|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   voziček - marela za dvojčke
1.7.2008 23:50:29   
dmavrel
Živijo!
A ima morda katera kaj izkušenj s hauck-ovem speed san vozičkom oz. marelo za dvojčke?
Kakšen je - nasplošno?

A ima morda katera dva navadna vozička oz. mareli speti s sponkami? Kako je kaj za voziti dva vozička skupaj? Kako sta vodljivi sprednji dve kolesi (sredinski)?

Prosim za vaše mnenje in izkušnje!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: voziček - marela za dvojčke
2.7.2008 7:24:55   
emaa
Mi imamo to hauckovo marelo, zaenkrat se obnese v redu, tudi po ZOO-ju smo prišli

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: voziček - marela za dvojčke
21.7.2008 23:33:08   
NAVT
dmavrel, jaz sem pred enako dilemo: kupiti dve navadni mareli al eno za dvojčke. Tudi jaz upam na kakšen odziv.

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: voziček - marela za dvojčke
22.7.2008 9:44:10   
soni
Jaz sem se odločila za marelo za dvojčka, ker grem velikokrat sama z njima naokoli.
lp

(odgovor članu NAVT)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: voziček - marela za dvojčke
25.7.2008 7:01:14   
dmavrel
Mi smo kupili ta voziček 9.07. in moram povedati, da sem zaenkrat še zelo zadovoljna z njim! Zloži se zelo lahko, je tudi veliko lažji za dvigovanje ( npr., ko ga dam v avto in iz avtomobila )! Za voziti je tudi super in je fajn vodljiv!
V glavnem mi smo zelo zadovoljni z njim!
Sem poskusila tudi dve mareli skupaj dati in tako malo peljala po trgovini dva vozička skupaj, a mi ni bilo nekako všeč! Sprednji - sredinski dve kolesi sta hoteli iti pri ovinkih kar vsaka na svojo stran!
Najbolje je poskusiti in se tako potem najlažje odločiš kaj je boljše!


(odgovor članu soni)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: voziček - marela za dvojčke
28.7.2008 14:48:19   
matejabr
Mi imamo marelo za dvojčke od Inglesine in jo občasno še vedno uporabljamo pri dveh letih. Zloži se zelo na malo, kar je npr. prednost pred Aria Twin. Smo zadovoljni, kupili pa smo rabljeno.   

(odgovor članu dmavrel)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: voziček - marela za dvojčke
21.8.2009 21:44:05   
ANIME
EVO ... prišel je čas, ko se tudi mi odločamo za marelo (katero in ali jo sploh kupit). Danes sem gledala med Mclarnovo in pa Hauck esprit. Obe se mi zdita približno enako kvalitetni, edino všeč so mi bila kolesa na Houckovemu, saj je imel malo večja (enako velika kolesa ima tudi Mclaren, le da je ta dražja izvedba 430€). Hacuk je 200€.

Prosila bi za vaša mnenja in izkušnje!


_____________________________

Kot pravi pregovor: Be careful what you wish for.
03.10.08 sva dobila kar dva razgrajača.

(odgovor članu matejabr)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: voziček - marela za dvojčke
22.8.2009 13:51:08   
Alenka-8
Mi imamo Mclarnovo marelo (twin techno) in smo res ful zadovoljni. Uporabljamo jo v bistvu že od rojstva. Tudi pozimi je bila super, ker ima še vreče za nogice. Jo imamo vedno s sabo, kadar kam gremo, ker ta velik voziček (baby welt) nam je prevelik, zasede cel prtljažnik. Marela pa gre v trugo in je res super. Smo pa kupili rabljeno na Bolhi za 220 eur, ma je bila kot nova. Se mi zdi bolj stabilna kot Hauck, predvsem pa mi je fino, ker ima blazine za dojenčka za oporo glavice in vreče za nogice. Pa mi smo zraven dobili še ene povšterčke za večje otroke. Tudi za v trgovino se mi zdi bolj fajn, kot ta velik voziček. V glavnem, jaz bi sigurno še enkrat Mclarna kupila.

(odgovor članu ANIME)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: voziček - marela za dvojčke
23.8.2009 11:55:35   
4pikice
Tudi jaz sem za http://www.busi.si/shop/index.php?page=3&skupina=5&podskupina=0&artikel=589 , sam škoda, ker so lani imeli samo sive, tale črni mi je prav všeč. Tudi mi smo ga imeli že od rojstva in sem zelo zadovoljna z njim. Zavzame neverjetno malo prostora in prideš skozi čisto vsa vrata.
Kupila sem ga pa po nasvetu kolegice, ki je ravno leto pred mano kupila enakega in je bila z njim zelo zadovoljna, tako, da sploh nisem gledala dugih.


_____________________________

2+1=4pikice

(odgovor članu Alenka-8)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: voziček - marela za dvojčke
24.8.2009 10:24:31   
CUKRČEK
Jaz imam mclarnovo in sem bila zadovoljna z njo.
Jo pa prodajam, če katero zanima, ker sta mulca že stara dve leti in res ni več potrebna.


_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu 4pikice)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: voziček - marela za dvojčke
14.11.2009 9:27:51   
vivica
Mene zanima ali še prodajate voziček.

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?