|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nujno........rutar in pika
5.8.2008 22:20:49   
janca
Se strinja s taniko nikoli več in pika. Toliko neprijaznega osebja na kupu še nisem srečala. Posebno na otroškem oddelku.

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Nujno........rutar in pika
17.11.2008 23:48:19   
Tadejka1
Tudi sama sem kupovala v Rutarju, vendar nimam negativnih izkušenj. Prodajalka mi je prijazno svetovala, nakar sva lepo in ugodno opremila celotno otroško sobo zgolj z Rutarjevim pohištvom. Sama že nekaj časa nisem slišala nagativnih kritik, verjamem pa, da so izjeme. Še prejšnji vikend sva bila v Rutarju po nakupih, pa so bili prodajalci izjemno ustrežljivi.

(odgovor članu janca)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Nujno........rutar in pika
18.11.2008 0:06:25   
Arwenko
Tudi jaz imam kr pozitivne izkušnje. Kupovala sem pohištvo za celotno ljubljansko stanovanje - kvaliteta glede na ceno ful ok, bilo je res poceni. Edino kar sem eno omarico res čakala ful dolgo, edino iz cele serije, ki je ni bilo na zalogi, drugih problemov pa ni bilo. Kasneje je tast nabavil sedežno, tudi čisto ok, dobava B.p. Starši so pred kakšnim mesecem nabavljali eno prokleto drago omaro in so jih presenetili s prehitro dobavo, kakšna 2 tedna, tako da v sobi še sploh ni bil laminat položen in stene pobarvane, drugače pa nobenih pripomb, pač glede kvalitete, nikoli manjkajočih delov, ipd. 

(odgovor članu Tadejka1)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Nujno........rutar in pika
18.11.2008 10:43:24   
kalbo
Rutar in (moški spolni organ rečen z besedo na k)

(odgovor članu Arwenko)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Nujno........rutar in pika
19.11.2008 9:50:06   
Anci34
Jaz imam pa dobre izkušnje z Rutarjem. Sem kupila tam celotno spalnico za sina in je zelo kvalitetna, pa cena je tudi zelo ugodna. Nisem pa imela nobenih problem glede dobave oziroma kakšnimi manjkajočimi deli kot sem zasledila pri nekaterih. Pa še prodajalka je bila zelo prijazna.

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Nujno........rutar in pika
19.11.2008 12:58:59   
muška
no ja, kvaliteta variira.

Midva sva kupila garderobno omaro srednjega cenovnega razreda( pa ni bila ravno poceni), pa je zdaj po 4 letih pogojna. Kupila sva tudi mizo in stole iz tikovine, dala za ta komplet ogromno denarja, ampak tukaj (trkam) še nimam pripomb.

Trgovci pa se res bolj skrivajo in šibajo mimo tebe. Razočarana sem bila edino 1x, ko sva z možem kupovala mizo in stole . Naletela sva na super trgovca, res se je potrudil, nama komplet rezerviral, ker sva morala urejat finančne zadeve. No, ko sem prišla drugi dan obistem času stvar plačat, sem ga iskala po celem Rutarju in ga nisem našla (sem hotela, da mi on proda, zaradi morebitne provizije - če jo dobijo) in ga ni nilo. No, potem mi je pa komplet prodala ena šarlatanka, ki sploh ni vedela najbolj kaj sploh išče tam za pisalno mizo, ker niti naročila ni znala vnest.

Drugače pa se Rutarja bolj ali manj izogim, sploh zdaj pred prazniki, ker mi smreke in božično vzdušje sredi oktobra gredo na kozlanje

(odgovor članu Anci34)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Nujno........rutar in pika
19.11.2008 13:23:37   
mafi
mi smo mel slabe izkušnje z tem rutarjem zato ne vstopim tja nikoli več.
samo nategovanje.

(odgovor članu muška)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Nujno........rutar in pika
19.11.2008 13:41:33   
honey
Mi2 sva kupovala kavč - 3-sed za v prejšnje stanovanje. Iskala sva kakšen nižji cenovni razred in sva seveda vedela, da ne bo kakšna huda kvaliteta in izgled za ta denar. No in sva šla v Rutarja (isti dan, ko je prišla reklama). Prideva tja - nimajo (zmanjkalo, niso dobili, ne vem več točno). O.k. v redu. Greva naslednjič, spet isti dan, kot je prišla reklama. Ja, seveda, imamo. Uau, super, sva bila že zelo vesela. Tip na oddelku spiše račun, mi2 greva dol na blagajno, da bova plačala - in glej ga user posted image  Tega artikla ni bilo več na zalogi user posted image  Tipu na oddelku je kazalo, da kavč je na zalogi, na blagajni ga ni bilo - WTF? Še večkrat sva šla v Rutarja gledat kakšne stvari iz reklam, pa je bila vedno ista pesem. Tako da tja noter niti ne stopim več, razen mogoče v pritličje, kjer je otroška igralnica user posted image  



_____________________________

V meni živi vitka ženska, ki bi rada prišla na površje. Običajno to kozo lahko utišam samo s piškoti.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Nujno........rutar in pika
24.11.2008 21:57:46   
Andra
Midva sva kupila v Rutarju sedežno, jedilnico in spalnico. Vse je bilo višjega cenovnega razreda in čisto vse sva dobila v roku in popolnoma vse nama je štimalo. Vsem je ful všeč, ki vidijo pohištvo in ne morejo verjet, da je bilo kupljeno v Rutarju.
Najslabše je, če kupiš tik pred zdajci in hočeš že naslednji dan vse imet doma, pa še pri denarju si maksimalno omejen, potem je res vse narobe..... ja, in takrat je kriv Rutar????

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Nujno........rutar in pika
25.11.2008 6:57:35   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Andra
Najslabše je, če kupiš tik pred zdajci in hočeš že naslednji dan vse imet doma, pa še pri denarju si maksimalno omejen, potem je res vse narobe..... ja, in takrat je kriv Rutar????


Ja, je. Poznam Rutar od znotraj in ja, je kriv Rutar. Poznam njegovo delovanje od znotraj in je za en kuser posted image . Pa da ne bo pomote, imajo tudi dobre prodajalce. Imajo odlične prodajalce, a odlični pobegnejo drugam, čim lahko. Dobri potrpijo in počakajo in grejo drugam, ko se odpre prva možnost. Slabi ostajajo. Kadri se množično menjajo. Zakaj že, kaj misliš? 

In še nekaj: četudi je stranka omejena z denarjem, ima na voljo za kuhinjo smao 2000€ namesto 10.000€, je to še vedno stranka. Še vedno ima vso pravico do enake obravnave kot tista z globokim žepom, še vedno ima pravico do korektnega in strokovnega svetovanja, do pravilnega in točnega naročanja v tovarno, do točnega in hitrega reševanja reklamacij (ker do napak pač prihaja, povsem človeško). Ne pa, da se z ljudmi delajo norca.

In ja, se najdejo tudi tečne, sitne stranke.ampak tako je v vsakem poslu z ljudmi. Samo pri Rutarju so stranke tečne z vzrokom.

Tako da, lepo, da ti je vse štimalo, samo pri večini ne. Pa ne, ker bi bile stranke problematične.

(odgovor članu Andra)
  Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Nujno........rutar in pika
25.11.2008 7:40:41   
kalbo
Andra, ne vem no, če se teb zdi normalno, da kupiš omaro pa pol pantov manjka. Greš nazaj v Rutar in šit in te po eni uri pregovarjanja pošljejo v njihovo skladišče v ....pazi to...Šentvid tam ti pa en zarukan kreten izjavi, da panti so sigurno bli in da jih hočem okrast. Šele ko se ti čisto odpuli in začneš vpit, se počasi ampak res počasi tip odmaje in ga 20 minut ni. Pol se vrne in mi reče...bomo poslali po pošti.

Pa to ni edini primer.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Nujno........rutar in pika
25.11.2008 7:53:59   
Hope2
Midva sva zdaj drugič kupovala pohištvo v rutarju in ravno včeraj so zmontirali kuhinjo. Že drugič sva zadovoljna z njimi, brez pripomb. Ali zato ker je višji cenovni razred pa ne vem, glavno da smo zadovoljniuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Nujno........rutar in pika
25.11.2008 20:03:03   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Midva sva zdaj drugič kupovala pohištvo v rutarju in ravno včeraj so zmontirali kuhinjo. Že drugič sva zadovoljna z njimi, brez pripomb. Ali zato ker je višji cenovni razred pa ne vem, glavno da smo zadovoljniuser posted image


Prehitro sem jih pohvalilauser posted image , so nam postavili kuhinjo in pozabili lučke v omaricah priheftat na štromuser posted image , katastrofa

< Sporočilo je popravil Hope2 -- 25.11.2008 20:05:33 >

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Nujno........rutar in pika
25.11.2008 21:05:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Midva sva zdaj drugič kupovala pohištvo v rutarju in ravno včeraj so zmontirali kuhinjo. Že drugič sva zadovoljna z njimi, brez pripomb. Ali zato ker je višji cenovni razred pa ne vem, glavno da smo zadovoljniuser posted image


Prehitro sem jih pohvalilauser posted image , so nam postavili kuhinjo in pozabili lučke v omaricah priheftat na štromuser posted image , katastrofa


Kako to misliš, priključit na štrom, zvezat kable skupaj al kaj? Tega monterji niti ne smejo, za to niso strokovno usposobljeni, za te zadeve obstajajo električarji. Tako kot ne priključujejo pečic, štedilnikov v vtičnice, ipd. Oz. naj ne bi smeli. Zdaj ali znajo ali ne, je drugo vprašanje (če znam jaz, potem bodo tudi monterji, a ne user posted image ?), ampak tega naj ne bi delali.

(odgovor članu Hope2)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Nujno........rutar in pika
25.11.2008 21:54:37   
seny
Rutar je ena sama katastrofa.Na žalost je res tako , kot pravijo - sam stran od Rutarja .Eno klop sm čakala od 15.12. pa do 4.4. pol bi jo mogla pa kmal še enkrat plačat , pa je bila tudi višjega cenovnega razreda.V Rutar nikoli več.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Nujno........rutar in pika
26.11.2008 8:41:11   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: Ankica

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

IZVIRNO SPOROČILO: Hope2

Midva sva zdaj drugič kupovala pohištvo v rutarju in ravno včeraj so zmontirali kuhinjo. Že drugič sva zadovoljna z njimi, brez pripomb. Ali zato ker je višji cenovni razred pa ne vem, glavno da smo zadovoljniuser posted image


Prehitro sem jih pohvalilauser posted image , so nam postavili kuhinjo in pozabili lučke v omaricah priheftat na štromuser posted image , katastrofa


Kako to misliš, priključit na štrom, zvezat kable skupaj al kaj? Tega monterji niti ne smejo, za to niso strokovno usposobljeni, za te zadeve obstajajo električarji. Tako kot ne priključujejo pečic, štedilnikov v vtičnice, ipd. Oz. naj ne bi smeli. Zdaj ali znajo ali ne, je drugo vprašanje (če znam jaz, potem bodo tudi monterji, a ne user posted image ?), ampak tega naj ne bi delali.


Ne, ne, oni so postavili kuhinjo, torej leseni del na steno (namesto ploščic), viseče omare obesili, poličke postavili, niso pa niti luknje za lučke naredili. Tak da zdaj moramo vse omarice dol dat, pa les tudi, v glavnem celo kuhinjo razmetat. In to je njihova krivda, ker so jo takoj potrdili in bodo prišli tudi popravt.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Nujno........rutar in pika
26.11.2008 9:15:00   
kalbo
In to je njihova krivda, ker so jo takoj potrdili in bodo prišli tudi popravt.


Močno upam, da ti od čakanja na njih ne zraste brada. kakršne mam jest z njimi izkušnje se kar pripravi na brado. Lako pa presenetijo, toliko bolje zate.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Nujno........rutar in pika
26.11.2008 9:27:23   
Hope2
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

In to je njihova krivda, ker so jo takoj potrdili in bodo prišli tudi popravt.


Močno upam, da ti od čakanja na njih ne zraste brada. kakršne mam jest z njimi izkušnje se kar pripravi na brado. Lako pa presenetijo, toliko bolje zate.


Napovedal so se danes, sicer sem pa optimistuser posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?