|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
13.11.2009 0:03:11   
Anonimen
Pozdravljene,evo še mene.jaz sem rodila aprila 2007 v FB -ju,in zdaj mam rok spet aprila 2010 in ja verjetno bom spet šla tja,ker mi se ob misli na prvi porod še zdaj želodec obrača.drugi je bil pa z EA itak mačji kašelj.Grem pa zdaj na 3D uz v FB,pa mal izvohat ,če je kaj novega,ha ha

(odgovor članu teaju)
  Neposredna povezava do sporočila: 126
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
28.11.2009 11:40:34   
karizma73
Ker smo tu predvsem take, ki smo rodile v Feldbachu, bom vprasanje postavila kar tukaj:

A se katera spomni, s katerim praskom (pudrom) so posipali popek v F. porodnisnici? In kako so ga na splosno oskrbeli?

Jaz vem, da je nasemu odpadel ze v bolnici, nikdar ni krvavel ali rosil ... Nic. Sedaj pa, po drugem porodu (v SLO), moji dojencici po 10 dneh popek se vedno krvavi, rosi ... ne vem ... ta alkohol se mi zdi precej agresivna stvar.

V glavnem, ce se katera spomni, bom hvalezna za pomoc.

Lp

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 127
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
29.11.2009 19:50:53   
teaju
glede na to, da se ni nobena spomnila, ti predlagam, da pokličeš dr. Miglerja ( pon in čet ima uradne ure ) in ti bo z veseljem povedal. Če pa obvladaš nemško pa kar pokliči v Avstrijo. In PROSIM sporoči, če kaj izveš, ker tudi mene zanima. Meni so ga takrat v FB dali za domov, pa ga žal nimam več


(odgovor članu karizma73)
Neposredna povezava do sporočila: 128
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
29.11.2009 19:52:05   
rija
žal se ne spomnim imena pudra. ampak vem, da je bil neki, ki ga pri nas v slo nimajo.

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu karizma73)
Neposredna povezava do sporočila: 129
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
29.11.2009 19:54:27   
rija
wecesin....sem se spomnilauser posted image

user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 130
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
29.11.2009 20:36:46   
kaya2007
mary, sporoči kaj boš izvedela user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 131
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
30.11.2009 8:18:51   
karizma73
rija

najlepsa hvala; da, tocno ta je! Moram samo se preveriti, ce se ga da dobiti tudi brez recepta.

Lp

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 132
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
30.11.2009 15:31:05   
rija
ti kar jaz povem, da ga kupiš brez recepta user posted image

_____________________________

...vox populi...

(odgovor članu karizma73)
Neposredna povezava do sporočila: 133
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
2.12.2009 17:38:24   
slovenka
Ja, jaz sem tudi zmenjena za 3d uz v Feldbachu januarja - čeprav je to kar dolga pot in če bodo zdaj dobre izkušnje z EA v Mb, bom šla kar v Mb. No, bomo videli. Gledat gremo pa vseeno. Stane pa porod 1600 eur, čeprav ne bi smel - ker je tudi pri nas približno takšna cena in po pravu EU bi se moralo to pokriti, tako da ne vem, kaj delajo na ZZZS. user posted image

_____________________________

Ne živite, dokler ne najdete tistega, zaradi česar je vredno umreti!

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 134
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
6.12.2009 10:08:22   
teaju
"slovenka" kje si zvedela, da stane porod 1600 eur? Meni so rekli, da 500 eur na dan, cca. 4 dni pa si noter. Pa je že katera, ki je morala v Feldbachu plačati, probala pri ZZZS vložiti kopije računov, da bi ji vrnili.? Saj pa porod je nujna zadeva. Kaj se naj sedaj iz npr. Ikeje peljem v MB rodit ali Graz, če sluajno dobim popadke?
Saj to se lahko dogaja samo v Slo.
Me zanima če bi tiste iz Kopra šle v Italijo ali bi jim tudi komplicirali ali imajo alergijo samo na dr.Miglerja in Feldbach?!

(odgovor članu slovenka)
Neposredna povezava do sporočila: 135
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
6.12.2009 17:19:53   
Klarita
Ne morem kaj, da se nebi še jaz oglasila v tej temi. Tudi jaz sem avgusta 2007 rodila v FB in čeprav porod ni bil lahek in se je končal z urgentim CR, so mi pa vseeno pustili lep spomin na porod prvorojenca.
Razmišljam o drugem otroku in oklevam samo iz enega in edinega razloga in to je porodnišnica. Povem po pravici, da se mi upira ob misli, da bi morala roditi v Sloveniji. Pred dvema mescema je tukaj rodila moja sestra in moje mišljenje se ni spremenilo, temveč se je še bolj potrdilo. Odnos tukaj je pod nivojem, osnovnih potrebščin zmanjkuje, porodnice pa so samo ene številke v sobah in so večinoma same sebi prepuščene. Medtem, ko sem jaz imela kaj nekaj sester, babic in zdravnic/kov ob sebi, je mojo sestro v porodnišnico hodila negovat moja mama. Sramota, res. Zavedam se, da je očitno premalo osebja zaposlenega in da so tudi one prezaposlene, ampak celotni sistem je treba spremenit. Ko sem enkrat vprašala dr. Miglarja, zakaj ne povabi malo našega vodstva porodnišnic na kakšen seminar in jim predstavi in pokaže, zakaj toliko porodnic sili gor rodit, mi je povedal, da je to že poskušal naredit, ampak naši enostavno niso pokazali interesa in so ga prav grdo zavrnili, češ kaj boš ti zdaj nas učil in zato tako pač je. Ignorantsko.

Sama še vedno upam, da je kakšen način, da bi tudi nam bilo omogočeno izbrati porodnišnico in če bi nam res zavarovnalica plačala bivanje do te mere kot bi nam plačala doma, bi z veseljem dodatek plačala sama.
Drugače bomo pač pred Ikeo ali v Seiersbergu čakale na porod. user posted image

< Sporočilo je popravil Klarita -- 6.12.2009 17:21:56 >

(odgovor članu teaju)
Neposredna povezava do sporočila: 136
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
6.12.2009 18:18:54   
kaya2007
jaz mislim, da komplicirajo prdvsem za feldbach..poznam eno punco, ki je šla rodit v celovec, pa ni n ič omenila, da bi ji kaj komplicirali pri plačilu...no ne vem, ne bo trdila 100%, ampak zna bit nekaj na tem, ker je bil pač največji naval na feldbach in so "pogruntali", da ne gre za urgentne posege, pač pa načrtovane.

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 137
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
6.12.2009 18:32:42   
Wannabemommy
Pozdravljene
Nisem si mogla kaj da se nebi vklopla v to temo, ker tudi sama obiskujem Dr. Miglarja in bom tud Aprila rodila v Feldbachu. Mam samo to srečo da sem zaposlena v Avstriji in mi vse krije zavarovalnica. Je pa res da so prej to ful izkoriščali ,kao popadke in da je bla nosečnica v Avstriji in je polšla kao v Feldbach rodit, pol pa so kao gor prišli, res pa je da edino za Feldbach komplicirajo,...tak da nevem no.
Eno vprašanje za tiste ki ste že rodile v Feldbachu, a je za mamice in otroke lepo poskrbljeno, v primerjavi z Mb ,a mi lahk kaj več poveste,hvala.

(odgovor članu kaya2007)
Neposredna povezava do sporočila: 138
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
8.12.2009 19:04:54   
Klarita
Wannabemommy
primerjava je skoraj nemogoča, ker je to kot bi primerjal avto in kolo. Na kolesu se te nekak za silo prideš do cilja, z avtom pa se pripelješ komot....banalno vem, ampak tako je. Če primerjam kako sem bila jaz s CR oskrbovana v FB in moja sestra s CR v MB, lahko rečem, da sem bila jaz v hotelu A kategorije, sestra pa mogoče ene M kategorije, pa ne gre za lepo posteljo, posteljnino in luksuz, ampak za človeški odnos in osnovne potrebščine, ki jih potrebuješ po porodu. Nekih malenkosti ne bom sploh naštevala, ampak v glavnem v FB gre zato, da so babice, sestre in zdravniki dost bolj človeški, pogledajo te v oči, ti dajo roko in se predstavijo ter si res vzamejo čas za vsako porodnico posebej in za vsa dodatna vprašanja, med tem, ko pri nas pridejo med vizito, letijo skozi sobo in če katera kaj vpraša ji zelo osorno (bila sem zraven) odgovorijo na poti iz sobe, seveda s pogledom v vrata....
Meni bi bilo dost ljubše rodit doma, v porodnišnici, ki je od mojega doma oddaljena le kake 3 minute, ampak je žalostno, da bi me bilo sedaj strah, če bi bila noseča. user posted image

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 139
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
9.12.2009 21:42:15   
Wannabemommy
Klarita
Najlepša hvala za odgovor,sej se mi je kr zdelo da bo takuser posted image , hvala bogu da grem gor rodit.
A še ima katera rok apriloa 2010in gre v fb rodit?

(odgovor članu Klarita)
Neposredna povezava do sporočila: 140
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
11.12.2009 21:54:58   
teaju
jaz imam rok v sredini maja in grem tudi v FB.
Wannabemommy sporoči, če boš imela kakšne informacije v zvezi z FB in kakšna je dejanska cena. Upam, da bodo do drugega leta kaj spremenili.

Jaz si za vsak slučaj iščem že "zveze" v Postojni

(odgovor članu Wannabemommy)
Neposredna povezava do sporočila: 141
   RE: Feldbach - plačevanje (ZZZS, Haag)
16.4.2010 10:25:43   
Anonimen
pozdravljene!evo najnovejše informacije,rodila sem 6.4. v feldbachu,cena je pa 560e na dan v standardni sobi.jaz sem bila sicer v nadstandardni(maš TV,hladilnik,dvoposteljna soba)ampak je cena bila ista.cena na dan je enaka ne glede na to ali imaš naravni porod,epiduralno,carski rez.jaz sem imela carski rez s spinalno analgezijo in sem bila gori 4 dni.spremenlo se ni kaj dosti od 2007,osebje enako prijazno,celo spomnili so se me po treh letih,sestre pravi cukri,da o zdravnikih sploh ne govorim.mi ni žal,da sem šla še enkrat gor.

(odgovor članu teaju)
  Neposredna povezava do sporočila: 142
Stran:   <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Stran: <<   < Prejšnja stran  2 3 4 5 [6]
Pojdi na:





Zakaj tudi najbolj zdrave nosečnice slabo ...
99 odstotkov nosečnic se pritožuje nad kakovostjo spanja. Preverite, kateri so trije glavni razlogi, zakaj nosečnice pog...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?