2007 smo dobili Ažbeta 57cm,4710g
23. 3. 2009 smo dobila Ulo 53cm. 3940g

(odgovor članu san)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Tuja dojka
24.5.2008 10:01:56   
oka
IZVIRNO SPOROČILO: petja

IZVIRNO SPOROČILO: oka

Ne bi pa rekla, da čez nekaj časa sledi še kaj hujšega, pa tudi tole s pedofilijo mi je malo huda obtožba (je pa res, da ni daleč od tega).


Kaj pa je? Ena ženska, pa sploh ni važno, da je otrokova babica, daje otroku joško v usta. Otrok ni njen in ne doji ga! MENI ne pade na pamet, da bi tamali dala joško v usta, pa čeprav je moj otrok - ker ne dojim več, to ni več sprejemljivo. Ko ženska doji, je to za otroka vir hrane in pomembnih vitaminov za življenje, kasneje pa nadlegovanje! Pa rečte kar hočte.

Res me zanima, kako bi odreagirala, če bi nek moški, po možnosti celo dedek, pred tvojim otrokom tiča kazal. A bi isto rekla, da je v tem primeru pedofilija huda obtožba? Tale situacija je do konca bolana in nesprejemljiva in babica lahko v svoj zagovor pove samo to, da se bo šla zdravit!


Glej, mislim, da je razlika v tem, ali je babica ponudila dojko otroku zato, ker bi s tem izživljala svoje spolne fantazije, ali zato, ker se ji je to zdelo fino in ni pri tem uporabljala možganov. Ne vemo s kakšnim pojasnilom je ta babica prišla na dan, zato se mi zdi, da je o pedofiliji v tem primeru malo hudo govoriti. Mi je pa tako početje vsekakor totalno nesprejemljivo in ogabno ne glede na babičine motive in sama bi popenila še isti trenutek, ko bi to izvedela.

Kar pa se tvojega vprašanja glede mojih otrok in dedka tiče pa ti lahko odgovorim, da bi v primeru, ki si ga navedla moji otroci dobili tretjo babico. In kazanje "tiča", kjer gre za očitno izživljanje spolne fantazije se mi zdi dokazana pedofilija in če dobro pomisliš je vseeno med tema dvema primeroma vendarle nekaj razlike.

(odgovor članu petja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Tuja dojka
24.5.2008 20:28:07   
kjava
A mislte, da bi ji tašča kar povedala za ta dogodek, če bi mislila s tem nadaljevat user posted image  Po moje bi skrivala.

Drugač pa ja, neokusno do konca.

(odgovor članu oka)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   [Brisano sporočilo]
24.5.2008 23:03:28   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu kjava)
  Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prihod iz porodnišnice: z obiski raje poča...
Ko se rodi nov član družine je povsem razumljivo, da se ga vsi bližnji veselijo in ga/jo želijo čim prej videti. Hitenje...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?