|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Železov sirup
11.3.2005 10:36:30   
PIAF
Moj sin je slabokrven in bo dobil sirup z železom. Imate kakšne (pozitivne/negativne)izkušnje z njim?

Neposredna povezava do sporočila: 1
   Železov sirup
11.3.2005 12:21:26   
BokiMB
Jaz sem mu dajala manjšo dozo, kot je imel predpisano. Vsak dan je imel na jedilniku meso (če ne, pa tunino ali rumenjak) in temno zeleno zelenjavo. Od treh flašk železovega sirupa sva porabila eno in pol, na pregledu pri enem letu je bila kri OK.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Železov sirup
11.3.2005 12:25:44   
puri
Moj je bil malenkost slabokrven, pa mu ga nisem dajala, ker sem veliko slišala, da ni dober za zobe, tudi če jih otrok še nima,.........začela sem mu raje dajat veliko hrane, ki vsebuje več železa npr. borovnice, suhe slive, špinača,.....zraven pa še malo pomarančnega soka, tako pravijo!

Drgače pa, če ga še dojiš, je dobro da ti piješ čaj iz kopriv (ENO SKODELICO NA DAN, KAKŠEN MESEC), pa bo tut on dobil preko mleka!
Čaj iz kopriv je zelo vredu in sigurno bo pomagal!

lp

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Železov sirup
11.3.2005 12:32:12   
Lenny
Ne vem koliko je tvoj sinko star. Morda mu lahko daš Frutkov sok, obogaten z železom in vitaminom C.

(odgovor članu PIAF)
Neposredna povezava do sporočila: 4
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Metode uspavanja, ki škodijo otrokovemu ra...
Namesto, da bi poslušali sebe in otroka, se preveč pogosto zanašamo na mnenje strokovnjakov, sorodnikov in znancev. Le r...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?