|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kje se najbolj splača kupiti delovne zvezke i...
3.6.2008 15:05:34   
caillou
Je katera že kaj pregledovala terene ? Kje bomo torej najbolj poceni prišli skozi ? Je to DZS, Kopija, Office1superstore,... Še kakšna ponudba mogoče ?

Za enkrat pri nas vodi Kopija. Je pa res, da imamo do konca meseca junija v DzS 20% popusta, če vzamemo na merkatorjevo piko. Kam torej ?



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 15:15:13   
FORZA
Vsako leto vse od svinčnika do delovnih zvezkov pri Kopiji.user posted image
Cen niti nisem primerjala z drugimi, tkole mi kar odgovarja vse na enem mestu. Pošljejo po pošti na dom. Plačaš v treh obrokih.


(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 15:23:44   
Volga
Kaj pa je to Kopija?

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 15:33:57   
FORZA

IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Kaj pa je to Kopija?

Pri njih lahko naročiš vse od A do Ž za šolarčka.
Ponudbo poglej na njihovi internetni strani.

(odgovor članu Volga)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 15:52:39   
caillou
Kopija



_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 15:55:56   
Volga
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

Kopija




O, damonca, hvala lepa, punce. To je pa res komotno. user posted image  Pa na tri obroke, pravite, da se da plačat? Ker jaz sem zdajle samo en ruzak udprla, pa mi je malo zašibilo, 56 € user posted image  Pa vem ja, da so še dražji.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 16:35:24   
*pepelka*



Objave: 243
Status: odsoten Vsako leto vse od svinčnika do delovnih zvezkov pri Kopiji.
Cen niti nisem primerjala z drugimi, tkole mi kar odgovarja vse na enem mestu. Pošljejo po pošti na dom. Plačaš v treh obrokih.


Tudi mi enako nakupujemo vse za šolo, pa komplet seznam že od kopije iz šole prinesejouser posted image user posted image

(odgovor članu FORZA)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
3.6.2008 21:03:29   
alpog
http://www.kopija-nova.si/

(odgovor članu *pepelka*)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
4.6.2008 8:54:29   
caillou
Evo, naročilo sem oddala preko Kopije. Dobra zadeva, ni kaj.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu alpog)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
4.6.2008 9:03:26   
Marogica
Jaz vam svetujem samo nekaj. Ne kupujte dragih torb, ker jih v prvem razredu NE potrebujejo. Kupite otroku kakšen fensi nahrbtnik, bolj za okras, s kakšnimi liki gor, ki jih ima rad....Otroci potrebujejo v prvem razredu torbo samo toliko, da v pon prinesejo del stvari v šolo, v pet pa odnesejo. Torbo pa nosimo mi, starši...

Naša leži v sobi. Ko pa reče nekdo, da bo imel torbo še naslednjo leto ali celo dve....pozabite. MOda bo šla dalje, liki iz risank tudi in ta "Prva" torba bo nezanimiva. Dajte raje v drugem ali tretjem razredu več  denarja zanjo. V prvem razredu je res nesmiselno. Raje nahrbtnik za par €.

_____________________________

"Vrabec zavida pavu breme njegovega repa".
R. Tagore

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
4.6.2008 9:26:20   
caillou
Tole sem pa že slišala, ja.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
4.6.2008 10:49:28   
nejcko
Mi še nismo dobili nobenega seznama, zato nisem kupila še nič, bom pa verjetno tudi jaz vse od A do Ž naročila pri tej Kopiji.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 7:46:42   
caillou
No, da zreferiram.

Včeraj sem preko Kopije naročila kompet vseh delovnih zvezkov in navadnih zvezkov, ovitkov za vse platnice, dva svinčnika, pa me bo s poštnino vred prišlo toliko, kot če bi v DZS na piko kartico, kjer imam 5% popust dala samo za delovne zvezke.

Ne vem no, pomoje se splača, pa še na tri obroke ti dajo pri Kopiji. Sicer za prvi razred ni nevem kakšen hud zalogaj, ampak če imajo to ugodnost, zakaj pa je ne bi izkoristili.
Kar pa se tiče torb in ostalih šolskih potrebščin imajo pa v DZS zelo kvalitetne torbe (Scout-ove), na katerih s piko kartico dobiš 20% popust. To se pa splača.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 10:37:03   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: caillou

No, da zreferiram.

Včeraj sem preko Kopije naročila kompet vseh delovnih zvezkov in navadnih zvezkov, ovitkov za vse platnice, dva svinčnika, pa me bo s poštnino vred prišlo toliko, kot če bi v DZS na piko kartico, kjer imam 5% popust dala samo za delovne zvezke.

Ne vem no, pomoje se splača, pa še na tri obroke ti dajo pri Kopiji. Sicer za prvi razred ni nevem kakšen hud zalogaj, ampak če imajo to ugodnost, zakaj pa je ne bi izkoristili.
Kar pa se tiče torb in ostalih šolskih potrebščin imajo pa v DZS zelo kvalitetne torbe (Scout-ove), na katerih s piko kartico dobiš 20% popust. To se pa splača.


Kaj sem lahko tako firbčna in te vprašam koliko te bodo stvari pri Kopiji stale? Malo si delamo finančni plan, mi pa sestanka še nismo imeli.

Kje boste pa nabavljali barvice in ostale take zadeve?

LP, Mojca

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 11:16:50   
staši
mi smo letos prvič dobili za naročit pri kopiji,samo nismo dobili še spiska zato se bojim da ne bo prepozno ker baje moraš naročit do zadnjega v juniju ,mi pa ponavadi te stvari nabavljamo avgusta.Se mi pa zdi tale Kopija zanimiva in otroka sta tudi navdušena .

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 11:19:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Jaz vam svetujem samo nekaj. Ne kupujte dragih torb, ker jih v prvem razredu NE potrebujejo. Kupite otroku kakšen fensi nahrbtnik, bolj za okras, s kakšnimi liki gor, ki jih ima rad....Otroci potrebujejo v prvem razredu torbo samo toliko, da v pon prinesejo del stvari v šolo, v pet pa odnesejo. Torbo pa nosimo mi, starši...

Naša leži v sobi. Ko pa reče nekdo, da bo imel torbo še naslednjo leto ali celo dve....pozabite. MOda bo šla dalje, liki iz risank tudi in ta "Prva" torba bo nezanimiva. Dajte raje v drugem ali tretjem razredu več  denarja zanjo. V prvem razredu je res nesmiselno. Raje nahrbtnik za par €.



Pri mojem mulcu se še zdaj, pa bo šel v deveti razred, ne splača. user posted image  Zato jaz vedno take stvari kupujem kot stvari za enkratno uporabo.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 13:17:44   
mojcaziga
No, zdaj smo tudi mi dobili na dom seznam učbenikov oz. DZ. Ostale potrebščine pa bodo povedali na sestanku. Kar sem jaz čekirala na netu, so cene za DZ skoraj enake - v MK me je celo prišlo ceneje za 0,5€ kot pri kopijiuser posted image user posted image user posted image Kje pa potem ženske toliko profitirate - pri ostalih potrebščinah in zvezkih???

Pa še eno vprašanje: dobili smo seznam potrebnih DZ in pa Berilo si lahko izposodimo v skladu, ampak na seznamu imamo 3 dele ABC-ja za slovenščino in 3 dele za matematiko in še eno zbirko vaj za matematiko, za ostale predmete pa ničesar???????? Al nas še nameravajo presenetit z dodatnim izdatkom, ko bomo že ves denar zapravili user posted image user posted image user posted image user posted image

lp, MOjca

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 21:06:50   
caillou
IZVIRNO SPOROČILO: mojcaziga

IZVIRNO SPOROČILO: caillou

No, da zreferiram.

Včeraj sem preko Kopije naročila kompet vseh delovnih zvezkov in navadnih zvezkov, ovitkov za vse platnice, dva svinčnika, pa me bo s poštnino vred prišlo toliko, kot če bi v DZS na piko kartico, kjer imam 5% popust dala samo za delovne zvezke.

Ne vem no, pomoje se splača, pa še na tri obroke ti dajo pri Kopiji. Sicer za prvi razred ni nevem kakšen hud zalogaj, ampak če imajo to ugodnost, zakaj pa je ne bi izkoristili.
Kar pa se tiče torb in ostalih šolskih potrebščin imajo pa v DZS zelo kvalitetne torbe (Scout-ove), na katerih s piko kartico dobiš 20% popust. To se pa splača.


Kaj sem lahko tako firbčna in te vprašam koliko te bodo stvari pri Kopiji stale? Malo si delamo finančni plan, mi pa sestanka še nismo imeli.

Kje boste pa nabavljali barvice in ostale take zadeve?

LP, Mojca



Tisto kar sem pri Kopiji naročila, me bo prišlo s poštnino vred 57 € (po slabih 20€ mesečno). Kar se pa tiče barvic, ravnila,....ima pa Ema že vse v peresnici, ki smo ji jo kupili pred dvema letoma (še vedno kot nova). No, mogoče bomo kaj dokupili (mimogrede), vendar bo to lahko rečem zanemarljivo. Edino kar ji bo potrebno kupiti so šolski copati. Te bomo pa kasneje kupili.
Likovne potrebščine bo pa po prvem roditeljskem sestanku nabavila šola sama.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 21:09:34   
caillou



Kol.
Cena
Oznaka
Izdelek

89
11,45
1/001
ABC 1, Poslušamo - govorimo, pišemo - beremo, delovni zvezek za slovenščino, 1. del

1617
11,45
1/002
ABC 1, Poslušamo - govorimo, pišemo - beremo, delovni zvezek za slovenščino, 2. del

2425
13,20
1/23
PRVI KORAKI V MATEMATIKO 1, samostojni delovni zvezek, 2. dela

3233
13,80
1/42
OKOLJE IN JAZ 1, delovni učbenik, 2. dela

4041
0,20
171
OVITKI ZA KNJIGE, prilagojeni za vse velikosti

48
49
1,04
04
ZVEZEK, veliki A4, 50-listni, brezčrtni s črtalnikom

5657
0,58
09
ZVEZEK, mali A5, 50-listni, črtasti

6465
0,16
172
OVITKI, veliki A4, plastični

7273
0,12
173
OVITKI, mali A5, plastični

8081
0,35
8485
SVINČNIK, trdota HB

88
89
1,89
9293
MAPA A4 z elastiko, plastificirana


No poglej, tole je naša naročilnica. Kot sem prebrala, je očitno, da bo vaš pručekčruček potreboval več delovnih zvezkov.  Vse je odvisno od šole. Naša šola se je za pručke takole odločila.

_____________________________

Homines quod volunt credunt. -- "Ljudje verjamejo to, kar želijo." (Julij Cezar)

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 21:17:08   
kofetek2010
Pri nas vsa leta šola naroči učbenike in delovne zvezke. Možnost plačila kao na 3 obroke (junij, julij, avgust) in se jih ob dokazilu plačila dvigne v eni knjigarni v LJ (mislim, da je OKA).

Ostalo pa kupim kar v štacuni.

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 20
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
5.6.2008 21:47:49   
mojcaziga
IZVIRNO SPOROČILO: caillou




Kol.
Cena
Oznaka
Izdelek


11,45
1/001
ABC 1, Poslušamo - govorimo, pišemo - beremo, delovni zvezek za slovenščino, 1. del

1617
11,45
1/002
ABC 1, Poslušamo - govorimo, pišemo - beremo, delovni zvezek za slovenščino, 2. del

2425
13,20
1/23
PRVI KORAKI V MATEMATIKO 1, samostojni delovni zvezek, 2. dela

3233
13,80
1/42
OKOLJE IN JAZ 1, delovni učbenik, 2. dela

6465
0,20
171
OVITKI ZA KNJIGE, prilagojeni za vse velikosti

7879
1,04
04
ZVEZEK, veliki A4, 50-listni, brezčrtni s črtalnikom

5657
0,58
09
ZVEZEK, mali A5, 50-listni, črtasti

6465
0,16
172
OVITKI, veliki A4, plastični

7273
0,12
173
OVITKI, mali A5, plastični

128129
0,35
134135
SVINČNIK, trdota HB

140141
1,89
146147
MAPA A4 z elastiko, plastificirana


No poglej, tole je naša naročilnica. Kot sem prebrala, je očitno, da bo vaš pručekčruček potreboval več delovnih zvezkov.  Vse je odvisno od šole. Naša šola se je za pručke takole odločila.


Hvala za odgovor!

Ja, pri nas imamo vse 3 dele ABC-ja, pa 3 dele Igraje in zares......... , pa Računanje je igra in to pride skupaj 56€, potem pa še enkrat toliko ostale stvari (3x zvezki Tako lahko, 2x velikki zvezek, 1x mali zvezek, pisala, baravice, likovni pribor,......)

lp, Mojca

(odgovor članu caillou)
Neposredna povezava do sporočila: 21
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
13.6.2008 20:07:13   
jade1
Jaz sem danes kupovala delovne zvezke v DZS in so malo cenejši od zgornjih.

(odgovor članu mojcaziga)
Neposredna povezava do sporočila: 22
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
13.6.2008 20:19:23   
Gina
Pregledala sem cene treh ponudnikov in ne boste verjele - do centa natančno enake cene za enake del. zvezke imajo. Čisto za vse. Tako da je v bistvu vseeno, kje naročaš. Razen zvezke - za te imajo pa cene čist različne, pa za ostale potrebščine.

Sicer pa za 1. razred si spraševala, šola se sama odloči, katere dz (del. zvezke) bo uporabljala. Nekateri se odločijo za 4 dz za matematiko, drugi pa za 2, eni imajo dz za okolje, drugi ga sploh nimajo. Enako je za glasbo. Nekateri imajo celo dz za likovni. Različni smo in različno nam je všeč.


(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 23
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
14.6.2008 10:33:32   
jade1
V dzs imajo 5 procentni popust na šol. knjige in 20 procentov na šolske potrebščine, če imaš marcator pika kartico, do konca meseca.

(odgovor članu Gina)
Neposredna povezava do sporočila: 24
   RE: Kje se najbolj splača kupiti delovne zvez...
18.6.2008 12:08:47   
nejcko
A sem jaz čorava, ampak na dzs-jevi strani v katalogu vseh učbenikov ne najdem kar dveh delovnih zvezkov oz. delovnih učbenikov (za okolje in mat), ampak samo priročnike za učiteljeuser posted image  Ko jih šljivi potem ... bom pa res vse raje pri kopiji naročila.

PA še nekaj (kopija) - a pri plastificiranih mapah z elastiko človek ne more izbrati motiva ali samo jaz spet ne najdem te opcije, majke  miuser posted image

(odgovor članu jade1)
Neposredna povezava do sporočila: 25
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Prehlad, gripa ali angina?
Smrkav nosek, pordele oči, kašelj, kihanje, razbolelo grlo in splošno slabo počutje – vam je znano? Kako prepoznati, ali...
To so znaki, ki kažejo na psihopatijo pri ...
Strokovnjaki na področju duševnega zdravja govorijo predvsem o teh štirih znakih.




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?