|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Spet
11.6.2008 13:08:10   
5veselaH2O
o gospe in gospodične mične, da ne boste ve enkrat na istem-vam ne privoščim, ker se zdaj  pa že malo preveč hecate no.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 326
   RE: Spet
11.6.2008 13:10:17   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

o gospe in gospodične mične, da ne boste ve enkrat na istem-vam ne privoščim, ker se zdaj  pa že malo preveč hecate no.


Se ti opravičujem. Samo res zelo, zelo močno dvomim, da bi bilo kdaj in bilo kateremu moškemu pustila, da bi z mano vozil tako, kot je ta s tabo.

Drugače pa ... drži se in najdi se.

Aja, a lahko neki vprašam? Si ti bivša kovač?

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 327
   RE: Spet
11.6.2008 13:54:23   
murkica
A pol ti ni računalnika odnesel, glede na to, da se lahko še javljaš?
user posted image
Mislim najprej nisem hotla nič napisat ampak vseeno, če bi jaz dobila en sam jasen dokaz da me moj moški vara, bi še isti dan vse letelo z okna in mu nebi blo treba klicat prijateljev, da mu pomagajo odnest stvari.

Sicer sem še vedno mnenja, da se nekdo samo zafrkava, ker se mi dejansko ne zdi možno, da bi bil kdo tako neumen in se trpinčil toliko časa, potem pa še razmišljal o tem, če bi mogoče poklical njegove starše, da bo prišel on domov in da naj naredijo prostor.
Če ste bili s starši res prijatelji, bi se jim mogoče jaz javila in se jim zahvalila za vse, ampak da pač to ni to in da je med vama končano. AMpak ker jim je to do sedaj že jasno, če si šla res narazen z njim, je pač to to.

Zdej pa ga nehi srat in jokat za njim, in govoriti, da ne boš spoznala nikjer več tako prijaznega moškega. Pa kaj bi rabla, da te še ene dvakrat kresne, da bi dojela, da pač ni on zate...

Ma sej škoda zgubljati besed. Že to, da je ime te teme "Spet" že pomeni, da očitno nimaš dovolj samospoštovanja(no ali pa ga nisi imela) da bi rekla bobu bob.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 328
   RE: Spet
11.6.2008 13:59:23   
Lepotica
Težko je rečt, da ne privoščiš ostalim uporabnicam, da bi bile v taki situaciji, ker bi vsaka normalna ženska tazga tipa že zdavnej v rit brcnla in res ne bi bila v taki situaciji. Sicer pa glede na to, da si napisala, da še študiraš, kako pa sta lahko 13 let skupej? Pol moraš biti stara vsaj 28 let kar pa mislim, da nisi.

_____________________________

Vsakemu človeku je usojeno,
da bo našel zaklad.
A le tisti, ki posluša svoje srce,
bo zaklad tudi v resnici našel.

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 329
   RE: Spet
11.6.2008 14:02:30   
NevenkaP
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

o gospe in gospodične mične, da ne boste ve enkrat na istem-vam ne privoščim, ker se zdaj  pa že malo preveč hecate no.


Lahko si prepričana, da se nekomu, ki ima vse ovce na broju NE dogajajo take scene. Pa jih ti privoščiš ali ne. OMG.

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 330
   RE: Spet
11.6.2008 14:20:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Težko je rečt, da ne privoščiš ostalim uporabnicam, da bi bile v taki situaciji, ker bi vsaka normalna ženska tazga tipa že zdavnej v rit brcnla in res ne bi bila v taki situaciji. Sicer pa glede na to, da si napisala, da še študiraš, kako pa sta lahko 13 let skupej? Pol moraš biti stara vsaj 28 let kar pa mislim, da nisi.


Ja pa saj lahko študiraš tud ob delu ko si starejuser posted image

Mislm da je punca čez 30. Sam sej nima veze. Punca pamet v roke, al pa kamrkoli že, pa postavt se na lastne noge..... Pust dedce pr mir en cajt.

(odgovor članu Lepotica)
  Neposredna povezava do sporočila: 331
   RE: Spet
11.6.2008 14:21:34   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Težko je rečt, da ne privoščiš ostalim uporabnicam, da bi bile v taki situaciji, ker bi vsaka normalna ženska tazga tipa že zdavnej v rit brcnla in res ne bi bila v taki situaciji. Sicer pa glede na to, da si napisala, da še študiraš, kako pa sta lahko 13 let skupej? Pol moraš biti stara vsaj 28 let kar pa mislim, da nisi.


Ja pa saj lahko študiraš tud ob delu ko si starejuser posted image

Mislm da je punca čez 30. Sam sej nima veze. Punca pamet v roke, al pa kamrkoli že, pa postavt se na lastne noge..... Pust dedce pr mir en cajt.


Ja, nekateri smo diplomirali tik pred 36. rojstnim dnevom. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 332
   RE: Spet
11.6.2008 14:24:27   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tanikaa

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: Lepotica

Težko je rečt, da ne privoščiš ostalim uporabnicam, da bi bile v taki situaciji, ker bi vsaka normalna ženska tazga tipa že zdavnej v rit brcnla in res ne bi bila v taki situaciji. Sicer pa glede na to, da si napisala, da še študiraš, kako pa sta lahko 13 let skupej? Pol moraš biti stara vsaj 28 let kar pa mislim, da nisi.


Ja pa saj lahko študiraš tud ob delu ko si starejuser posted image

Mislm da je punca čez 30. Sam sej nima veze. Punca pamet v roke, al pa kamrkoli že, pa postavt se na lastne noge..... Pust dedce pr mir en cajt.


Ja, nekateri smo diplomirali tik pred 36. rojstnim dnevom. user posted image


Ja in kaj se mrdaš. To je pohvalnouser posted image

Kaj je težje? Pri 20ih hodit samo v šolo in diplomirat al imeti družino, svoje gospodinjstvo, službo pa še diplomirat? Ne kremži se. Raj si zaploskejuser posted image user posted image

(odgovor članu tanikaa)
  Neposredna povezava do sporočila: 333
   RE: Spet
11.6.2008 14:25:24   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

Ne kremži se. Raj si zaploskejuser posted image user posted image


Saj maš prav. user posted image

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 334
   RE: Spet
11.6.2008 14:29:24   
5veselaH2O
bom samo še z ženskami okol hodila no, a zdaj pa moških niti za prijatle ne smem več imetuser posted image dejte no-seveda ne bom šla na vrat na nos v novo zvezo

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 335
   RE: Spet
11.6.2008 14:31:22   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

bom samo še z ženskami okol hodila no, a zdaj pa moških niti za prijatle ne smem več imetuser posted image dejte no-seveda ne bom šla na vrat na nos v novo zvezo


No si ali nisi? Kovač mislim.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 336
   RE: Spet
11.6.2008 14:35:07   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

bom samo še z ženskami okol hodila no, a zdaj pa moških niti za prijatle ne smem več imetuser posted image dejte no-seveda ne bom šla na vrat na nos v novo zvezo


Ja seveda jih maš lahko za prjatle, tud seksaš lahko......sam lepo prosm ne jim kuhat in pratuser posted image
Čist resno.

(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 337
   RE: Spet
11.6.2008 15:01:26   
5veselaH2O
Na žalost ali na srečo nisem kovač-zakajuser posted image

Perem in vse ostalo pa le še sebi za ndč.
Veste kaj tudi ko zaupate do konca morda čez leto ali dve ne bo več tako-bodite previdneuser posted image

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 338
   RE: Spet
11.6.2008 18:38:53   
Anonimen
o gospe in gospodične mične, da ne boste ve enkrat na istem-vam ne privoščim, ker se zdaj  pa že malo preveč hecate no.


Smeh je pol zdravja, draga mična gospodična...user posted image .


(odgovor članu 5veselaH2O)
  Neposredna povezava do sporočila: 339
   RE: Spet
11.6.2008 18:56:41   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: Marogica

Mehiška se nadaljuje....


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Marogica)
Neposredna povezava do sporočila: 340
   RE: Spet
11.6.2008 18:58:29   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

Na žalost ali na srečo nisem kovač-zakajuser posted image

Perem in vse ostalo pa le še sebi za ndč.
Veste kaj tudi ko zaupate do konca morda čez leto ali dve ne bo več tako-bodite previdneuser posted image


uuuu...vedno in povsod...spim skoraj z odprtimi očmi user posted image

ej punca, res upam, da boš zaživela....evo samo zate: user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 341
   RE: Spet
11.6.2008 19:00:08   
amaya
IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

bom samo še z ženskami okol hodila no, a zdaj pa moških niti za prijatle ne smem več imetuser posted image dejte no-seveda ne bom šla na vrat na nos v novo zvezo


Ja seveda jih maš lahko za prjatle, tud seksaš lahko......sam lepo prosm ne jim kuhat in pratuser posted image
Čist resno.



A kaj češ....ženske smo take....zaradi ene klobase futramo celega prasca...aja, pa mu še peremo, likamo,...user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Zaljubljena sem v tri fante...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 342
   RE: Spet
11.6.2008 19:53:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

IZVIRNO SPOROČILO: karin24

IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

bom samo še z ženskami okol hodila no, a zdaj pa moških niti za prijatle ne smem več imetuser posted image dejte no-seveda ne bom šla na vrat na nos v novo zvezo


Ja seveda jih maš lahko za prjatle, tud seksaš lahko......sam lepo prosm ne jim kuhat in pratuser posted image
Čist resno.



A kaj češ....ženske smo take....zaradi ene klobase futramo celega prasca...aja, pa mu še peremo, likamo,...user posted image user posted image user posted image user posted image



Ja no, moj pere, lika, sesa in podobno. Pa še klobase nimam da bi mel izgovor zakaj to počneuser posted image .


Drgač pa.......bi se upala trdit da se men kej tacga ne more zgodit. K mene se taki jajcnotpotegneni dedci izobibajo k hudič križa. Nism material za njihuser posted image

(odgovor članu amaya)
  Neposredna povezava do sporočila: 343
   RE: Spet
12.6.2008 7:34:38   
sasa78
IZVIRNO SPOROČILO: 5veselaH2O

nimam srca da bi ga kar vrgla iz stanovanja, pa še rekel mi je da potem nazaj nikdar več ne pride in da naj ne jokam za njim


Hvala bogu - kr naj gre, pa danes ne jutri!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

In ti vse to prenašaš. K si nora! Oprosti ampak to je pa višek. Spoštuj se. Ne dovoli. Praviš da mu ni do spolnosti - teb nebi smelo bit. Ja lahko je ampak ne z njim!!!!! 

PREJ NAREDIŠ KONEC LAŽJE TI BO - ZAŽIVI NAPREJ PA SEJ NI KONEC SVETA - ŠELE POTEM BOŠ ZAŽIVELA BOŠ VIDLA.

DRŽIM PESTI ZATE

_____________________________

Vsak dan mi družbo delajo prelepi sončki
JAN 2003
ENEJ 2005
ANŽE 2009

(odgovor članu 5veselaH2O)
Neposredna povezava do sporočila: 344
Stran:   <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Stran: <<   < Prejšnja stran  10 11 12 13 [14]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?