|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 9:27:32   
tinkatonka
Ja ja
Reči mi, kako naj malo miss oblečem pozimi za v vrtec? Kaj triletniki tudi v štramplah skačejo po igralnici, tako kot jaslični? Ker za noter ji ne bi dala gor glih debelih hlač, ko pa gredo ven pa bodo morali biti debelo oblečeni.
Ti imaš izkušnje, kako je s tem.


jaz bom našega oblačila v žabice, v njih se bo v igralnici igral, ko bodo šli ven, pa naj obleče še hlače čez. Ampak tako ga bom oblačila samo če bo fajn mraz(zunaj minus ). Drugače pa v spodnji del trenirke, ne čisto tanke, ampak prav debele pa spet ne. Drugače se mi zdijo pa bolj pomembni topli čevlji, ker otrok zunaj ni na miru, ampak leta okrog - no vsaj naš je tak-  in njih tako in tako ne zebe v stegna/goleni - ampak v stopala, ampak sem že omenila, imeti je potrebno tople čevlje. Pa rokavičke, ker sklepam po sebi, da če te v roke zebe, ali pa v noge, te zebe povsod. če ti je pa tja toplo, potem pa ni panike. Se pa ne spomnim, da bi me kdaj v rito al pa v stegna zeblo.



_____________________________

Ponosna mamica Aneju in Jakobu.
--------
Vsaka mama je prava mama, dana za srečo in veselje. Prava. In ena sama. Za vse življenje.
(T. Pavček)


(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 9:54:21   
Naja30
Mišni pravi, da tisti ki kupujejo za celo sezono, da se jim bolj splača in porabijo ful manj. Jaz pa ne mislim tako. Vsaj pri meni se ne bi obneslo, ker bi poleg vsega, kar bi kupila za eno sezono, vedno še kje vidla kaj, kaj bi mala "nujno" rabila ali bi mi bilo res všeč in bi kupila. Pa bi bila na istem.user posted image

(odgovor članu Sisy)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 10:40:00   
ZmajTolovaj
No pri nas pa ravno za igrače nič ne zapravimo! Igrač ima TOLIKO, da jih dam polovico na stran in jih zamenjam po par mesecih. Vsi nosijo za darilo konkretne igrače, mislim da precej drage, npr. lego (duplo) kocke, pametni kuža (tisti ki nonstop poje in govori), neke multifunkcionalne kocke od Bombažkov smo zdaj dobili, žoge ima ene 4, skratka non stop nekaj kaplja. Mislim da sem ji sama kupila samo par ropotuljic na začetku, pa zdaj knjigice kupujem, skoraj vsakič, ko sem v knjigarni, imajo res take super.



_____________________________

The only man who had his work done by Friday was Robinson Crusoe.

(odgovor članu Naja30)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 14:22:47   
Raho
IZVIRNO SPOROČILO: rija

saj nočeš vedeti kako in kaj.....user posted image user posted image user posted image

rabim pomoč. strokovno.

pa ne modne svetovalkeuser posted image user posted image user posted image


Jaz in Rija imava podoben problemčekuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 17:09:25   
Anonimen
Sproti, kadar kaj rabi.

(odgovor članu frutka_)
  Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 19:00:04   
Aja1
Sproti. Ponavadi jo z oblačli zalaga kar babi user posted image  user posted image

_____________________________




(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
8.9.2008 21:53:00   
frutka_
Lea pri igračkah uporabi eno finto, ki jo prakticiramo prekaljene mama. Nekaj igračk pospravi za nekaj časa. V omaro, da se z njimi ne more igrati. Ko boš videla, da se začne dolgočasiti ob "starih" ji ponudi te iz omare. Boš videla kako veselje je to. Kot da bi kupila novo!user posted image  Kakšna knjigice imata?
Naja po mojem bi jaz bila na istem. Če bi bil budget dovolj globok bi kupovala sezonsko, tedensko in dnevno...za otroke seveda!user posted image
R&R vidve imata kakšno posebno bolezen ali fobijo prepraznih omar?user posted image  
Aja pošlji še babico k meni...user posted image

(odgovor članu Aja1)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
12.9.2008 21:36:36   
HuAnita
Najprej počakam in se strašno krotim, da minejo RD-ji in pdobne zadeve, božički, pa Velika noč ipd., potem pa dokupim, kar potrebujem. Capinka itak ful ful dobi od sestrične, pa žlahta s Hrvaške ji nanosti novih cotk, zločko deduje od nje + menjujemo z znanci (jaz njim za punčk, oni meni za fantka...).

Je pa res, da iz C&A in Okaidija ipd. težko grem ven, ne da bi kja kupilauser posted image   Morda 'samo' kakšne žabice za 4,99 eur, pa potem vidim, da bi dobila pri Polzeli 2 bombažne ta tak gnar...


Samo jaz sem neumna, ker potem kao nekaj lepe cotke šparam, pa jih potem oblečeta ene 2x in prerastetauser posted image   Ker se mi pač ne da več ubadati s fleki....

(odgovor članu r1ta)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
14.9.2008 13:33:50   
mehurčica
100€ na mesec? Uh... Jaz sem sedaj v enem letu porabila cca. 100€ za oba. Dobimo dosti rabljenega na srečo, če ne bi gagali... Je pa res, da se prav slabo počutim, ko hodim po otroških trgovinah in ne morem kupiti ničesar. Sicer jima bom pa zelo kmalu lahko kaj privoščila ob moji novi službi.user posted image No, David nujno rabi kompletno jesensko/zimsko kolekcijo, tamala ima pa dovolj do jeseni. Mogoče kako kapico.

_____________________________

Šele, ko postaneš mama, začneš resnično cenit zdravje.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
14.9.2008 13:53:08   
nejcko
Jaz zelo malo kupujem za otroka, ker večino cunj pojerbata in jih imamo toliko, da bi komot oblekli trojčke, potem pa še kaj dobita od babic, pa za razne rd ipd., tako da resnično kupujem le tisto, kar nujno rabita. Zdaj je za tavečjega kar mala kriza nastala, tako da mu večino cunj kupujemo, ampak sproti in to, kar rabi.

Je pa res, da velikokrat kupim kakšno stvar, ki jo vidim, in se mi zdi ugodna, tudi za kakšno leto ali dve vnaprej (to so večinoma mikice ali trenirke, kivedno pridejo v poštev ne glede na letni čas), pa štumfi so moja manija - teh pa imata toliko, da glava peče.
Enostavno ne znam iti iz štacune brez kakšnega para štumfovuser posted image

(odgovor članu mehurčica )
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
14.9.2008 13:54:31   
ta.nja
Tudi jaz kupujem sproti, kar rabi.

_____________________________

Anejko bejko

(odgovor članu nejcko)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
14.9.2008 14:24:46   
Rožica I
Razprodaje 2x letno (cca. 100 € z obutvijo vred 2x/leto)- nabavim za naslednjo sezono, vmes pa še kaj nujnega ali luštnega. Pa dobimo kar nekaj stvari, ki si jih potem s kolegico razdeliva.
Imam precej stvari za otroka, ker se mi ne da nonstop prat. Mi je pa nekako samo po sebi umevno, da ima dve zimski bundi, 2 kombinezona, dvojne škornje... Za vsako obdobje ima posebno jakno, od pozno poletne,  toplo jesenske, do hladno jesenske, zimske... Nosi jih kakšne 3 leta, mu edino rokave za/odviham.
Je pa zmeraj lepo/kvalitetno/udobno/prikladno vremenu/modno/luštno oblečen user posted image .

< Sporočilo je popravil Rožica I -- 14.9.2008 14:26:53 >


_____________________________

ROŽICA

(odgovor članu ta.nja)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
15.9.2008 9:00:50   
bina30
Nisem brala vseh postov za nazaj in ne vem ali je bilo govora o trgovinah oz. kje kupujete. Jaz v Okaidi in h&m-u. Zanima me, če kupujete v Kik-u? Al je res klump?

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 63
   RE: Oblačila za otroke-kako jih kupujete?
15.9.2008 22:00:33   
frutka_
IZVIRNO SPOROČILO: Rožica I

Razprodaje 2x letno (cca. 100 € z obutvijo vred 2x/leto)- nabavim za naslednjo sezono, vmes pa še kaj nujnega ali luštnega.

Kako pri hudiču ti uspe kupiti čevlje IN obutev za 100eur?
Bina jaz kupujem najraje v Okaidiju. Kik tudi ni tako slab. Klump se pa najde povsod. user posted image

(odgovor članu Rožica I)
Neposredna povezava do sporočila: 64
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Mesec rojstva lahko vpliva na poklic tvoje...
Si vedela, da mesec rojstva, v katerem je rojen tvoj otrok, lahko vpliva na njegov poklic?
Kdaj je čas za kahlico?
Tako kot na skoraj vseh področjih otrokove vzgoje se tudi pri navajanju na kahlico teorija in praksa skozi čas spreminja...




Splav.
пеперутка16

Splav, če drugi otrok ni moški, ker je prvi ženski.

Nisem za to. (79%)

Da, kolikor se oba partnerja strinjata. (0%)

Rodi, čeprav si ne želiš ženskega otroka. (21%)


Število vseh glasov: 14

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!