|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 20:32:14   
Meggi
 Smo se danes pogovarjale v službi- je baje to hit. A ima morda katera kakšnjo sliko? Kako to izgleda. Mi smo res tik pred polaganjem ploščic spodaj v pralnici, ki pa je res tik pod kopalnico, v kateri se umivamo in navlačimo kup cot. Ma ni tako švoh ideja, da mi ne bi bilo treba cot nosit po stopnicah, pa še manj prostora bi mi zaserdlo v kopalnici. Samo moj je ratu zelen ko sem mu omenila štemanje plate?

Ideje na plan!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 20:41:36   
biba77
jaz imam slike. lahko ti na mail posljem. pa se ju3 malo poslikam, kak je izgledalo prej in sedaj. ce hoces...

lp, b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 20:42:47   
Meggi
Jow a boš res? Full se veselim!

Da le imam gradivo za mojega! Al jo pa kr gor nalimi, morda še katero zanima?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 20:47:15   
biba77
zdaj ne bom uspela, ker mi net full pocasi dela in nimam casa, da bi nalozila na server in potem sem v post, lahko se pa potrudim in ju3 zvecer, ko pridemo s hiske (ali najkasneje pojutrisnjem), ce ti ni prepozno. Ali pa ti posljem, pa ti daj gor, ce zelis. Nimam nic proti.

B77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 21:30:21   
Dadi
bi bilo treba cot nosit po stopnicah


Zato pa sva midva naredila pralnico zgoraj...zraven kopalnice. Imava tako nišo kjer gresta eden zraven drugega pralni in sušilni stroj, pa še za likalno dilo bo plac. Sploh ne vem v čem je keč teh pralnic spodaj???user posted image  A zaradi hrupa strojev ali česa? Itak moraš pol cunje gor in dol nosit-no ja eni samo gor.
Res me zanima zakaj ste dali pralnice v kleti ali pritličja? To sprašujem vse ki imate tako uštimano.user posted image

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Meggi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 21:49:31   
biba77
Mi2 sva jo dala v klet iz par razlogov:
v pritlicju nisem nasla prostora zaradi razporeditve prostora.
Ce bi jo imela v mansardi mi zaradi hrupa ni vsec, da je zraven spalnih prostorov (kot imamo sedaj) in tudi v tem primeru bi nosila stvari (pac iz pritlicja gor).
Sva pa mi2 pralnico res kot pralnico nacrtovala, ne samo koticek za pralni in susilni stroj; tak prostor, kjer je se eno malo vecje pralne korito, kjer mi ne bo zal noter umivat obutve ali resetke z zara (karikirano!) in se prostor za susenje stvari, ki niso primerne za susilni stroj (material ali velikost) imamo v tem pralnici.

Kako se bo pa z leti obneslo, pa bomo videli.

B77

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 22:03:55   
Eca
Mi že imamo narejen utility (nismo se še vselili) v pritličju, v katerem bodo podobne stvari kot je napisala moja predhodnica. Pri nas bo še v tem prostoru likalna deska in likalna postaja, plinska peč in bojler, verjetno tudi šivalni stroj in ostala šivalna  krama. Mogoče nekega dne porinem tja tudi zmrzovalno omaro, ker je prostor dovolj blizu kuhinje.
Je pa kar velik ta prostor, tako da bom vse našteto zagotovo spravila not.
Aja, ta prostor je glede na lego hiše najslabši in zato sem ga izbrala za utility.

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 22:50:00   
biba77
Ja, sem pozabila, ja: tudi "likalnica" bo tam.user posted image

_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Luknja za perilo v pralnico
8.9.2008 23:41:08   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: Dadi

Sploh ne vem v čem je keč teh pralnic spodaj???user posted image  A zaradi hrupa strojev ali česa? Itak moraš pol cunje gor in dol nosit-no ja eni samo gor.
Res me zanima zakaj ste dali pralnice v kleti ali pritličja? To sprašujem vse ki imate tako uštimano.user posted image


jaz sem to idejo dobila v ameriki, kjer imajo v hišah za kuhinjo prostor za pranje....in shranjevanje....
je pripročno, lahko sto stvari narediš vmers kot kuhaš recimo, imaš v tem prostoru sesalec, čistila....

vsaj pri nas je tako.

in ja, hrup je odločilni dejavnik pri namestitvi pralnice v pritličju. ker največkrat perem čez noč bi moj znorel, če bi moral poslušati pralni stroj.....

maggi, ti kar tvojega pregovori, da preštema plato....škoda, da tega niste predvideli že prej....mi smo samo pustili luknjo....v spodnji prostor dali narediti jašek iz pločevine...zgoraj pa imamo v kotu iz gips plošče narejen nek steber, na katerem so vratca.
je pa res, da pri nas to v kopalnici ni moteče, ker je kar velika.



_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Luknja za perilo v pralnico
9.9.2008 12:54:26   
lonja
No, zdej bom informacijo, ki jo je meni dala Rija, dala jaz naprej. Te jaške za perilo prodaja firma Korak, full fajn gospod, vse razloži, vse nardi, pa ni pretirano drag. A ne Rija user posted image ?


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Luknja za perilo v pralnico
9.9.2008 13:50:51   
rija
IZVIRNO SPOROČILO: lonja

No, zdej bom informacijo, ki jo je meni dala Rija, dala jaz naprej. Te jaške za perilo prodaja firma Korak, full fajn gospod, vse razloži, vse nardi, pa ni pretirano drag. A ne Rija user posted image ?




sploh če rečeš, da sem ga jaz priporočila user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu lonja)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Luknja za perilo v pralnico
10.9.2008 9:35:57   
biba77
Evo, sem dala slikice v album: Nasa hiska



_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Luknja za perilo v pralnico
14.4.2014 9:21:26   
petea
Rija in ostali, ki že doolgooo uporabljate jašek za perilo, user posted image

kako ste zadovoljni s sistemom, ki ga imate in ali bi dandanes kaj izvedli drugače?

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Luknja za perilo v pralnico
14.4.2014 9:46:27   
RIJA*

IZVIRNO SPOROČILO: petea

Rija in ostali, ki že doolgooo uporabljate jašek za perilo, user posted image

kako ste zadovoljni s sistemom, ki ga imate in ali bi dandanes kaj izvedli drugače?



uh, res stara temauser posted image

petea, zelo zadovoljna user posted image ne bi ničesar izvedla drugače. vse super štima, pa kot rečeno, smo ga naredili sami....tale pralnica v pritličju je fenomenalno priročna in nimam nikjer drugje navlečene vse krame ala čistila, sesalci, umazano perilo, smrdeče športne torbe user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 14
   RE: Luknja za perilo v pralnico
14.4.2014 9:56:59   
petea
mi se sedaj lotevamo realizacije tega projekta - ki že dolgo čaka, da ga izvedemo

sto idej, pa samo ena luknja ... user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 15
   RE: Luknja za perilo v pralnico
14.4.2014 10:02:06   
RIJA*
včasih ena luknja reši velke probleme user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 16
   RE: Luknja za perilo v pralnico
14.4.2014 10:16:47   
petea
lahko pa jih še več naredi user posted image

npr.: kako stvari čim bolj enostavno in s čim manj truda vrniti 'pošiljatelju' user posted image

(odgovor članu RIJA*)
Neposredna povezava do sporočila: 17
   RE: Luknja za perilo v pralnico
14.4.2014 22:39:33   
ronja
petea, v eni knjigi sem videla eno fajn rešitev - kot eno dvigalo za perilo, spomni me naslednjič, ko boš tu, da grem prej v knjižnico po knjigo in ti pokažem:).

_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 18
   RE: Luknja za perilo v pralnico
15.4.2014 12:50:28   
petea
glede na to, da rabim rešitev prej, kot bom najverjetneje uspela priti do tebe - a mi lahko zaupaš naslov knjige, bi pogledala v naših knjižnicah, če jo imajo

(odgovor članu ronja)
Neposredna povezava do sporočila: 19
   RE: Luknja za perilo v pralnico
16.4.2014 10:07:19   
ronja
Na žalost nisem več ziher točno v kateri knjigi sem jo videla, ampak je bila ena iz serije New... idea book, kjer se tudi včasih kaj ponavlja, pa itak se splača vse pogledat, ker so res fajn - najverjetneje je bila v New bathroom idea book:
The new kitchen idea book
New kitchen idea book (ja, sta dve, različni - who knew?)
New built-ins idea book

Tu majo res nore ideje, sploh za otroške sobe...

Če mi znese ta teden do knjižnice in če bo tam knjiga, ti poslikam tisto stran in pošljem slikco.

< Sporočilo je popravil ronja -- 16.4.2014 10:12:00 >


_____________________________

http://vecna-optimistka.blogspot.com/

(odgovor članu petea)
Neposredna povezava do sporočila: 20
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?