|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   plavalni tečaj za 3 letnike
26.5.2008 19:11:23   
Dashenka
Našo 3 letnico bi vpisala v plavalni tečaj.
Prosim za izkušnje in priporočila.

Hvala

Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
31.5.2008 8:51:46   
šnucika
Sem učiteljica plavanja in sem delala že s triletniki.
V tej starostni skupini gre bolj za prilagajanje na vodo,kot pa strogo učenje plavanja.Veliko je igre in spoznavanja z vodo,učenja dihanja....
Nekaj tako majhnih otrok pa je tudi že splavalo.Moj najmlajši plavalček je bil star 2 leti in 10 mesecev.
Skratka- daj jo v tečaj,sploh,če ji je voda všeč.Pa ne pričakujte prevečuser posted image ,če ne splava,mislim..

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
23.6.2008 7:31:08   
anitaz
Kam ste pa vpisali svoje otroke pri treh letih oz. koga priporočate?

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
23.6.2008 21:18:05   
mojčika
Sem učiteljica plavanja in sem delala že s triletniki.
V tej starostni skupini gre bolj za prilagajanje na vodo,kot pa strogo učenje plavanja.Veliko je igre in spoznavanja z vodo,učenja dihanja....
Nekaj tako majhnih otrok pa je tudi že splavalo.Moj najmlajši plavalček je bil star 2 leti in 10 mesecev.
Skratka- daj jo v tečaj,sploh,če ji je voda všeč.Pa ne pričakujte preveč ,če ne splava,mislim..


Tudi sama sem učiteljica plavanja s popolnoma istimi iskušnjami.

_____________________________

4. 4. 2006 je posijalo sonce z imenom MAYA MARINA
16. 3. 2009 je posijalo še drugo sonce z imenom LUCIJA JULIJA

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
24.6.2008 8:33:43   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Kam ste pa vpisali svoje otroke pri treh letih oz. koga priporočate?


ne vem,od kod si...
Plavalna zveza ima tečaje za malčke(3 leta)  na FŠ v Ljubljani.
Po drugih mestih verjetno tudi plavalni klubi kaj organizirajo...je treba po bazenih povprašat.

Na obali zaenkrat ni nič.Koper nima pogojev za take micene, Piranski plavalni klub pa dela z nešolanim kadromuser posted image ...
Jaz upam na privat plavalno šolo v jeseni,sem v dogovorih za bazen.Ampak to je na obali.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
26.6.2008 9:02:14   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: šnucika

IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Kam ste pa vpisali svoje otroke pri treh letih oz. koga priporočate?


ne vem,od kod si...
Plavalna zveza ima tečaje za malčke(3 leta)  na FŠ v Ljubljani.
Po drugih mestih verjetno tudi plavalni klubi kaj organizirajo...je treba po bazenih povprašat.

Na obali zaenkrat ni nič.Koper nima pogojev za take micene, Piranski plavalni klub pa dela z nešolanim kadromuser posted image ...
Jaz upam na privat plavalno šolo v jeseni,sem v dogovorih za bazen.Ampak to je na obali.


Sem iz okolice Lj.

Sem govorila nekaj dni nazaj z G-rego, glede tečaja.
Tečaj traja od sept- do maja, stane okoli 400 €. Učijo se zelo veliko stravi, vse skozi igro. Od potaplanja, gledanja pod vodo, do samega (s)plavanja.

Cena je res visoka, ampak če so tako dobri, kot pravijo, mi ni težko toliko dati.

Poznate še kakšen drug "klub", kjer se lahko otroci učijo plavanja?


(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
26.6.2008 13:46:04   
šnucika

[/quote]

Sem iz okolice Lj.

Sem govorila nekaj dni nazaj z G-rego, glede tečaja.
Tečaj traja od sept- do maja, stane okoli 400 €. Učijo se zelo veliko stravi, vse skozi igro. Od potaplanja, gledanja pod vodo, do samega (s)plavanja.

Cena je res visoka, ampak če so tako dobri, kot pravijo, mi ni težko toliko dati.

Poznate še kakšen drug "klub", kjer se lahko otroci učijo plavanja?


[/quote]


po mojem je g-rega O.K.
V LJ imaš še NARF...ampak ti so pa orenk dražji,če se ne motim.
Potem pa so še plavalni klubi - Ilirija,Ljubljana,Olimpija....vsi imajo tečaje,bi bilo pa dobro jih povprašat,če imajo za malčke.user posted image




_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
12.7.2008 20:28:54   
tananejka
Moji dvojčici sta hodili h G-REGATU in smo bili zelo zadovoljni. Punci sta ob zaključku tečaja že prepravali pol bazena po širini, na morju pa že prav dobro plavali (pri 3. letih in 10. mesecih). Tam se imajo super, saj se skozi igro privajajo na vodo...
Tudi našo 2. letnico bomo dali v tečaj, vendar šele naslenje leto. 

(odgovor članu šnucika)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
20.7.2008 21:48:16   
atanja
Jaz bom mojga vpisala v en klub ki je pod občino LJubljana-pojma nimam kater-ne vem če sem zdaj čist točn povedala. se bom pozanimala če bo katero zanimal.

No uglavnem ga bom vpisala tja ker sicer poznam učiteljico, pa baje da ni velike razlike med temi klubi razen tega da je mogoče prisoten kak učitelj več. JE pa tako da tečaj je odvisen od učitelja to pa pač moraš met že smolo da naletiš na kakega slabega..

(odgovor članu tananejka)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
29.7.2008 20:07:05   
Dashenka
Tudi sama sem se odločila, da jo jeseni vpišemo v celoletni tečaj, ki ga organizia G-REGA.
Sicer je precej drago, vendar je menda vredno vsakega evra.

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
29.7.2008 20:15:58   
Rubin.
Šnucika in Mojčika, kdaj pa otroci v povprečju splavajo? 

Jaz sem pri petih, zato sem mislila, da bo mala miss tudi takrat zrela za plavanje, zdaj pa ne vem.

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
9.8.2008 18:29:04   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: Rubin.

Šnucika in Mojčika, kdaj pa otroci v povprečju splavajo? 

Jaz sem pri petih, zato sem mislila, da bo mala miss tudi takrat zrela za plavanje, zdaj pa ne vem.


Moja osebna "statistika" je nekje 4.5 let...glede na starost otrok,ki so bili v skupinah (od 3.5 pa 5.5 let)user posted image

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
22.8.2008 10:27:20   
merendina
Šnucika kje pa naj bi bila ta šola plavanja na Obali?

Ali morda veš, če so kje na obali organizirani tečaji za dojenčke ( s fredovimi obroči).

Hvala

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
22.8.2008 18:41:39   
šnucika
IZVIRNO SPOROČILO: merendina

Šnucika kje pa naj bi bila ta šola plavanja na Obali?

Ali morda veš, če so kje na obali organizirani tečaji za dojenčke ( s fredovimi obroči).

Hvala


Za malčke in dojenčke s fredi je bilo včasih na Debelem rtiču...pokliči tja,če je še.
Jaz osebno ne delam več...upam,da še kdaj bom.Imaš pa plavalno šolo na Bernardinu.Info mislim,da imaš na netu...vpiši šola plavanja Tinkatonka.
Če ne najdeš,kontaktiraj mene na ZS,pa ti bom dala telefonsko.

_____________________________

kaR te ne ubije,te okrepi!




(odgovor članu merendina)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
25.8.2008 8:02:13   
anitaz
IZVIRNO SPOROČILO: Dashenka

Tudi sama sem se odločila, da jo jeseni vpišemo v celoletni tečaj, ki ga organizia G-REGA.
Sicer je precej drago, vendar je menda vredno vsakega evra.



Potem se pa vidimo - jaz sem jo tudi vpisala.user posted image

(odgovor članu Dashenka)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
26.8.2008 12:51:48   
honey
Mene pa bolj zanimajo kakšni krajši tečaji, ker lansko zimo je hotel na telovadbo 2-4 let in sicer od oktobra do maja in se je na koncu že zelo naveličal. Ker zna že kar dobro plavat (pri 3 letih in 5 mes. plava tudi že pod vodo brez rokavčkov, gleda pa itak, še najraje kakšne lepe tete user posted image ) se bojim, da se bo tudi plavanja naveličal user posted image  Zato bi bolj kakšen krajši plavalni tečaj oz. telovadbo v vodi, kaj podobnega.

Pa če je slučajno katera vozila otroka v bazen v GRC Zapolje (Logatec) lepo prosim, če se mi lahko javi, ker sem že spraševala pri njih in mi niso znali nič povedat.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
28.8.2008 18:58:21   
Dashenka
IZVIRNO SPOROČILO: anitaz

Potem se pa vidimo - jaz sem jo tudi vpisala.user posted image


Ja, samo upam da se hči ne bo uprla. Zadnje čase imamo namreč neizmerne cirkuse s fenanjem las in česanjem.
Tako, da resno razmišljam, da bi jo postrigla kar na fantka.

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
4.9.2008 22:55:57   
suzanamai
Sem iz okolice Lj.

Sem govorila nekaj dni nazaj z G-rego, glede tečaja.
Tečaj traja od sept- do maja, stane okoli 400 €. Učijo se zelo veliko stravi, vse skozi igro. Od potaplanja, gledanja pod vodo, do samega (s)plavanja.

Cena je res visoka, ampak če so tako dobri, kot pravijo, mi ni težko toliko dati.

Poznate še kakšen drug "klub", kjer se lahko otroci učijo plavanja?


Kar ostani pri G-rega. Moj se je naučil pri njih plavati, smučati, rolati... Parkrat je šel z njimi na počitnice...
Za vse lahko rečem, da je bilo izvedeno profi in otročki so res zadovoljniuser posted image

Tudi princesko bom dala k njim, ko bo zraslauser posted image

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu anitaz)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
4.9.2008 22:57:24   
suzanamai
pa baje da ni velike razlike med temi klubi razen tega da je mogoče prisoten kak učitelj več.


Mislim da je to zelo pomembno. čisto drugače je, če pride na 2-3 otroke en učitelj, ali pa en učitelj na 10 otrok.

_____________________________

Ljubezen mame ob ljubečem očetu
je nekaj najmogočnejšega na svetu!

(odgovor članu atanja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
15.9.2008 14:31:50   
tojeto1
Ker se gibljem v krogu športa, tudi sama imam 2 pobalina, ki rada plavata, zelo priporočam plavanje preko plavalne zveze, ki poteka na Fakulteti za šport.  Evo link: http://kad.si/babyswim/
Lahko povem, tudi iz lastnih izkušenj, da plavanje preko G'rega ni tako kvalitetno. Tam se jim gre bolj za kvantiteto kot kvaliteto. Tudi učitelji nimajo dodatnih znanj iz plavanja otrok. Bolj se jim gre za keš!
Poletne tečaje pa organizira tudi Mestna občina Ljubljana in jih izvaja na Kodeljevem. Trajajo en teden, vsak dan, zelo intenzivni, učitelji plavanja so vsi strokovni kadri, pa tudi sam tečaj ni tako drag, saj ga sofinancira občina. Se je pa potrebno kar hitro prijaviti, saj so skupine vedno hitro polne.
Pa fino plavajte..user posted image user posted image

(odgovor članu suzanamai)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: plavalni tečaj za 3 letnike
22.9.2008 6:54:41   
Dashenka
Lahko povem, tudi iz lastnih izkušenj, da plavanje preko G'rega ni tako kvalitetno. Tam se jim gre bolj za kvantiteto kot kvaliteto.


Tega pa ne razumem.

Kaj pravzaprav misliš s tem, da se jim gre za kvantiteto pri celoletnem plavalnem tečaju 4-letnikov?

Edina množičnost, ki sem jo do sedaj zasledila pri G-REGI je število vaditeljev na otroka.
V naši skupini na dva otroka pride en vaditelj.



< Sporočilo je popravil Dashenka -- 22.9.2008 6:55:09 >

(odgovor članu tojeto1)
Neposredna povezava do sporočila: 21
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Kdaj se vaš otrok začne spominjati?
Noben otrok nikoli ne pozabi materinega glasu. "Eden najzgodnejših spominov je spomin na materin glas."
Razhod: menjata se starša, ne otroci
Ločeni milenijci vse pogosteje puščajo svoje otroke, da živijo v družinskem domu, medtem ko starša živita z njimi v izme...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?