|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: velika ali majhna hiša?
16.6.2008 21:10:43   
Marogica
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

Za dnevno in kuhinjo, ki sta en prostor kurmo kamin, dogrevamo z elektriko, ostale prostore pa na elektriko. Strošek za vse skupaj (tudi gospodinjski aparati) je cca 350€ mesečno v kurilni sezoni.


To se meni ne zdi dosti, saj kurite 600m2.  Sploh ne, pa še kaj drugega imate tudi na elektriko, kajne?

AMpak...600m2...madona, pa saj ne morem verjeti... Oprosti...saj ti privoščim, ampak nekako si tako velike bajte oz. graščine v realnem življenju sploh ne morem predstavljati.

Važno je, da ste vi zadovoljni. Še vedno pa ne vem, kaj rula pri vas...rolke ali kolesa?user posted image



_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: velika ali majhna hiša?
16.6.2008 21:11:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: kajča

halllloooooouser posted image user posted image user posted image  350 eurov na mesec, to imamo mi za eno leto in pol, tudi za vso elektriko in ogrevanje, če to ni veliko, pa tudi ne vem kaj je


user posted image S 350€ se celo leto ogrevate pardon, leto in poluser posted image , pa še elektriko plačujeteuser posted image Kje pa živiš? Na floridiuser posted image
Midva mava stanvanje 80kv pa mava teh 350€ mogoč za 2mesca pozimi ko je minus zunej.

< Sporočilo je popravil karin24 -- 16.6.2008 21:12:06 >

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: velika ali majhna hiša?
16.6.2008 21:12:55   
Anonimen
350 eurov na mesec, to imamo mi za eno leto in pol, tudi za vso elektriko in ogrevanje, če to ni veliko, pa tudi ne vem kaj je


Potem imate 20€ na mesec za elektriko? To je pa hudo malo. Ali so novogradnje tako sparovne?

(odgovor članu kajča)
  Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: velika ali majhna hiša?
16.6.2008 21:17:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

350 eurov na mesec, to imamo mi za eno leto in pol, tudi za vso elektriko in ogrevanje, če to ni veliko, pa tudi ne vem kaj je


Potem imate 20€ na mesec za elektriko? To je pa hudo malo. Ali so novogradnje tako sparovne?


Ja kaj ne. Itak da so. Z 20€ mesečno se ogrevaš, kuhaš, luči kuriš, računalnik.....vseuser posted image .

P.S.
Verjetno še poračuna niso dobiluser posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: velika ali majhna hiša?
16.6.2008 21:29:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

350 eurov na mesec, to imamo mi za eno leto in pol, tudi za vso elektriko in ogrevanje, če to ni veliko, pa tudi ne vem kaj je


Potem imate 20€ na mesec za elektriko? To je pa hudo malo. Ali so novogradnje tako sparovne?


Ja kaj ne. Itak da so. Z 20€ mesečno se ogrevaš, kuhaš, luči kuriš, računalnik.....vseuser posted image .

P.S.
Verjetno še poračuna niso dobiluser posted image



Ne, saj nekaj fore je v toplotnih crpalkah, izolaciji,...verjetno se cem. Me zanima, koliko se dejansko prispara, kar naj bi kar veliko, samo toliko se mi zdi prevec.

Je pa mozno, da niso dobili poracuna, to pa ja.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: velika ali majhna hiša?
17.6.2008 9:10:37   
maja1488
350 eurov na mesec


A bi brale.... 350 na mesec, kurilne sezone pa je nekje 7 mesecev ane. In ja, števec odčitavamo mesečno, tako da ne bo poračuna.
Seveda pa se ne ogreva vseh 600 kvadratov. To je cela bajta, v garaži pa ne kurimo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: velika ali majhna hiša?
17.6.2008 9:19:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

350 eurov na mesec


A bi brale.... 350 na mesec, kurilne sezone pa je nekje 7 mesecev ane. In ja, števec odčitavamo mesečno, tako da ne bo poračuna.
Seveda pa se ne ogreva vseh 600 kvadratov. To je cela bajta, v garaži pa ne kurimo.


Sej ni nate letelouser posted image

Drgač pa ja....z izolacijo, toplotnimi črpalkami, ipd. se da ful pršparat. Sam da bi s tem ogreval celo hišo brez dodatnega recimo kamina je skoraj nemogoče. Pa tudi če je samo na toplotno črpalko, je v hiši samo 20€ elektrike ful malo. Midva jo mava 35€ mesečno, pa se ne ogrevava na elektriko.

(odgovor članu maja1488)
  Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: velika ali majhna hiša?
17.6.2008 9:19:54   
Ro-La
jaz bi hišo gradila zase, ne pa za vse otroke, ker bi mogoče pa kdaj želeli bit tu doma. ziher bi potem bentila, ko bi ostala sama v tako veliki hiši.


_____________________________

NE, ne grem več rodit....JASNO!?

(odgovor članu kiki13)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: velika ali majhna hiša?
17.6.2008 9:41:37   
maja1488
Ma to se ful navadiš in ti ni preveliko. Je pa ful odvisno kako imaš razporejeno. Mi imamo v prvem štuku (zaenkrat smo vsi še v tem) samo dve spalnici in kopalnici pa eno veliko dnevno in kuhinjo. Pa vse je odprto. Moji pa imajo na taki kvadraturi milijon majhnih prostorov, vmes pa hodnik.

meni je zdaj ful čudno, ko pridemo v kak apartma, pa je ful mini. Ratam kar nervozna. Letos smo rezervirali velikega user posted image

(odgovor članu Ro-La)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: velika ali majhna hiša?
18.6.2008 9:09:13   
_andreja_
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

ampak z njimi živijo zato ker nimajo financ, da bi šli na svoje.
  no jz se pa s tem ne strinjam, da vsi ki živijo/živimo pri starših, da smo prisiljeni tko živeti, pri njemu sva si zrihtala, ker je nama obema tako pasalo....

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: velika ali majhna hiša?
18.6.2008 9:26:58   
_andreja_
jaz sem za ekonomično hiško, midva sva si pri starših zrihtala in imava kuhinjo, jedilnico, dvevno povezano v en prostor z velbi, kopalnica, dve otroški, spalnica, in shramba...z njegovimi starši si pa delimo spodnje prostore, klet ena garaža je spodaj kjer je orodje, kurilnica in kmečka soba s kuhinjo...(spodnjega dela praktično ne uporabljamo, razen kadar kaj delamo..(mi je pa praktično da ne nosimo umazanije v stanovanje.).....in je to ravno prav ne pogrešam nobenega prostora več...in tudi če bo kdaj še tretji otrok bo dobil najino spalnico midva si bova pa na podstrešju uredila spalnico, ker itak samo spiva v njej (po tiho tako razmišljam sama pri sebi)

mi je pa veliko bolj pomemben zunanji prostor kjer smo večino časa, pred vhodom imava  veliko teraso čez katero je streha(teraso obdaja balkonska ograja) in smo na njej tudi kadar dežuje vhodna vrata so praktično stalno odprta, razen kadar je  -30 stopinj zunaj. si bova pa v prihodnjem letu, ali pa še leto kaneje(odv. kako bova šparavna) uredila zunaj tudi kozolček garažo za dva os. avtomobila in zraven še  envrtek, tko z klopco, pokrito z drevesom, in zraven bodo otroška igrala..... vrt bo pa tako ponovno skupni...

in mi je tako čisto prav, ne bi imela nič več in nič manj... kakšne so tvoje predstave o notranjih prostorih??

< Sporočilo je popravil _andreja_ -- 18.6.2008 9:30:41 >


_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 61
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




spol
Lelly28 RR

Ko ste izvedele,da ste noseče katerega spola ste si želele, da bi bil otrok?

punčka (50%)

fantek (19%)

nisem imela posebne želje (31%)


Število vseh glasov: 26

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!