|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   pralne barve v kuhinji
16.9.2008 8:22:59   
Eca
Hej!

Mene pa zanima če ima kdo pralne barve - prospekt imam od Valpaint, kako se obnese?

V kuhinji imam problem (ploščice ne pridejo v poštev zaradi postavitve okna) kaj dati na stene in da ni preveč drago.

Hvala za pomoč!

Lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 8:43:18   
biba77
Mi imamo lateks barvo.
Kako se obnese, ti ne znam povedat, ker pride kuhinja sele v roku 14 dni.
Tudi pri nas ploscice niso bile opcija. V primeru, da nam barva ne bo ustrezala, bomo naknadno na sveze prebarvali (ali dali fototapeto) in dali steklo preko.
Slika pa je, mislim da, v mojem albumu katera...


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 8:44:12   
Anonimen
Imava pralno barvo na steni. Ampak nad štedilnikom in lijakom je še vedno ploščice. Sedaj bi dala steklo.
Ker maščobe pač ne moreš drgnit iz te barve ipd..

Steklo tudi ne pride v poštev?

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 9:17:45   
frutka_
Jaz imam pralno barvo od Jub-a. Rdečo v kombinaciji z vanilijo. Super zgleda in super se obnese. Tudi okoli štedilnika, kjer pečem in olje špricne na steno ni težav. Očistim z vlažno krpo pa gre dol. Barve smo kupili v Gradnji (skupina Top Dom) na Šentiljski. Daaaaleč najugodnejši so v MB. Merkur in Bauhaus sta bila full dražja. Kuhinja je obrnjena na S pa ni težav s kakšno vlago ali čim podobnim. Mislim s paro. So namreč paronepropustne. Na otip je gladka in se ne sveti.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 9:27:42   
honey
Mi2 imava pa pralno barvo in še lakirano čez. Tako da sploh ni problema s čiščenjem. Mislim, da je celo v albumu "kuhinja", če se ne motim, bom preverila in ti sporočim. Obnese se pa res super in ne menjam nikoli več niti s ploščicami niti s steklom.

Je v albumu "kuhinja" in si poglej.

< Sporočilo je popravil honey -- 16.9.2008 9:29:00 >

(odgovor članu frutka_)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 10:26:27   
Eca
Hvala za vaše prispevke.

Honey - zelo lepa kuhinja in svetlauser posted image .
Biba - imaš ključavnico v albumu user posted image .

Jaz imam oz. bom imela polotočno kuhinjo in maščoba ne bo prišla do stene. Problem imam le z koritom, ki bo stal ob steni.  Druga stena, kjer bi želela pobarvati z barvo pa je montažna in bo imela samo spodnje elemente + pult in ne bo vode in ne električne plošče - tukaj vem da ni strahu zaradi obstojnosti.

Stekla ne bi dala - prvič mi je predrago, drugič pa se moram omejiti na 60 cm pas, potem pa moja kuhinja izgleda nad steklom (ne bom imela visečih elementov) kot da nekaj manjka oz. je nedokončanauser posted image , pa še pri oknu bi izgledalo hecno, ker bi se ploščice oz.steklo končalo na sredini oknauser posted image .

Ta firma, ki sem jo napisala pa ima tudi predstavništvo v Mariboru in sicer nekje na Pobrežju. Meni so njihove barve zelo všeč, vendar me skrbi kako se v praksi to obnese. Cena na m2 bi naj bila okoli 8eur (ploščice ki sem jih nagledala pa 50 eur za 0,9m2user posted image user posted image user posted image + keramičar), nanašali pa bi sami.

Bom pogledala še na Šentiljski v Top domu, to mi je itak najbližja trgovinauser posted image .

Lp, Eca




_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu honey)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 10:52:00   
biba77
Eca, kako mislis zaklenjen?

Si sla na link v podpisu: http://biba77.moj-album.com/ ?
Tam poglej pod album "Nasa hiska".

b77


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 11:01:10   
~Biba~
Ne vem kak je s to firmo in to kvaliteto pralne barve...moja starša sta imela v kuhinji neko pralno barvo...jah za začetek je ok, ko pa potem to barvo brišeš in brišeš..se ne obnese.
Morda je kriva kvaliteta; kaj pa vem.

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 11:37:57   
Eca
Biba - ne nisem šla na ta link ampak kar na album na RRuser posted image . Zdaj sem pogledala slike in so mi bile nekam znaneuser posted image user posted image user posted image . Sem jih že videla preko foruma gradnja. Lepa hiška user posted image user posted image user posted image . Zdaj se boste pa počasi selili, a ne? Kakšne barve bo pa kuhinja?

Hvala in lp, Eca


_____________________________

Mene pa kamin greje...

(odgovor članu biba77)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 12:04:16   
biba77
Ja, bi se selili cez en mesec, ce nas ne bi Jelovica za******user posted image in so izgubili nase narocilo. Ob tem, da aro 2.600€ pa niso spregledali. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Ko dobima vrata (za katera se ne vema datuma), racunama se en mesec, pa se vselimo. Saj ves, da se potem se obrobe dokoncajo, pa zafugirajo, zakitajo, prebarvajo, stene prelakirajo...
Zdaj pa bomo druge stvari delali.
Zakljucujemo barvanja, ploscice v kleti, luci sva narocila, oken je trenutno prevec, ce mene kdo vprasa (jaz jih cistim)...
Pocasi bova zacela iskati pohistvo in aparate.
Kuhinja bo krem visoki sijaj; jedilnica bi tudi naj bila do konca meseca...

Sreca je, da se zdaj pri teh delih vidi, ko koncas in imas voljo. Ceprav, energije pa nimas vec kaj dosti.user posted image


_____________________________

Kjer so bibe, bauci in miške doma...

http://biba77.moj-album.com/


(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: pralne barve v kuhinji
16.9.2008 13:59:19   
Anonimen
Jaz imam pralno barvo v kopalnici, vseh možnih modrih odtenkov, ter v kuhinji. Mi je OK., z enim pomembnim dodatkom: stena mora biti zelo lepo narejena, gladka, brez bunkic, ker je te sicer težko čistiti. Ob steni imam pomivalca in ko zlagam posodo vanj, kaj špricne tudi po steni, kar je težko očistiti iz vseh tistih vdolbinic po steni.
Tako da, pralna barva ja, samo mora biti podlaga dobro narejena.

(odgovor članu Eca)
  Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: pralne barve v kuhinji
17.9.2008 16:06:41   
Pikapolonica_
ja,imamo. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: pralne barve v kuhinji
15.10.2008 7:39:49   
Drnula
Predlagam lateks barvo, bolje od pralne.
Meni so pri selitvi zapackali dimnik, pobarvan z njo in sem ga z vodo in krtačo očistila. In še veliko bolj čiste barve so. Je pa dražja. Vendar vsaj za nad pult priporočam. Imam tudi v kopalnici eno steno. Priporočam.

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: pralne barve v kuhinji
8.4.2014 9:05:06   
Taman
Pozdravljeni

Imam eno vpraqšanje, če ima kdo izkušnje s tem. S fantom preurejava kopalnico in misliva namesto ploščic na steno v kopalnici dati pralno barvo. Ker bi dala barvo nad kadjo bi se sčasoma začel nabirati vodni kamen. Zanima me če se lahko to barvo, da čistiti z čistili proti vodnemu kamnu in koliko je to obstojno?

Poleg tega katera barva bi bila najboljša za kopalnico?

Hvala in lp

(odgovor članu Eca)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?