|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 10:58:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Katey
V glavnem ja, meni osebno so oblikovno in tehnološko dovršena vozila še vedno Audi, BMW, Mercedes, ....
Da pa znajo biti Nemci pravi mojstri pri oblikovanju so meni dokazali z modeli S5 Audi (čista petica) R8 Audiuser posted image , BMW M3 (trenutno meni ni lepšega in bolj dovršenega vozila) in še in še bi lahko naštevala.
S tem da mi ima Audi še vedno najlepši night vision od vseh.


Zopet se strinjam s tabo user posted image !

Sicer sem se odločila za Sportback, ne za BMW; ampak naslednji nakup bo sigurno BMW user posted image !

(odgovor članu Katey)
  Neposredna povezava do sporočila: 51
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 11:39:02   
Katey
Lahko se sliši še tako snobovsko (pa sem daleč od tega), meni se kocine naježijo ko imam pod pedalom avto kot je S5, M3, sicer noben ni moj ampak kar se tiče vožnje s temi avtomobili se mi zdi da so klasa zase.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 52
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 11:41:40   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Lahko se sliši še tako snobovsko (pa sem daleč od tega), meni se kocine naježijo ko imam pod pedalom avto kot je S5, M3, sicer noben ni moj ampak kar se tiče vožnje s temi avtomobili se mi zdi da so klasa zase.


a sva medve kej v žlahti???? user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 53
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 11:43:21   
Katey
Zgleda da pri avtih svauser posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 54
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 12:04:56   
Bubamaraa
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

Zgleda da pri avtih svauser posted image .


dobrodošla v familiji.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 55
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 14:31:24   
Katey
Enakouser posted image , pa le glej da boš vzdrževala družinsko tradicijouser posted image user posted image .

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 56
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 14:45:54   
Bubamaraa
častna BMW-jeva....user posted image

_____________________________

...KO TI ŽIVLJENJE PRINESE LIMONE ,ZAPROSI ZA TEQILO,SOL IN SEVEDA ME POKLIČI…



(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 57
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 14:59:26   
Katey
user posted image user posted image user posted image  častna BMW-jeva ja, lozinka je pa: Audi, pa nobenmu povedat.

(odgovor članu Bubamaraa)
Neposredna povezava do sporočila: 58
   RE: Audi ali VW
30.10.2008 19:44:22   
migrena
velik prtljažnik ima od avdijev q7, vse gre not kar hočeš...jaz vedno pri avtomobilu najprej pogledam koliko je velik prtljažnik...ker vedno pokam na veliko pa ni važno kam gremo...morje...smučanje....

(odgovor članu TejkaPK)
Neposredna povezava do sporočila: 59
   RE: Audi ali VW
1.11.2008 19:54:39   
Poka
IZVIRNO SPOROČILO: Katey

IZVIRNO SPOROČILO: Poka


UUUps, sem se spet razpisala - no pa sej dejansko imava dokaj podobno mnenje, samo da ti zagovarjaš tehnologijo - kar imaš v bistvu prav, jaz sem pa pač mal šminkerske sorte user posted image .




Razpisali sva se res kot dva descauser posted image , kaj češuser posted image . V glavnem ja, meni osebno so oblikovno in tehnološko dovršena vozila še vedno Audi, BMW, Mercedes, ....
Da pa znajo biti Nemci pravi mojstri pri oblikovanju so meni dokazali z modeli S5 Audi (čista petica) R8 Audiuser posted image , BMW M3 (trenutno meni ni lepšega in bolj dovršenega vozila) in še in še bi lahko naštevala.
S tem da mi ima Audi še vedno najlepši night vision od vseh.

Aja pa še to, kot je meni znano je Alfa del Fiata od leta 1986.

Ja no,morem pa povedat, da pač ker mormo za firmo en službeni avto kupit, bo to verjetno M3 ta novi model - po moji izbiri sicer, ker mi je od BMW res najbolj všeč. To je bil pač moj pogoj, če že mora bit BMW. Mercedes še zdaleč ni v našem dosegu...

Čeprav smo vsi Alfa ljubitelji je pač v Sloveniji tako, da se celo pri sklepanju poslov gleda, kateri avto voziš. In to je tisto, kar men gre kr na bruhanje in zato nikol nisem hotla vozit BMW ali Audi (tega pa ne bi nikol), ker jih navadno (z izjemami, da ne bo zamere) vozijo sami neki naduvanci in to jih polovica kupi avto na lizing, živijo pa v garsonjeri. user posted image



(odgovor članu Katey)
Neposredna povezava do sporočila: 60
   RE: Audi ali VW
3.11.2008 13:25:14   
Pikapolonica_
IZVIRNO SPOROČILO: migrena

velik prtljažnik ima od avdijev q7, vse gre not kar hočeš...jaz vedno pri avtomobilu najprej pogledam koliko je velik prtljažnik...ker vedno pokam na veliko pa ni važno kam gremo...morje...smučanje....


A bejž ga sratuser posted image

Za tak denar,ki ga omenja lastnica teme bi še 1x kupila Toyoto Corollo Verso. Jo imam in bi jo še 1x. Pa moj pravi, da samo nemci in japonci znajo delat avtomobileuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu migrena)
Neposredna povezava do sporočila: 61
   RE: Audi ali VW
19.12.2008 12:17:48   
atabom
se popolnoma strinjam s "Poko"  in se marsikaterim user posted image . o audiju in vw razmisljajo samo tradicionalisti ki preko svojega plota ne vidijo. preplacajo avto, dobijo najmanj opreme za dost denarja in na koncu so se veseli user posted image .
jaz pa se vozim s citroeni - moj je star 16 let, 100x bolj udoben in opremljen kot golf za tiste case, nikjer ne skripa (kot je to obvezno za golfe) in se hrbtenica mi je hvalezna. kaj pa je sploh pri danasnjih nemskih avtomobilih omembe vrednega? design imajo boljsi italjani, zanesljivost japonci, komfort in inovacije pa spet italjani in francozi. uff

(odgovor članu Pikapolonica_)
Neposredna povezava do sporočila: 62
   RE: Audi ali VW
9.1.2009 9:56:34   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: ella2006

Mi smo 4 in imamo karavana A4 pa nam je nekam tesen, tako da ko bomo na pomlad menjali avto že razmišljamo o karavanu A6. Čeprav pravijo da je že nova A4 večja za 20 cm - o tem se odloča mož, ker jaz itak potem dobim vedno njegov stari avto.


Ista situacija!

A4 je za 4-člansko družino (z majhnimi otroci) čist premajhen. Sicer imava zdaj limuzino in je še za 3 komej komej.

Z možem sva najprej razmišljala, da bi kupila A4 karavan, pa ima nov model isto ceno kot dve leti stara A6, tako da sva se v končni fazi odločila za A6 letnik 07 (al pa 08 bomo vidl).

To, da se pa za ta denar dobi dva nova avtomobila drugih znamk me pa sploh ne zanima. Moj prvi avto je bil Peugeot 206, nato Peugeot 307, nato Peugeot 407 in vsi trije so bli en klinc vredni. Pleh čist mehek, armatura karnaprej svetila ko novoletna jelka, več so bli na servisih kot doma. Jajca v glavnem.

(odgovor članu ella2006)
  Neposredna povezava do sporočila: 63
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 [3]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?