|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kuhinjska tla
26.8.2008 16:20:06   
NevenkaP
Razen kopalnice imamo po celem stanovanju parket. Ne bi menjala.

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kuhinjska tla
26.8.2008 17:41:53   
tinkamiška
mi imamo pa opeko, staro iz podrtih hiš je mož narezal na polovice(po širini) in so položene v beton, po steni pa tudi namesto ploščic. Bi naredila še enkrat isto, ker kuhinja res deluje zelo toplo in je res nekaj posebnega. Tla so sicer hladnješa, ampak zaenkrat nas to ne moti.

Tinka


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu NevenkaP)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kuhinjska tla
26.8.2008 19:57:26   
janjja
Mi bomo imeli parket.


Enako

(odgovor članu sazi)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kuhinjska tla
26.8.2008 21:43:45   
Mandek
Ploščice. Toplega poda ne bi dala nikoli, ampak ne zaradi drugega kot starih zameruser posted image

_____________________________

Bistvo je očem skrito. Kdor hoče videti, mora gledati s srcem. (Mali princ)

(odgovor članu janjja)
Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: kuhinjska tla
26.8.2008 21:47:53   
Katrin
IZVIRNO SPOROČILO: natka28
ploščice in seveda talno gretje.user posted image

Ja, mi imamo ploščice 60 x 30 in sem zelo zadovoljna.

lp

_____________________________

Be the Peace and Harmony you desire...



(odgovor članu Tanik)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   [Brisano sporočilo]
26.8.2008 21:59:08   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu romta)
  Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: kuhinjska tla
27.8.2008 10:37:39   
mala maja
sva se odločila za laminatuser posted image  zdej pa samo upam, da ne bo pretemen prostor, ker je temen laminat in temna kuhinja.user posted image

mah nikol si nisem mislila, da je opremlanje stanovanja tolk težkouser posted image

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: kuhinjska tla
27.8.2008 10:47:05   
majcci
Čeprav sta se že odločila, ti bom še jaz vseeno odgovorila.
Midva imava pvc pluto in jw super. Najprej sem bila skeptična, ker mi ni bial všeč in sem bila tudi bolj za parket ali laminat, nato pa sva jo šla gledati v trgovino in sva se odločila za njo. Je pa topla, prah se slabo vidi user posted image , če kaj pade, se ne pozna.
Tast in tašča pa imata v kuhinji parket, pa se tudi super obnese.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: kuhinjska tla
29.8.2008 9:32:11   
sonchek
IZVIRNO SPOROČILO: kleja

ploščice user posted image user posted image (pa talno gretjeuser posted image )

laminat pa...malo dnarja, malo muzike...se čez čas res obrabi; če pa ni dobro položen, pa so že druge težave.

meni topli pod ne sede.


se strinjamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kaj ti pove moj topli objem,
ko k sebi te privijem:
ljubo moje detece,
zate le živim in bijem...(26.11.2007 in 27.09.2009)
--------------------------------
str. U-84

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: kuhinjska tla
29.8.2008 12:46:12   
Drnula
mi imamo pa opeko, staro iz podrtih hiš je mož narezal na polovice(po širini) in so položene v beton, po steni pa tudi namesto ploščic. Bi naredila še enkrat isto, ker kuhinja res deluje zelo toplo in je res nekaj posebnega. Tla so sicer hladnješa, ampak zaenkrat nas to ne moti.


tole se pa sliši zanimivo.
bi prav rada videla user posted image

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: kuhinjska tla
29.8.2008 13:10:49   
tanikaa
IZVIRNO SPOROČILO: Drnula

mi imamo pa opeko, staro iz podrtih hiš je mož narezal na polovice(po širini) in so položene v beton, po steni pa tudi namesto ploščic. Bi naredila še enkrat isto, ker kuhinja res deluje zelo toplo in je res nekaj posebnega. Tla so sicer hladnješa, ampak zaenkrat nas to ne moti.


tole se pa sliši zanimivo.
bi prav rada videla user posted image




Tudi jaz.

_____________________________

Je** se mi za vse in vsakogar.
_____________________________

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: kuhinjska tla
29.8.2008 14:25:52   
Magi*
tinkamiška, jaz bi tudi rada videla tole vašo varianto. daj v album kako fotko, priti plisss.


drugače pa sem imela v prejšnjem stanovanju lakirano pluto, sedaj imam ladijski pod in v hiši nameravam imeti parket + talno gretje - verjetno. če me kaj drugega ne piči. ziher pa ne ploščic, so mi preveč "trde". user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu tanikaa)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: kuhinjska tla
29.8.2008 17:19:19   
tinkamiška
že imam album z naslovom kuhinja, geslo je enakouser posted image oziroma grem zdej preverit, če je resuser posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu Magi*)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: kuhinjska tla
29.8.2008 17:22:26   
tinkamiška
ja, naslov albuma je kuhinja prej in potem, geslo pa je kuhinjauser posted image

_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: kuhinjska tla
30.8.2008 22:31:17   
Meggi
Mi imamo OSB PLOŠČE- sicer uporabljajo za izolacijo, Full trpežne, tople, neobčutljive,.. fajne!

(odgovor članu anckabancka)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: kuhinjska tla
31.8.2008 8:31:37   
Magi*
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška

ja, naslov albuma je kuhinja prej in potem, geslo pa je kuhinjauser posted image


super je! vidim, da ste prenavljali, pa strop tudi ven vrgli. ste dali potem knauf?


lušno ste si naredili. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: kuhinjska tla
31.8.2008 9:10:53   
cukr07
IZVIRNO SPOROČILO: mala maja


Ima mogoče kdo tak pod kot ga imajo v bolnšnicah in ZD. Se dobi v full lepih lepih barvah, zgleda kot topli pod, vendar to ni (ne vem kako se reče-meni se zdi da je linolej). Lahko ga kupiš v kockah in potlej položiš kot ploščice, ali pa ga pač položiš kot topli pod. Majo full lepe barve in vzorce. user posted image

No nekaj takega http://www.baloh.com/ -pod fleksibilne preproge


Verjetno misliš tole:
http://www.interflooring.si/Nora.html

Ja jaz imam v kuhinji po tleh tele plošče in jih ne zamenjam za nobeno stvar na svetu. Enostavne so za pomivat, nič se ne znucajo, če ti kaj pade na tla se nič ne poškodujejo, skratka ta zadeva je super. Midva sva pred štirimi leti dala za m2 okrog 8.-9.000 sit. Res je bilo drago kot svinja, ampak vem da ko bom imela hišo bom zihr dala isto stvar v kuhinjo.

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: kuhinjska tla
31.8.2008 20:52:46   
tinkamiška
Magi*, nismo dali knauf, smo kr plato vlili in pol pokitali, barvali,...sej zdej še malo drugače zgleda, ker je še par dodatkov prišlo zraven(miza, stoli, tam, kjer je lukna v elementih, pomivalc...), počasi gre, ko pa vsak drek stane, pa še tam moraš nonstop delat kompromise...ampak je že veliko bolj podobno domu, kot pa tam na tistih slikah, ko se je vse podiralo, jst sploh nisem hodila na hišo, dokler se ni začelo nazaj zidat, ker me je blo kr groza, vsakič je blo manj bajteuser posted image
a prav OSB plošče mate? Ker zgledajo res lepe, samo so zlo grobe, kako ste pa to rešili?


_____________________________

May be I'm not an angel, but I can still fly...

(odgovor članu cukr07)
Neposredna povezava do sporočila: 43
   RE: kuhinjska tla
31.8.2008 21:03:40   
Jančika_
IZVIRNO SPOROČILO: tinkamiška
a prav OSB plošče mate? Ker zgledajo res lepe, samo so zlo grobe, kako ste pa to rešili?

Dobijo se tudi obdelane. Mi bomo dali v pritličju navadne pod topli pod.

V kuhinji bo pa verjetno topli pod, če bom našla željeni vzorec v dovolj visoki kvaliteti (ga imamo že v sedanji kuhinji in je prijazen za bivanje in nego) . Sem edina fenica toplega poda daleč naokoli, ampak me to nič ne motiuser posted image . V predsobi, ki je sicer zelo preprosta in dolgocajtna, bomo imeli takega, da malo poživi:

user posted image

< Sporočilo je popravil Jančika RR -- 31.8.2008 21:04:20 >

(odgovor članu tinkamiška)
Neposredna povezava do sporočila: 44
   RE: kuhinjska tla
1.9.2008 9:49:26   
mala maja
jančika, če je stanovanje opremljeno moderno super paše takle vzorec notriuser posted image user posted image  Mi ni nič čuden vzorec.

Cukr07 ja tole sva mislila ampak zdej je prepoznouser posted image , je laminat že doma.user posted image

Tinkamiška hvala za tele slikiceuser posted image  sem kar malo boljše volje, ker naša hiška zgleda vsa nekako takole, brez vrat, s razkopano elektriko ......user posted image user posted image user posted image   pa vidim da se s potrpežljivostjo daleč pride.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Jančika_)
Neposredna povezava do sporočila: 45
   RE: kuhinjska tla
1.9.2008 11:10:28   
kalbo
s razkopano elektriko


Za tole ti lahko zagotovim, da bo šlo mal na slabš, pol pa zmeri na bolš user posted image

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 46
   RE: kuhinjska tla
1.9.2008 11:46:29   
mala maja
IZVIRNO SPOROČILO: kalbo

s razkopano elektriko


Za tole ti lahko zagotovim, da bo šlo mal na slabš, pol pa zmeri na bolš user posted image



user posted image user posted image  bolj zdej razkopano kokr potlej en kup problemov user posted image user posted image user posted image user posted image  Sem se že sprijaznila, kar bo pa bo, samo da bodo vse luči delale po hiši.user posted image


pa saj ti gre hitrouser posted image user posted image

(odgovor članu kalbo)
Neposredna povezava do sporočila: 47
   RE: kuhinjska tla
2.9.2008 14:07:02   
SRCCEK
IZVIRNO SPOROČILO: romta

kaj pa lakiranna pluta? Baje da se dobro obnese.


SE STRINJAM. Moj brat ima pluto in je super zadovoljen z njo. Baje se nič ne pozna, če karkoli pade na tla in ful izi je za brisanje. Tako, da jaz sem odločena za pluto!!!!!!!!

_____________________________

28.1.2005 MUCEK 1
31.03.2009 MUCEK 2

(odgovor članu romta)
Neposredna povezava do sporočila: 48
   RE: kuhinjska tla
2.9.2008 20:46:12   
mala maja
jaz jo imam v zdajšnji kuhinji namesto stenskih ploščic, doma smo jo imeli pa po tleh v dnevni sobi. Se mi jeuser posted image  do konca življenja, če bom morala bit še kaj dolgo tukaj jo bom zgrizla dol. Res toliko se mi je zamerila. Sej izgleda lepo, amapk kolk je zašpehana okoli štedilnika pa raje ne biuser posted image user posted image , pa ne da ne pucamo samo bljak, sploh ne gre dol.

In potlej naj pomislim na tri fante, pa kakšen lepljiv sokuser posted image  ki pade na tla in če imam srečo me ravno takrat ni doma in nihče ne pobriše. 

(odgovor članu SRCCEK)
Neposredna povezava do sporočila: 49
   RE: kuhinjska tla
4.9.2008 8:15:58   
Magi*
ja, pluta za okol šporheta pa glih ni. user posted image


sicer pa smo mi takole razdejanje dali že 1x skozi. stanovanje, v katerem smo, je iz leta 1939 in smo morali tuto kompleto vse na novo narest, pa kako steno ven zbit ... sem dolgo mislila, da se ne bo nikamor premaknilo ... pa se je. in, ko se je, je postalo pravi luštni domek.

evo, zdaj imamo pa identično zgodbo s hišo, samo, da je površine ene 2,5x toliko. pa pravijo, da gre osel samo 1x na led. user posted image

_____________________________

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. Albert Einstein

(odgovor članu mala maja)
Neposredna povezava do sporočila: 50
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?