|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 15:04:03   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: rija

sem šla malo prečekirat.....

všeč mi je Blues 299user posted image  samo prevelika.

sicer pa glavno, da se vi veselite in uživateuser posted image



Rija, kot sem napisala, jo lahko brez težav pomanajšašuser posted image , pa bo tudi prahu manj....user posted image

(odgovor članu rija)
Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 15:04:30   
Anonimen
Rija, v našem koncu je polno čistilk na voljo vešuser posted image

Pa midva bi v enem delu mela pisarno za mojgauser posted image

Sam hudič je najdt parcelo za tako hišo. No....v prekmurjo verjetno neuser posted image , pr nas pa.

< Sporočilo je popravil brisačkarca -- 9.10.2008 15:06:35 >

(odgovor članu rija)
  Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 20:08:06   
siskamiska
HuAnita lušna hiška user posted image user posted image user posted image user posted image .

Veliko lepih trenutkov preživite v njej user posted image .

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 22:03:23   
Anonimen
Glede na to, da sem že uspela plačati 2 obroka kredita, sem bolj optimistična....


A tako hitro ste prisli do fasade? Uauuuuuu user posted image .

Sicer pa luskana in prijetna, ravno prav velika. Upam, da boste kmalu uzivali v njej :)).

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 29
   RE: Naša instant hiška - montažna
9.10.2008 22:25:32   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: Mič II

A tako hitro ste prisli do fasade? Uauuuuuu user posted image .

Sicer pa luskana in prijetna, ravno prav velika. Upam, da boste kmalu uzivali v njej :)).



Mičitu - jap, mislim, da v enem mesecu... Zdaj se sušijo estrihi, potem pa prekrijemo tla, pa nabašemo pohištvo...   Koamj čakam na užitke, res!user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 30
   RE: Naša instant hiška - montažna
10.10.2008 7:58:10   
Drnula
Super HuAnita user posted image user posted image user posted image
Hiška zgleda super, barva mi je tudi všeč. Uživajte!

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 31
   RE: Naša instant hiška - montažna
10.10.2008 9:11:45   
metkica1
Huanita super hiškauser posted image

Sem se včeraj peljala mimo in hiško videla dokaj od blizu, v resnici je še lepša, kot na slikah
Torej lepa hiška in super lokacijauser posted image

(odgovor članu Drnula)
Neposredna povezava do sporočila: 32
   RE: Naša instant hiška - montažna
10.10.2008 12:23:56   
HuAnita
IZVIRNO SPOROČILO: metkica1

Huanita super hiškauser posted image

Sem se včeraj peljala mimo in hiško videla dokaj od blizu, v resnici je še lepša, kot na slikah
Torej lepa hiška in super lokacijauser posted image



Od kod pa si?user posted image

(odgovor članu metkica1)
Neposredna povezava do sporočila: 33
   RE: Naša instant hiška - montažna
10.10.2008 21:12:08   
Anonimen
Koamj čakam na užitke, res!


Do novega leta bo? Da kar s smrekco uletijo gosti....prakticno user posted image .
Sicer pa res luskana, tko na izi in fajn. Mi je vsec.

(odgovor članu HuAnita)
  Neposredna povezava do sporočila: 34
   RE: Naša instant hiška - montažna
12.10.2008 21:19:45   
Dadi
Huanita čestitke za fajn lušno hišico. No meni edino barva fasade ni preveč všeč, ampak to je stvar vsakega posameznika a ne...Drugače me pa zanima a sta jo do 4. faze vzela..k je stopnišče zraven ali kako? Ali ma pač luxhaus to zraven k 4. fazi?

Uživajte res, naj vam bo v veselje

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 35
   RE: Naša instant hiška - montažna
12.10.2008 21:26:21   
HuAnita
Dadi - ne, nimajo po fazah, samo standard (z raznimi dodatki) ali pa na ključ. Saj sem napisala zgoraj, kaj vse je že zraven pri osnovni izvedbi (standars...).

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 36
   RE: Naša instant hiška - montažna
12.10.2008 21:33:10   
Dadi
aha aha..ma sem bla prelena da bi vse bralauser posted image ..ampak sem si šla zdaj vse prebrat še enkrat....

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu HuAnita)
Neposredna povezava do sporočila: 37
   RE: Naša instant hiška - montažna
13.10.2008 13:24:42   
Pikapolonica_
Hiška je fantastična, in točno ta je resnično razstavljena pri Ikei v Grazu, sicer s kombinacijo fasade v sivi barvi, ampak je sivo-redčih hišk že na tone, tako da mi je všeč, da si vzela celotno rdečouser posted image


Brisačkarca, si omenila, da pri 'vas' (sklepam, da v Lj?) ni mogoče dobiti poštene parcele za lepo hiško, pa ti povem, da je parcela kupljena sedaj v Prekmurju dosti boljša naložba, kot pa v Lj, kjer cene res počasi padajouser posted image Tako da le pogum v roke, drugače jo pa Angležem prodašuser posted image (ne morem iz svoje kože in fohauser posted image user posted image ....)

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 38
   RE: Naša instant hiška - montažna
13.10.2008 13:27:17   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Pikapolonica_

Hiška je fantastična, in točno ta je resnično razstavljena pri Ikei v Grazu, sicer s kombinacijo fasade v sivi barvi, ampak je sivo-redčih hišk že na tone, tako da mi je všeč, da si vzela celotno rdečouser posted image


Brisačkarca, si omenila, da pri 'vas' (sklepam, da v Lj?) ni mogoče dobiti poštene parcele za lepo hiško, pa ti povem, da je parcela kupljena sedaj v Prekmurju dosti boljša naložba, kot pa v Lj, kjer cene res počasi padajouser posted image Tako da le pogum v roke, drugače jo pa Angležem prodašuser posted image (ne morem iz svoje kože in fohauser posted image user posted image ....)



Nisem iz ljubljaneuser posted image .
Prekmurje mi je pa vseeno malo predaleč, čeprav verjamem da je dobra kupčijauser posted image
Jaz iščem dobro kupčijo na notranjskemuser posted image

(odgovor članu Pikapolonica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 39
   RE: Naša instant hiška - montažna
13.10.2008 13:29:52   
Pikapolonica_
Veliko sreče user posted image user posted image user posted image in čimlepšo parcelo user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 40
   RE: Naša instant hiška - montažna
13.10.2008 13:29:57   
PikicaStonoga
Dadi medve sva že prepozni za zanimanje kaj gre zraven, ko nama hiška že stoji ;) hehe

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 41
   RE: Naša instant hiška - montažna
13.10.2008 18:23:08   
Dadi
jah no...nikoli se ne ve kdaj bomo še kakšno delali..user posted image   Mi je zanimivo tudi kaj drugega pogleda in se informirat a ne..

_____________________________

May you be strainghtened by yesterday¨s rain, walk straight in tommorow¨s wind and cherish each moment of the sun today.

(odgovor članu PikicaStonoga)
Neposredna povezava do sporočila: 42
   RE: Naša instant hiška - montažna
18.10.2008 14:53:55   
PikicaStonoga
Mah mal se hecam ;)
Dadi, a že živite notri?

(odgovor članu Dadi)
Neposredna povezava do sporočila: 43
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?