|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:10:56   
Paštetka
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Pa masko iz kumar sem dajala na obraz user posted image .
Jst isto. Pol smo jih pa v solati pojedli. 


ZARA spet se moram user posted image user posted image user posted image user posted image

fuuuuuuuuuuuj!

_____________________________

http://www.220stopinjposevno.com/220730-food-styling.html



(odgovor članu ZARA)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:11:08   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Ne, to je cisto fajn, dokler je v mejah.

Ja, saj to je problem. Ker ni meja.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:12:13   
Volga
Jaz sem že zdavnaj rekla, da bi morala vsaka mama ali pa oče, ne bi škodilo, tako kot kakšno knjigo o vzgoji ali nosečnosti ali kaj že, prebrati tudi knjigo o zdravem prehranjevanju. Bom probala še link do te moje teme poiskat, samo saj nihče ne bere linkov, tako da BV.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:12:25   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA
Aja, moram se strinjat z ullonevemkolk že ima številko in isto mislečimi (brez številk, razen te nataše seventiseven) 

Mojstrica komliciranja.user posted image

Napiše se komuniciranja. Mojstrica indeed.

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:12:28   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ZARA

IZVIRNO SPOROČILO: Mič II
Pa masko iz kumar sem dajala na obraz user posted image .
Jst isto. Pol smo jih pa v solati pojedli. 


A olupke user posted image .
Nasa babica ni mogla, je imela ze protezo v tistih letih user posted image .

(odgovor članu ZARA)
  Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Zgrožena
20.7.2008 20:13:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Volga

Jaz sem že zdavnaj rekla, da bi morala vsaka mama ali pa oče, ne bi škodilo, tako kot kakšno knjigo o vzgoji ali nosečnosti ali kaj že, prebrati tudi knjigo o zdravem prehranjevanju.


Se popolnoma strinjam. Resno.

(odgovor članu Volga)
  Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Zgrožena
20.7.2008 21:01:48   
Naja30
IZVIRNO SPOROČILO: amaya

Pozabila dodat: potem pa otroci to na skrivaj jejo. Poznam primer vegetarjancev, kjer si je tamala ful želela mesa....starši pa ne in ne.....v šoli je pa potem sošolce fehtala za salamo in meso.Res žalostno user posted image


Tudi jaz poznam tak primer - sem ga imela v vrtcu, otrok je bil star 4 leta! Ko so dobili kosilo, je nevoščljivo gledal prijateljčkom v krožnik, ker svojega tofuja videt ni mogel. Poleg tega je njegova mama pod pojmom vegetarijanska prehrana razumela, da se mesa ne je, zato pa se lahko nažira s sladkarijami, picami in ostalim junk foodom...
Grozno.

ulla80, sej jaz tud tebe štekam. Sicer tvoji posti bolj strogo zvenijo, konec koncev imaš pa prav. Moje vodilo je in bo v vsaki stvari v mejah normale.

Tudi Mič je super napisala. To je tudi meni čudno, ko ene zanosijo, pol pa kar na bio prešaltajo... Ko rodijo, boh ne daj, da bi kaj slabega jedla... Pol se pa očitno odpre, ko ne doji več. In ko začne ona spet junk food jest, ga tudi otrok je.

Volgaaaa! Prilepi link! Proooosim!user posted image

(odgovor članu amaya)
Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Zgrožena
21.7.2008 12:26:59   
ZARA
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3
Volgaaaa! Prilepi link! Proooosim!user posted image
A mogoče ta link čakaš, Naja?
HIRITIZ  user posted image

_____________________________

This will take some time depending on
your operating sistem and hardware.
(plačano oglasno sporočilo).

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Zgrožena
21.7.2008 12:52:19   
Freycha
IZVIRNO SPOROČILO: Naja3

Po moje je pa hotla povedat, da bolj kot kompliciramo in otroka v vato zavijamo, slabše je. No če ni tega misla povedat, pa jaz tako mislim.
Moj mož je alergičen na jabolka, ampak nisem komplicirala in sem tamali dala jabolko kot prvo sadje pri uvajanju GH.
Verjetno so pa marsikaj krivi tudi geni.


jah to ni čisto tako. Jaz sem dobila alergije že pri dveh mesecih. Pa ker se takrat še ni toliko vedelo o alergijah, kaj šele, da bi se testi delali, me je mama lepo pitala z umetnim mlekom. Seveda prilagojenim kravjim. Ker so me kar basali in basali z alergeni sem razvila hude alergije. Že celo življenje sem cela pikasta, flekasta z rdečo in razpraskano kožo.

Kako šele psiha dela, ko se otroci norca iz tebe delajo, ker si ves "čuden" in pikast in po njihovo garjast! Zato bom pri moji hčerki, ki je pravtako alergik delovala ravno nasprotno, kot je moja mama. Res ne dobi v usta nič, na kar smo ugotovili, da je alergična in se bom probala držati navodil alergologinje in če mi rata in mala ne bo imela takih alergij, kot sem jih imela sama, smo zmagali! Če ne, vsaj vem, da sem naredila vse, zato da ne bi toliko pretrpela, kot sem jaz v mladosti in predvsem v puberteti.

Se pa 1000% strinjam z Ullo. Take debele otroke vidim dnevno, starši se pa čudijo kak so lahko tako debeli. Ko pa bi jim sledila, bi šli pa v McDonalds na kosilo!!

Mislim, kako lahko človeku z zdravim razumom pride na misel, da da otroku Nutelo na dudo??

svašta rodi babauser posted image

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Zgrožena
21.7.2008 18:40:21   
Seven*
IZVIRNO SPOROČILO: ulla80

pol se pa odpirajo teme kt recimo zakaj je tolk debelih otrok itd.user posted image
me sploh ne preseneča...
na dudo evrokrem od rojstva
od rojstva instant čaj k itak ni druge k sam cukr...
pa bereš pol v stilu - moj otrok je star 5,5m, a mu lohk dam že puding/fruktzverge/takve in onakve skute in podobno ****rijo....pa ktere kekse se lahko da 4m staremu otroku, kdaj pomfri itduser posted image otroci rastejo na pudingih, čokolešniku in pomfriju, šopate jih ko prasce za zakol, pol pa jok, k je pr 10 letih 70kg bajsi in se čudit le zakaj je tolk debelih otrokuser posted image zakaj le....
seveda pa mamice niso nč krive, ooooo, to pač ne, mamica ni nikol NIČ kriva, ker on VEDNO dela vse v dobro otroka in kdo drug bo pa vedel kaj je za njenega otroka dobro kot pa ona sama...pajade...ne sam to da pojma nimate kaj je dobro za vaše otroke, še to se vam ne sanja kaj je slabo....
tko da jst bi mu nutelo kr z žlico šopala, ziher bo cel dan tiho ko rit...


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Potem pa še govejo župco pa čimveč šniclov, svinjskih valjda, ker meso mora bit - za moč, zraven pa fajn masten krompir. user posted image user posted image user posted image  Slovenska hrana je itak ful zdrava. user posted image user posted image  

In potem pridejo k meni domov, ko postrežem pač na hitro skuhane polnozrnate makarone in zraven ogromno zelenjave in mi povedo, da bi pa lahko NEKAJ ORNG privoščila svojim otrokom. Saj veste, gospodinja pač ni dobra v sloveniji, če ne tiči ob štedilniku vsaj tri ure. user posted image user posted image  

Pri nas doma je sicer čokolino kar pogost, vendar ne kupujemo nobenih sladkarij. Tu in tam kakšno malenkost. Tudi slanega peciva in keksov ni. Za pit pa samo 100% sok ali voda. Saj vsi grešimo, važno je, da se zavedamo dejanskega stanja.

_____________________________

Gospa sem.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Zgrožena
21.7.2008 18:46:57   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Seven RR

Slovenska hrana je itak ful zdrava. user posted image user posted image   


Seveda je.















....ce jo jes dvakrat na leto user posted image user posted image

(odgovor članu Seven*)
  Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Zgrožena
21.7.2008 19:33:03   
Anonimen
A ni zanimivo.
Vsak dan se odpirajo teme: Kolcnila sem, a je lahko kaj narobe z otrokom in podobne kozlarije- bodoče matere kao skrbi, da ne bi bilo kaj narobe z otrokom.
Ko pa se otrok rodi, pa gasa na: Ah, ne bom dojila, ker se mi bodo joške povesle, A gre lahko 3-mesečnik z nami v McDonaldsa ....user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Zgrožena
21.7.2008 19:35:48   
Anonimen
Ko pa se otrok rodi, pa gasa na: Ah, ne bom dojila, ker se mi bodo joške povesle, A gre lahko 3-mesečnik z nami v McDonaldsa ....user posted image user posted image user posted image


Ma kaj gasa, dvojni turbo user posted image user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Zgrožena
21.7.2008 21:12:10   
massylou
Imam drobno pripombo: primerjava glukoze v porodnišnici ali po operacijah in evrokrema??? Hmnja... neprimerljivo.

Glukoza: grozdni sladkor je osnovna hrana za celice. Kemijsko zelo preprosta ogljikova spojina. Telo jo lahko tudi proizvaja iz drugih vnešenih sladkorjev (saharoza - cuker, fruktoza - sadni sladkor, škrob - "zazipana" glukoza, laktoza - mlečni sladkor, itd.itd.itd.). Od vseh sladkorjev lahko celica za vir energije porablja samo glukozo. Ostale sladkorje je potrebno še predelati in pretvoriti. Če se glukozo vnese direktno v telo (s hrano, infuzijo) se telesu delo olajša, ker se jo da takoj porabiti. Torej je neškodljiva in v določenih primerih celo zaželjena (razen pri bolezenskih stanjih, dober primer je diabetes).

Evrokrem: E+E+E+E+E+E+nekaj v prahu+še nekaj v prahu+modificirano nekaj drugega+barvaE+aromaE+ojačevalec aromeE+E+E+E+lešniki+kakav+saharoza (ker je glukoze škoda)+maščobe+blablabla

Moram komentirati, zakaj je ob rojstvu tisto nekaj malega prečiščene, sterilizirane, razredčene, v lekarni dobavljene in s kapalko odmerjene glukozice za dojenčka neškodljive? In zakaj evrokrem morda res ni primerna tolažba za dojenčka, ki bi naj še vedno užival samo materino mleko?


Poznam pa tudi jaz primer mamice, ki je 3-mesečnika pitala s kremšnitami. Ta dečko je sedaj, v odraslih letih, diabetik. Suhcan diabetik.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Zgrožena
21.7.2008 21:15:34   
selma2
IZVIRNO SPOROČILO: natasa77
Ah, ne bom dojila, ker se mi bodo joške povesle, A gre lahko 3-mesečnik z nami v McDonaldsa ....user posted image user posted image user posted image

Glede tega se nikolinisem sekirala pa čeprav imam 24 let. Pomembno je to da če imam mleko, da ga otrok dobi saj je to najbolje zanj. No saj ima vsak človek pravico do izbire ampak a ni to nekaj najlepšega, če lahko mamica doji. Prišparaš na denarju, navežeš poseben čustven odnos z otrokom in povsod imaš zraven. Ni ti potrebno skrbet kje boš nardil stekleničko ker bo ob tolkih tvoj otrok lačen. Sam daš ven in se priklopi.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 115
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Zakaj dojenje ni vedno najboljše?
Babica je iz svojih izkušenj ugotovila, da dojenje ni vedno najboljša možnost. Ob tem je razkrila, da je v resnici najpo...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?