|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   galerija
22.7.2008 13:50:09   
ursi
Odločamo se za gradnjo atrijske hišice. Rada pa bi čimbolj izkoristila ves prostor v hiši, zato razmišljava tudi o izdelavi galerije, kjer bo višina stropa primerna. Meni osebno ni preveč všeč, da bi bil vhod na galerijo iz dnevnega prostora, raje bi imela iz predela jedilnice. Verjetno bi prostor izkoristila za prostor za otroke ali računalniško sobo. Ali ima kdo narejeno galerijo? Kako se vam obnese glede višine? Slikice zelo dobrodošle prosim. Zbirava pa tudi ideje na to temo.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: galerija
22.7.2008 14:52:40   
tehnofil
Nimamo galerije.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: galerija
22.7.2008 15:02:49   
rija
imamo galerijo, zgleda super....samo v naslednji hiši je več ne bouser posted image


_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: galerija
22.7.2008 15:19:47   
bini
tud mi je nimamo... iz razloga, ker ljudje ki jo imajo znajo povedat kolk več na ta račun dajo za gretje...
mi je galerija fajn za pogledat, ampak to je pa tud vse user posted image

_____________________________

Svet je lep!!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: galerija
22.7.2008 15:43:18   
rija
verjemi, da je gretje, če je narejeno s pametjo še najmanjši problem.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu bini)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: galerija
22.7.2008 20:55:48   
Eca
Mi jo bomo imeli, samo smo trenutno v fazi izdelave spodnje etaže. Ker v tem prostoru ni neke svetlobe, bomo dali not 2 strešna okna dolžine cca 140 cm, sedežno, ki se da izvlečt v dodatno ležišče in verjetno kak LCD televizor. Pa kaminsko šobo smo potegnili v ta prostor, da bo toplo user posted image user posted image user posted image . Če se bodo otroci "tepli" za sobe, se pa lahko zgodi, da se bo galerija spremenila tudi v najino spalnicouser posted image .


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: galerija
23.7.2008 7:35:52   
Drnula
Mi galerijo imamo, smo zadovoljni, vsaj do zdaj nismo imeli nobehin pomislekov glede nje? Imamo jo nad dnevnim prostorom, dostop gor je iz hodnika, med kuhinjo in dnevnim prostorom.

Ria kaj pa vas moti?

Poraba energije pa ... segreje se tik-takuser posted image . Kolikor midva poznava situacij z galerijami, obiskala sva veliko hiš in se o tem pogovarjala, to ni težava če je prav narejeno. Midva sva imela lani kratko zimo, da bi lahko 100% iz izkušenj to potrdila, vendar se ne bojim. O tem smo razmišljali in upoštevali. Ni pa pri nas prav v bajnih dimenzijah in še hiša je lesena in je na splošno občutek toplote večji.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: galerija
23.7.2008 15:28:25   
tehnofil
IZVIRNO SPOROČILO: rija
imamo galerijo, zgleda super....samo v naslednji hiši je več ne bo

No, zato je nimamo. user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: galerija
23.7.2008 16:59:16   
rija
Drnula: moti me, da se preveč vse sliši in voha v zgornje nadstropje...user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: galerija
12.8.2008 10:32:58   
Poka
Midva sva hotela v najini še ne zgrajeni hiši imet galerijo, vendar sva to rešila tako, da bova raje imela pohodno steklo, tako da bo občutek podoben, sva pa na račun tega pridobila dodaten prostor, za ogrevanje ne bo šlo toliko, pa še odštekano bo zgledalo. Sploh ker tega nima skor nihče.

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: galerija
12.8.2008 11:52:39   
malecka
A lahko kakšno slikco prosim? Si ne predstavljam zadeve user posted image

_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: galerija
13.8.2008 0:00:55   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Midva sva hotela v najini še ne zgrajeni hiši imet galerijo, vendar sva to rešila tako, da bova raje imela pohodno steklo, tako da bo občutek podoben, sva pa na račun tega pridobila dodaten prostor, za ogrevanje ne bo šlo toliko, pa še odštekano bo zgledalo. Sploh ker tega nima skor nihče.


ah, kar nekaj jih ima....

midva sva tudi razmišljala o tem.....samo meni ni filing hoditi "v luftu"....user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: galerija
13.8.2008 0:16:55   
frutka_
Ursi mi smo ob urejanju 130 let starega podstrešja uredili nas podstrehi tudi "galerijo". Ideja je nastala v moji glavi, ker se mi je zdelo škoda prostora, ki je ostal nad eno otroško sobo, potem, ko smo naredili strop. Tako smo stropu naredili luknjo, izvlečne stopnice ter se odločili, da bo prostor namenjen spanju otrok, ko bodo večji.
Višina od špica do tal je 2m.

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: galerija
14.8.2008 14:53:02   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: malecka

A lahko kakšno slikco prosim? Si ne predstavljam zadeve user posted image
Bom probala najt kakšno, ker pri naju še ni narejeno.

(odgovor članu malecka)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: galerija
14.8.2008 14:54:37   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: rija

IZVIRNO SPOROČILO: Poka

Midva sva hotela v najini še ne zgrajeni hiši imet galerijo, vendar sva to rešila tako, da bova raje imela pohodno steklo, tako da bo občutek podoben, sva pa na račun tega pridobila dodaten prostor, za ogrevanje ne bo šlo toliko, pa še odštekano bo zgledalo. Sploh ker tega nima skor nihče.
Zakaj? Saj ne moreš dol past.

ah, kar nekaj jih ima....

midva sva tudi razmišljala o tem.....samo meni ni filing hoditi "v luftu"....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: galerija
18.8.2008 14:31:22   
k1
a ni galerija nekje v zraku? atrijska pa je pritlična? mi imamo atrijsko, pa ne vem, kam bi lahko dala  galerijo.... user posted image  

(odgovor članu Poka)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: galerija
21.8.2008 18:45:38   
Anonimen
nimamo prave galerije, imamo pa odprte stopnice iz dnevne v zgornje nadstropje in me že to včasih moti. iz istega razloga kot rijo. vse se preveč sliši gor, zvečer ko daš mulce spat še tvja ne morš naglas normalno poslušat

(odgovor članu k1)
  Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: galerija
21.8.2008 18:53:41   
Anonimen
ja zgleda pa lepo, če znaš seveda :P




In a DAVINCI House, Looking down is
as spectacular as Looking up, What
a Feeling - DAVINCI Houses.


user posted image

pa še mal lesa
user posted image

(odgovor članu ursi)
  Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: galerija
22.8.2008 11:03:15   
malecka
Hmmmm, fensi zgleda to.

Ja Pri nas je podobna situacija. Sam da ni tako lepo na izgled, staro klasično.... Dva štuka, dol ta stari, gor ta mladi,  stopnišče brez hodnika user posted image

In kadar imajo obiske dobivam ****isuser posted image , ker je vse slišat gor........user posted image


_____________________________

Živi tako, da bodo tvoji otroci pomislili nate,
ko bodo razmišljali o poštenosti,
ljubezni in pokončnosti.




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: galerija
8.9.2008 7:24:29   
ajtim76
Galerija iz dnevnega prostora je narejena zato, da ti strop nad glavo razbije in to v prostoru v katerem največ bivaš al je to v dnevni al v jedilnici pa so varijanrte. V zgornjem prostoru zgubiš nekaj placa a se splača, ker je prostor nad tvojo glavo veličasten, nič te ne pritiska na tla. 

_____________________________

Lp, Mitja!

(odgovor članu ursi)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?