|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   celulit
28.6.2008 10:58:54   
KRTR
ali ima mogoče katera kakšne izkušnje z izdelkom slim flash, ki ga lahko vsakdan gledamo na pop TV po top shopu. Po porodu imam namreč 100% več celulita kot prej, zelo me moti in tudi vidi se  mi full, želela bi se ga znebiti ali vsaj na videz...da bi imela bolj napeto kožo? prosim pomagajte...počiutim se zelo neprivlačno?
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: celulit
28.6.2008 12:58:03   
maja1488
Jaz uporabljam od Welede olje iz brezovih listov in mi je do sedaj najboljše. Mami mi je pa podarila Cellureverse al neki takega, ki kupiš v lekarni in je tudi ful fanj. Se mi je tudi obseg kr zmanjšal. Sam ne vem po katerem user posted image

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: celulit
28.6.2008 12:58:39   
s.
Živjo,
jaz odlično delam z gelom za vitkost in body scrubom.
Gel za Vitkost  250 ml
z vročim učinkom

Zmanjšajte obseg pasu, bokov in trebuha z zunanjim delovanjem. Gel za Vitkost z guarano in karnitinom zmanjšuje količino lipidov, veča porabo energije, poživlja, deluje proti celulitu ter spodbuja presnovo in celično dejavnost. Če ga zjutraj in zvečer nanašamo na boke in trebuh, zadamo zoprnim obročem dokaj hitro milostni strel.


Body-Scrub 40 g

Body-Scrub z morsko soljo in eteričnimi olji obnavlja in gladi kožo telesa, odstranjuje nečistoče in mrtve celice, jo krepi in naredi sijočo. Deluje osvežilno in poživljajoče. Za nežen peeling z izdelkom masiramo vlažno kožo, za močnejši eksfoliantni učinek masiramo suho kožo. Splaknemo se pod prho ali v kopeli. Svetujemo uporabo enkrat tedensko, če je koža zelo hrapava, pa dvakrat ali trikrat tedensko. Izdelek lahko uporabimo tudi kot kopel.

Sestavine: Morske soli, izvleček zelene morske alge, eterično olje sivke in pelina.

Kje se dobi-več na ZS

(odgovor članu KRTR)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: celulit
1.7.2008 8:23:52   
puncica
1. jej zdravo
2. spi veliko vode vsaj 2 l na dan
3. več migaj, pa ne sam sprehod z otrokom
4. knajpanje (izmenično tuširanje z mrzlo-toplo vodo)
5. masaža + dobra anticelulitna krema VSAK DAN
6. celulita se popolnoma ne moreš znebiti, lahko ga le omiliš

Pa veliko uspeha, meni še ni ratalo user posted image .

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: celulit
12.7.2008 9:20:37   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

1. jej zdravo
2. spi veliko vode vsaj 2 l na dan
3. več migaj, pa ne sam sprehod z otrokom
4. knajpanje (izmenično tuširanje z mrzlo-toplo vodo)
5. masaža + dobra anticelulitna krema VSAK DAN
6. celulita se popolnoma ne moreš znebiti, lahko ga le omiliš

Pa veliko uspeha, meni še ni ratalo user posted image .



se strinjam. user posted image
Jaz pijem še želiščni napitek- mešat ga jepotrebno z vodo, ki odvaja vodo iz telesa in po njem hodim kar naprej lulatuser posted image

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: celulit
14.7.2008 9:00:30   
maja1488
se strinjam.
Jaz pijem še želiščni napitek- mešat ga jepotrebno z vodo, ki odvaja vodo iz telesa in po njem hodim kar naprej lulat


kaj je to zaena zadeva? Kje kupiš?

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: celulit
14.7.2008 13:50:02   
puncica
men se zdi da katerkoli čaj al pa navadno vodo če piješ veliko hodiš kr naprej lulat, no vsaj jaz ne pijem nekih posebnih čajev (so mi preveč obarval zobe) ampak samo navadno vodo pa hodim tud kr naprej lulatuser posted image

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: celulit
19.7.2008 9:32:39   
s.
IZVIRNO SPOROČILO: maja1488

se strinjam.
Jaz pijem še želiščni napitek- mešat ga je potrebno z vodo, ki odvaja vodo iz telesa in po njem hodim kar naprej lulat


kaj je to zaena zadeva? Kje kupiš?


Je naravna tekočina-sirup za mešanje z vodo sestavljen iz češnje, ribeza, regrata, breze, lipe, bezga... Je za odvajanje vode iz telesa.
Zmešaš si v 1,5l steklenico vode 1-2 jedilni žlici tega sirupa in to piješ čez dan, normalno pitje tekočine.

Posledica- odvajanje vode iz telesa in tudi razstrupljanje telesa. Po tem napitku se na veliko hodi lulat. Iz telesa ti odnese vso nabrano tekočino ( še mislit si ne moreš kaj vode gre iz tebe-sploh se ne zavedamo kolk se je nabere).

Celulit se ob uporabi gela in tega pitja vidno zmanjša.
Sirupa je 500ml imaš ga za nekaj mesecev, zaradi mešanja z vodo.

Ne uporablja se samo za celulit. Predvsem ga zdravniki priporočajo za ljudi, ki imajo težave z zastajanjem vode v telesu ( težave s srcem, ledvicami...) in so posledica nerednega odvajanja vode in zatečene noge-predvsem starejši ljudje.

Dobiš ga na ZS.

(odgovor članu maja1488)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: celulit
20.7.2008 6:44:19   
KRTR
kako se pa ta sirup imenuje, kje ga je možno kupit?

(odgovor članu s.)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: celulit
20.7.2008 7:07:42   
dory
IZVIRNO SPOROČILO: puncica

1. jej zdravo
2. spi veliko vode vsaj 2 l na dan
3. več migaj, pa ne sam sprehod z otrokom
4. knajpanje (izmenično tuširanje z mrzlo-toplo vodo)
5. masaža + dobra anticelulitna krema VSAK DAN
6. celulita se popolnoma ne moreš znebiti, lahko ga le omiliš

Pa veliko uspeha, meni še ni ratalo user posted image .




dobra anticelulitna krema...elancyl...vsaj meni je fuul pomagala...in meni zadošča dve uri sprehoda na dan...kakšno intenzivno vadbo sem zaradi zdravstvenih razlogov opustila...pa vseeno funkcionira :)

(odgovor članu puncica)
Neposredna povezava do sporočila: 10
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?