|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 17:21:58   
jencili
buči, a sva sami ostali?
Pa res pridem na vsake kvatre sam pogledat, če je kej novga, pa nčuser posted image

sej, zvečer pa jst ne bom hotla z vami čvekat, k bom skregana z vamiuser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5051
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 18:08:02   
Februarka08
Dan.

Mi smo se mal potepali po mestu in je blo user posted image sam ful bolj piha, kot pa pri nas domauser posted image pri nas še vedno ful sonček sveti in je ful toplo zunajuser posted image tako da sva ble do zdele zunaj, zdej je pa v kuhni na tleh in se igrauser posted image ne, ni več, je že na hodnikuuser posted image
Še mal, pa bomo večerjal, potem kopanje in spanjeuser posted image kolk grejo hitr teli vikendiuser posted image al pa mi je šel sam tale ker je bil moj končno malo več časa z namauser posted image da bi bli vsi vikendi tako lepiuser posted image
Evo, jo mam že pod mizouser posted image zdej morm pa nahatuser posted image

Lep večeruser posted image


_____________________________

Moja dva škratka:
Larisa, 29.2.2008
Blaž, 15.10.2009

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5052
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 19:08:48   
kati kati
KAK BED DAYuser posted image user posted image user posted image kak smotan dan...kr v škrinjo bi se porinla...ker mi je grozen danuser posted image user posted image

_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu Februarka08)
Neposredna povezava do sporočila: 5053
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 19:28:47   
jencili
kati, ne govor.
Jst tud komi čakam, da bojo teli dnevi mimouser posted image
Je dons mmi govorila z Dr., k je ata učer sprejel v bolnico in je reku, da je bil čist na robu smrti in da je bil to skrajni čas. Še dobr, da je mami dol šla učer, drugač bi blo ... no, ne bom nadaljevala...user posted image

Kati, kati, ti si glih z unga konca. Kako ste pri vas kej zadovoljni z vašo bolnico?user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5054
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 20:28:20   
Janey
čer

samo tolko da se javim....rač je začasno ok, ni šel disk, tako da imamo slike, ampak treba je nekaj menjat. ne vem kaj ker me ne zanima tolkouser posted image user posted image

smo meli zdaj obisk in smo spekli kostanje in se jih napokali do onemogolostiuser posted image user posted image

jaka je še kar buden, zz atijem se mečeta po kavču in smejita...kot kaže še dolgo nebomo ninali, ampka nič hudega, boma mogoče mi2 jutri zjutraj dljeuser posted image user posted image

upam, da bo jutri tut delal še comp, da se lahko malo pofočkam, ampak moram itak pospravlat, tak da...user posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5055
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 20:31:05   
dolenjka
Čer user posted image

Evo, za nami še en uspešen dan. Smo imeli mojga očija na obisku in smo šli na kosilo, potem smo šli še v hrib user posted image
Carica je šla ob 8h k palčkom, jaz bom pa verjetno na kavču mal krake stegnila, ker imam občutek da z vami danes ne bo kaj veliko user posted image  

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5056
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 20:36:40   
buči
Dolenjka, a misliš, da če tebe ni gor, potem pa RR ne funkcionira! user posted image user posted image user posted image user posted image

itata, jutri računam tam okrog 11ih, te pokličem,a li pa ti mene, da se točno dogovoriva. Upam, da ne pride kaj vmes, bi morala z mamo it v šoping, ker itak, da nimam kaj oblečt za na pogreb. V zimskem plašču ne morem, ker bo baje 15/18 stopinj, v rdeči jakni tudi ne, flis valda odpae, potem pa je že konec jaken letnemu času primernih. Tako, da če bo mati jutri hotela, da jo peljem ker ona pa res!!!!!!!! nima nič za oblečt, se mogoče zgosi, da ne bova mogle na kavo, pa pridem enkrat tekom dneva do teb.

A je mlavla še vedno offline? Je nisem zdaj nič klicala.

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5057
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 20:41:22   
dolenjka
Buči, te ni bilo on line user posted image

_____________________________

24.2.2008 je pokukala na svet moja sreča, mala deklica Tara! 28.9.2009 se ji je pridružil še lepotec Maks in zdaj je moja sreča popolna!

(odgovor članu buči)
Neposredna povezava do sporočila: 5058
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 21:08:16   
Janey
mi sko skopani sma šla kar skupajuser posted image user posted image zdaj pa ati pa jaka samo še pojesta in gre detece nina nana, ampak zgleda da bo še kar dolgo skakal po postelji, ker se kar režiuser posted image user posted image

jaz sem bom pa lotila kupauser posted image user posted image

(odgovor članu dolenjka)
Neposredna povezava do sporočila: 5059
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 21:43:30   
jencili
čer,

Taj je ravnokar šele zaspal. Itak, če je pa prej spal do 18.30user posted image
Jst pa večerjam, stuškana sm, glavo mam umito, mal špegam po hokeju in vidm, da vodimouser posted image , moj pa benti, ker zgublajouser posted image
ful fajn je, če doma vsak za svoje navijatauser posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5060
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 21:57:11   
Bajsa
Čeeer!

Še vedno med živimi user posted image  
nam ful dogaja, je zdej noro dela, pol skoz neki letam okrog, pa skoz neki iščem in študiram in ponavad sem zvečer tko crknjena, da se mi ne da prov nč na komp. Včeri smo bli na eni muslimanski poroki. Se je poroču od mojga sodeavc. To svet ni vidu. Ob 22.30 nas je prišel ženin prosit, če lohk gremo, ker je ohceti konc, so bli njegovi strici iz Luksemburga utrujeni in so hotli it spat user posted image  WTFuser posted image user posted image user posted image  No in tko je blo ohceti konc user posted image . Jaz pa res zrihtan varstvo, da bi ga lohk enkrat po dolgem času mal ponočvala. Eh pa druič.
No vn je pokukal že 6 zobek, dvojka spodaj, leva. Je pa madam kr neki prehlajena. Mislem, neki hrope, pa mal tko pokašljuje, sam ni sile. Nima vročine, ne teče ji iz noska, samo hrope, l čva it se k dr pokazat?
Eno vprašanje za ljubiteljice orhidej: Kaj naj naredim z orhidejo, že več kot pol leta mi ne cveti, al jo čem mal porezat?
Moj fotr prav, da bo kopalnica ta teden fertik, da se bo najkasnej v soboto prvič belil, tko d sam še počakamo da bo estrih suh in flik not prket, pol grem pa koooončno gor. Jeeej!
no sam pol pa spet nam mela neta user posted image  Morm ju3 poklicat pa naročit nej pridejo kmal zrihtat. Se ponavad kr en mesec čaka. Ah sej bo hit.
No pol sm bla ta teden tud na razgovoru, sm pršla v drugi krog, spet razgovor. Zdej morem pa sam počakat, da mi pošljejo odgovor. Jeeej! No sej ni neki dream job, sam tko da mam na lagerju, če nč druzga nau user posted image
Tud jaz gledam hokej mal zraven. Moj ga gleda v živo in uživa ker njegovi zmagujejo user posted image , jaz pa doma pi... k so naši zanč!

Zdej grem mal za nazaj prebrat pa da mal pokometiram.

_____________________________

Nisem vedela koliko ljubezni je v mojem srcu, dokler me ni Zala poklicala MAMA!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5061
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 21:58:57   
Janey
a ste vidle kak lepi albumi souser posted image user posted image user posted image user posted image bravo adiministratorjiuser posted image user posted image

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5062
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 22:04:37   
nizy
čer,

men so pa tile novi albumi nepregledni , prej so bili bolj user posted image user posted image

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5063
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 22:09:05   
jencili
IZVIRNO SPOROČILO: Bajsa

Tud jaz gledam hokej mal zraven. Moj ga gleda v živo in uživa ker njegovi zmagujejo user posted image , jaz pa doma pi... k so naši zanč!



pol sva pa midva s tvojim bl isti tim!user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu Bajsa)
Neposredna povezava do sporočila: 5064
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 22:15:04   
bamby
nizy, škorenjčke za Anajo sem kupila v Deichmanu za 13 €. Mi niso bili dragi, pa še fajn kosmati so noter, da je ne bo zeblo. Pa za obut so tudi fajn, ker imajo ob strani zadrgo.

bajsa pa taka ohcet user posted image ! Ti čist verjamem, da te je jezilo. Orhidejo najboljše, da presadiš v nov substrat za orhideje. Ti bo takoj začela novo steblo poganjat. Če imaš pa slučajno še odcvetelo steblo ga pa lahko tudi odrežeš.
Pa superca za razgovor v drugem krogu user posted image . Za kakšno službo se pa poteguješ?

ursi, čestitke za 7 mesecev user posted image ! Kako čas hitro beži. Anaja jih bo čez dva dni že 8 mesecev imela. Ne vem ali naj bom vesela lai žalostna, ker bo treba tako kmalu nazaj v službo user posted image .

jencili, upam da bo z atom vse vredu. Stanje se že zboljšuje, zdaj pa še dobri izvidi naj bojo, pa bo user posted image user posted image user posted image

Mi smo se danes spet potepali. Smo šli na rojstni dan njegovega nečaka. Domov smo pa prinesli dve vreči cunj za Tima. Tudi bundo in kombinezon, če bo kaj snega user posted image .

(odgovor članu nizy)
Neposredna povezava do sporočila: 5065
   RE: Februarski sončki - 5. del
28.9.2008 22:35:26   
jencili
kako zatišje je tle dons. Še celo šefice ni...user posted image

_____________________________

Zakaj si padu? Zato, ker si mejhen :)

(odgovor članu bamby)
Neposredna povezava do sporočila: 5066
   RE: Februarski sončki - 5. del
29.9.2008 7:19:28   
buči
jutro

_____________________________

TDAT - štirje prestopniki!

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5067
   RE: Februarski sončki - 5. del
29.9.2008 7:44:16   
kati kati
IZVIRNO SPOROČILO: jencili

kati, ne govor.
Jst tud komi čakam, da bojo teli dnevi mimouser posted image
Je dons mmi govorila z Dr., k je ata učer sprejel v bolnico in je reku, da je bil čist na robu smrti in da je bil to skrajni čas. Še dobr, da je mami dol šla učer, drugač bi blo ... no, ne bom nadaljevala...user posted image

Kati, kati, ti si glih z unga konca. Kako ste pri vas kej zadovoljni z vašo bolnico?user posted image

jencili-bolnice pr nas-OBUP. Vćeraj sem bila pri stari mami-stanje se je izoljšalo ...ampak to-8.jih je v sobi...obup....samo prestavljajo jo-iz ene sobe v drugo sobo-pa je že bla tri dni v  nadstandardni pa so jo kr prestavli-gužva in obup. aja je v brežicah.


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu jencili)
Neposredna povezava do sporočila: 5068
   RE: Februarski sončki - 5. del
29.9.2008 7:50:41   
kati kati
jutro
neni al pa misar-js grem v celje .če gre katera na kavo..lahko pa tud kera druga...zdejle še maj spi! grem po pozabljene plenice, ker me čakajouser posted image

noč pa je bla super...včeraj ni veliko spal čez dan pa je danes noč-superuser posted image aja pa še poleg mene kr spiuser posted image se grem poasi uredit da grema v celje


_____________________________

pa smo pihnali prvo svečko...4.2..

(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5069
   RE: Februarski sončki - 5. del
29.9.2008 8:09:26   
Janey
jutro

no spali smo slabo in se PREhitro zbudili...sma namreč že oba porihtana in oba sita in zdaj se pikec malo igra jaz sem pa prišla malo pobrskat. standarduser posted image ampak sem bla šokirana, kak vas ni user posted image



(odgovor članu kati kati)
Neposredna povezava do sporočila: 5070
   RE: Februarski sončki - 5. del
29.9.2008 8:34:49   
Suzi*
jutro.

a ste že na 6. delu?? grem pogledat. user posted image

_____________________________

Vedno imej pred očmi nekaj lepega,
pa čeprav je to le marjetica v kozarcu od marmelade!

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 5071
Stran:   <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Stran: <<   < Prejšnja stran  199 200 201 202 [203]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Prvi mesec z dojenčkom: Zakaj je začel tol...
Dojenček, ki je bil prej »priden« in je jokal v mejah normale in predvsem, kadar je kaj potreboval, nenadoma dobi neutol...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?