|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 14:25:27   
tanita
IZVIRNO SPOROČILO: Taddy78

Seveda se nimaš kaj za sekirat, ampak je kar dosti podobnih vprašanj, ker se Uz-ji delajo prehitro, seveda se še nič ne vidi, pol pa se nosečke brezveze sekirajo.
Čestitke user posted image user posted image user posted image



Res hvala!!user posted image



(odgovor članu Taddy78)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Vgnezditvena krvavitev
29.5.2010 16:51:59   
tarikata
oj,

eko jaz sem danes dobila rjav izcedek in malo krvav, vendar 2 dni pred pričakovano user posted image .
upam, da se ne bo razvilo v ta pravo, tega je zelo malo, kaj mislite ve? če ne bo user posted image  kdaj naredim test? takoj ko ne bo tega rjavega izcedka ali lahko že prej?

(odgovor članu tanita)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Vgnezditvena krvavitev
31.5.2010 8:31:59   
Anonimen
user posted image  sva na Ovulacijo, v petek 21.5.,

v petek ( 1 teden po tem... opazim roza izcedek )
danes in včeraj nič več izcedka,....

upam,da je bila to vgnezditvena krvavitev.

Vedno pred user posted image  imam RJAV izcedek par dni, tokrat je pa bilo res ČIST NEŽNO ROZA.

Srčno upam, da je to to

(odgovor članu tarikata)
  Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Vgnezditvena krvavitev
27.7.2010 14:17:30   
zoya80
Da še jaz vprašam za mnenje:

Menstruacijo bi morala dobiti včeraj. Imam redno, začne se mi vedno tako, da je en večer prej temno rjava, drugi dan pa priteče normalno. Zdaj imam pa že 4ti dan (od sobote) rjavkast izcedek, ki ga je zelo malo (kakšne 2, 3 kapljice dnevno). Menstruacije pa od nikoder. Včeraj sem naredila dva testa FS, enega starega sem imela še doma že nekaj časa in enega novega. En mi je pokazal negativno, drug pa pozitivno (svetla druga črtica). In kaj naj si zdaj mislim? Nameravala sem počakati kakšen dan, pa spet ponoviti test ampak me nonstop muči in veliko mislim na to ter hodim na wc preverjat, če se je user posted image slučajno vlila.
Če gre SLUČAJNO za vgnezditveno krvavtitev, potem je še zelo zgodaj za test in je bolje, da še počakam kak dan, ane?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.7.2010 12:46:55   
_sanja_*
Jaz je nisem imela, ne prvič in ne drugič.

(odgovor članu zoya80)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.7.2010 14:00:53   
majci198
jaz nisem prvič imela nobene vgnezditvene krvavitve, zdaj v drugo pa tudi ne. pa je obakrat bilo (je) vse ok.
Kar se pa testov tiče so mi pa še v vsaki lekarni rekli da je najboljši Clearblue, ker je baje najbolj občutljiv na nosečniški hormon.

Veliko sreče!!!

(odgovor članu _sanja_*)
Neposredna povezava do sporočila: 106
   RE: Vgnezditvena krvavitev
28.7.2010 14:04:02   
Anonimen
čeprav je v prvo nisem imela...
danes držim pesti, da pa bo to mogoče to - v drugo user posted image

ker resnično, ne želim da user posted image  pride in vseeno je 2 dni prezgodaj user posted image

(odgovor članu majci198)
  Neposredna povezava do sporočila: 107
   RE: Vgnezditvena krvavitev
8.8.2010 22:26:16   
tunel
Halo punce! Js sem nova in me zanima, ali je že hudo, če se z mojim trudiva že leto in še ni nič....vedno razočaranje.

< Sporočilo je popravil tunel -- 8.8.2010 22:31:43 >

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 108
   RE: Vgnezditvena krvavitev
8.8.2010 22:54:25   
tunel
user posted image pa še to me zanima. sva bla pridna v času plodnih dni in potem je prišla ful šibka krvavitev, zdaj mi je pa vsaki dan slabo, neka čudna slabost, ampak test je pokazal negativno. mogoče je samo psiha. hvala user posted image

(odgovor članu tunel)
Neposredna povezava do sporočila: 109
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.8.2010 7:49:02   
smeška83
Upam, da je vseeno vgnezditvena in si srečka user posted image

(odgovor članu tunel)
Neposredna povezava do sporočila: 110
   RE: Vgnezditvena krvavitev
14.8.2010 23:59:07   
lunainzvezde
Zoya80, si user posted image ?






(odgovor članu smeška83)
Neposredna povezava do sporočila: 111
   RE: Vgnezditvena krvavitev
8.9.2010 11:36:45   
manuelca
naj podelim še svojo izkušno...
pri prvi nosečnosti ni bilo vgnezditvene, no opazila sem nek bledo rjav sluzast izcedek vendar nisem paničarla ker mi je G reku da ni nič zaskrbljujočega, naj ga pa le pokličem če bom krvavela-po vsem kar sem prebrala na forumu pa sumim da je bila to vgnezditvena.user posted image

sedaj se trudiva z možem v drugo user posted image , sicer komaj 2.mesec vendar sva s prvim takoj zanosila, da sva bila kar razočarana prejšnji mesec da se ni prijelo. pri meni je delovala psiha, kljub temu da sva neredila ene 3 teste -negativni vsi seveda- ...tako zelo sem bila prepričana da sem user posted image , pa še mož je tako prepričan deloval, da sem si kar predstavljala pikico v trebušku...skratka tako sem bila pozorna na nosečniške znake, da sem jih preštela vsak dan fulll-ni kaj prevelika želja-skratka od stresa in razmišljanja sem imela user posted image šibkejšo in krajšo....skratka... upamo da bo tokrat....zdaj sem spet v pričakovanju kaj bo, ker sem glih v tistih plodnih dneh...in čeprav ne user posted image non stop , ker se nočeva s tem posiljevat in obremenjevat ...upam da je,,,,user posted image

(odgovor članu lunainzvezde)
Neposredna povezava do sporočila: 112
   RE: Vgnezditvena krvavitev
10.9.2010 12:51:04   
Amy_Lee
Javljam se prvič, ker vidim, da ste tukaj prave poznavlake user posted image user posted image
KT ne jemljem že slabo leto. Z možem se trudiva na otroku. Imam dokaj dolge cikluse, približno 38 dni. No, eno 10 dni po zadnji user posted image se mi je pojavil temno rjav izcedek. Pomislila sem, da bi lahko bila ovulacija, pa vseeno prehitro par dni. Izcedek sem mela 4 dni, potem pa 2 dni špikanja v sp.delu trebuha. No, ko sem mela špikanje, sm zračunala, da sm mela ovulacijo. Z dragim sva zato user posted image . No, problem je zj, da se mi je en teden po tem, pojavil še en izcedek. Tokrat nežno rdeč, ampak res ga je blo samo za vzorc. 2 dni sm po tem mela izcedek, nekaj zelo svetlo rjavega, skor oranžno. Za test je prezgodaj, user posted image nj bi dobila konc druzga tedna. G me je pa naročila komaj decembra!!!Kao, če ne boli nimam kj prej hodt. Zato Vas sprašujem, kaj mislite, da bi to lahko blo? user posted image


_____________________________

Ne delaj drugemu tistega, kar sam nočeš, da bi drugi naredili tebi!

(odgovor članu manuelca)
Neposredna povezava do sporočila: 113
   RE: Vgnezditvena krvavitev
20.3.2013 20:30:49   
Anonimen
oh joj, ... pri meni je pa tako, da se mi je danes, cca 3 - 4 dni pred predvideno M zjutraj dogajalo vse živo user posted image ... najprej sem šla na wc, na papirju se je videl zelo rahlo svetlo rjavkasto - roza obarvan izcedek, bilo ga je malo, a ker sem imela zraven tudi bolečine kot pred M, čeprav je do nje še najmanj 3 dni (razen, če me kaj prej preseneti), sem uporabila dnevni vložek, na katerem se je do popoldneva nabralo par manjših kapljic tega izcedka. Vse skupaj je zgodaj zjutraj, v času ko sem se zbudila pa tam cca 3 ure spremljala rahla vrtoglavica. Da ne omenjam, da sem izkoristila vsak wc v mestu za lulanje user posted image ... od okoli 15. ure pa do zdaj se na svežem vložku ni pojavilo več izcedka, nekaj sem ga sicer še opazila na wc papirju.

Nič ne sprašujem, kaj bi to lahko bilo, ker je itak jasno, da je po vsej verjetnosti začetek tečke user posted image , če pa imam toliko sreče pa zna bit tudi vgnezditvena... tako, da samo čakam in sporočim kaj se je izcimilo iz tega .... user posted image


Aja, bolečine pa so en čas podobne prihodu user posted image , pol jih en čas sploh ni, pol me špikne parkrat v enem, pa parkrat v drugem jajčniku ... user posted image

V glavnem poročam user posted image

(odgovor članu Amy_Lee)
  Neposredna povezava do sporočila: 114
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2013 9:37:40   
Anonimen
še kaj novega?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oh joj, ... pri meni je pa tako, da se mi je danes, cca 3 - 4 dni pred predvideno M zjutraj dogajalo vse živo user posted image ... najprej sem šla na wc, na papirju se je videl zelo rahlo svetlo rjavkasto - roza obarvan izcedek, bilo ga je malo, a ker sem imela zraven tudi bolečine kot pred M, čeprav je do nje še najmanj 3 dni (razen, če me kaj prej preseneti), sem uporabila dnevni vložek, na katerem se je do popoldneva nabralo par manjših kapljic tega izcedka. Vse skupaj je zgodaj zjutraj, v času ko sem se zbudila pa tam cca 3 ure spremljala rahla vrtoglavica. Da ne omenjam, da sem izkoristila vsak wc v mestu za lulanje user posted image ... od okoli 15. ure pa do zdaj se na svežem vložku ni pojavilo več izcedka, nekaj sem ga sicer še opazila na wc papirju.

Nič ne sprašujem, kaj bi to lahko bilo, ker je itak jasno, da je po vsej verjetnosti začetek tečke user posted image , če pa imam toliko sreče pa zna bit tudi vgnezditvena... tako, da samo čakam in sporočim kaj se je izcimilo iz tega .... user posted image


Aja, bolečine pa so en čas podobne prihodu user posted image , pol jih en čas sploh ni, pol me špikne parkrat v enem, pa parkrat v drugem jajčniku ... user posted image

V glavnem poročam user posted image


(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 115
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2013 9:53:42   
Anonimen

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še kaj novega?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oh joj, ... pri meni je pa tako, da se mi je danes, cca 3 - 4 dni pred predvideno M zjutraj dogajalo vse živo user posted image ... najprej sem šla na wc, na papirju se je videl zelo rahlo svetlo rjavkasto - roza obarvan izcedek, bilo ga je malo, a ker sem imela zraven tudi bolečine kot pred M, čeprav je do nje še najmanj 3 dni (razen, če me kaj prej preseneti), sem uporabila dnevni vložek, na katerem se je do popoldneva nabralo par manjših kapljic tega izcedka. Vse skupaj je zgodaj zjutraj, v času ko sem se zbudila pa tam cca 3 ure spremljala rahla vrtoglavica. Da ne omenjam, da sem izkoristila vsak wc v mestu za lulanje user posted image ... od okoli 15. ure pa do zdaj se na svežem vložku ni pojavilo več izcedka, nekaj sem ga sicer še opazila na wc papirju.

Nič ne sprašujem, kaj bi to lahko bilo, ker je itak jasno, da je po vsej verjetnosti začetek tečke user posted image , če pa imam toliko sreče pa zna bit tudi vgnezditvena... tako, da samo čakam in sporočim kaj se je izcimilo iz tega .... user posted image


Aja, bolečine pa so en čas podobne prihodu user posted image , pol jih en čas sploh ni, pol me špikne parkrat v enem, pa parkrat v drugem jajčniku ... user posted image

V glavnem poročam user posted image





jaaaa, srečka user posted image sem user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 116
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2013 11:20:46   
pridna_janja

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še kaj novega?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oh joj, ... pri meni je pa tako, da se mi je danes, cca 3 - 4 dni pred predvideno M zjutraj dogajalo vse živo user posted image ... najprej sem šla na wc, na papirju se je videl zelo rahlo svetlo rjavkasto - roza obarvan izcedek, bilo ga je malo, a ker sem imela zraven tudi bolečine kot pred M, čeprav je do nje še najmanj 3 dni (razen, če me kaj prej preseneti), sem uporabila dnevni vložek, na katerem se je do popoldneva nabralo par manjših kapljic tega izcedka. Vse skupaj je zgodaj zjutraj, v času ko sem se zbudila pa tam cca 3 ure spremljala rahla vrtoglavica. Da ne omenjam, da sem izkoristila vsak wc v mestu za lulanje user posted image ... od okoli 15. ure pa do zdaj se na svežem vložku ni pojavilo več izcedka, nekaj sem ga sicer še opazila na wc papirju.

Nič ne sprašujem, kaj bi to lahko bilo, ker je itak jasno, da je po vsej verjetnosti začetek tečke user posted image , če pa imam toliko sreče pa zna bit tudi vgnezditvena... tako, da samo čakam in sporočim kaj se je izcimilo iz tega .... user posted image


Aja, bolečine pa so en čas podobne prihodu user posted image , pol jih en čas sploh ni, pol me špikne parkrat v enem, pa parkrat v drugem jajčniku ... user posted image

V glavnem poročam user posted image





jaaaa, srečka user posted image sem user posted image


čestitam user posted image user posted image

_____________________________

Quando fra l’altre donne ad ora ad ora
Amor vien nel bel viso di costei,
quanto ciascuna e men bella di lei
tanto cresce ‘l desio che m’innamora

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 117
   RE: Vgnezditvena krvavitev
21.3.2013 11:21:27   
Anonimen
čestitke user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

še kaj novega?
IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen

oh joj, ... pri meni je pa tako, da se mi je danes, cca 3 - 4 dni pred predvideno M zjutraj dogajalo vse živo user posted image ... najprej sem šla na wc, na papirju se je videl zelo rahlo svetlo rjavkasto - roza obarvan izcedek, bilo ga je malo, a ker sem imela zraven tudi bolečine kot pred M, čeprav je do nje še najmanj 3 dni (razen, če me kaj prej preseneti), sem uporabila dnevni vložek, na katerem se je do popoldneva nabralo par manjših kapljic tega izcedka. Vse skupaj je zgodaj zjutraj, v času ko sem se zbudila pa tam cca 3 ure spremljala rahla vrtoglavica. Da ne omenjam, da sem izkoristila vsak wc v mestu za lulanje user posted image ... od okoli 15. ure pa do zdaj se na svežem vložku ni pojavilo več izcedka, nekaj sem ga sicer še opazila na wc papirju.

Nič ne sprašujem, kaj bi to lahko bilo, ker je itak jasno, da je po vsej verjetnosti začetek tečke user posted image , če pa imam toliko sreče pa zna bit tudi vgnezditvena... tako, da samo čakam in sporočim kaj se je izcimilo iz tega .... user posted image


Aja, bolečine pa so en čas podobne prihodu user posted image , pol jih en čas sploh ni, pol me špikne parkrat v enem, pa parkrat v drugem jajčniku ... user posted image

V glavnem poročam user posted image





jaaaa, srečka user posted image sem user posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 118
   RE: Vgnezditvena krvavitev
2.5.2013 11:26:23   
ribica87
Pozdravljene!
No pa sem se še jaz odločila da malo povprašam in napišem stvari, ki me zanimajo. In sicer je takole. Stara sem 26let in že eno leto ne jemlem KT. Na začetku sva s fantom še pazila kakšne pol leta ali malo več, zdaj pa sva rekla da poskusiva. No in zdaj me že vse nekaj špika majo v levem, malo v desnem jajčniku, malo mi je slabo, imam občutek kot d imam nek pritisk notri in določena hrana mi smrdi. Mi gre kar na bruhanje. Stvar je pa taka da sem imela 20.4. prvi dan M, oz sem mislila da bo M, ampak je bilo tako samo rjavo in sluzato, le kaksna pikica krvi, to je trajalo 3 dni, potem so bile spodnjice spet snežno bele.user posted image Danes je 13. dan od prvega dne "M", in imam že 3 dni take znake. Zdaj me pa zanima, če je imela katera še podobne izkušnje. Verjetno je za test nosečnosti še prezgodaj?
Hvala

(odgovor članu anajan)
Neposredna povezava do sporočila: 119
   RE: Vgnezditvena krvavitev
4.5.2013 18:15:37   
Metuljčica 2013
Ribica87, glede na to, da si 13 dni od zadnje M, je edino možno, da imaš ovulacijo, nosečniške znake sem pa jaz osebno začela imeti v 8., 9. tednu, se pravi v 2. mesecu nosečnosti.

(odgovor članu ribica87)
Neposredna povezava do sporočila: 120
   RE: Vgnezditvena krvavitev
1.6.2013 17:22:26   
piccola7
Pozdravljene,
sem nova na forumu in bi rada vase mnenje:)
Menstruacijo pricakujem cez 8 dni, danes na 22.dan pa sem opazla rahlo krvavitev, in to 8dan po odnosu. Ciklus imam dolg 30dni, in danes je 22.zato ne vem, ali je samo M pohitela, ali bi dejansko lahko bila vgnezditvena krvavitev. Ker je prvic da se mi zgodi tako, ne vem tocno kaj si mislit..user posted image in obcutek je tak kot bi imela za dobit M..
kaj pravite vi? izkusnje? :)

< Sporočilo je popravil piccola7 -- 1.6.2013 17:35:14 >

(odgovor članu Metuljčica 2013)
Neposredna povezava do sporočila: 121
   RE: Vgnezditvena krvavitev
16.7.2013 11:42:31   
littlestar5
Po spontanem splavu sem šla na odstranitev pregrade (maj 2013). Odstranitev je bila uspešna. Skoz sem dala eno menstruacijo, nato je sledil pregled. Na pregledu mi je ginekolog dejal, da je vse ok in da lahko delava naprej na naraščaju. Torej, zadnjo M sem imela 5. junija. Rjav izcedek se mi je pojavil 33. dan od M. Enkrat je bilo tudi malo krvave sledi, zato sem menila, da prihaja M. Vendar se je nadaljeval samo rjav izcedek, v zelo majhni količini. Imela sem tudi občasne bolečine in špikanja, kot M krči. Rjav izcedek sem imela 9 dni, sedaj se je umiril oz. izginja. Na 40. dan od zadnje M sem tudi naredila test nosečnosti, ki pa je bil negativen. Ali sem test naredila prezgodaj ali je izcedek lahko vzrok kakšnih težav?? Drugih težav, razen občasnih bolečin nimam. Je imela katera podobne težave? Prosim za pomoč.

(odgovor članu piccola7)
Neposredna povezava do sporočila: 122
   RE: Vgnezditvena krvavitev
23.10.2013 8:20:42   
katulc
pozdravljene sem nova na tem forumu...sem se pa odločila zanj, ker vas prebiram zdaj že skoraj vsak dan user posted image , prav tako sem pa na wc.ju že skoraj vsako uro...da preverjam ali bo prišla user posted image ... mogoče mi lahko katera kaj pomaga, menstruacijo imam nekje na 28 - 35 dni; zadnjo sem pa imela 29.09. in 28 dan bi bil v petek 25.10. pa se v soboto pokaže čisto mala kapljica, pa potem v nedeljo rjavkasto do danes pa nič, danes pa spet dve kapljici rjavi. To se mi ni še nikoli naredilo, sem se že prepričala, da je user posted image  da ne bo spet razočaranje.. Moja G mi je rekla, da moram s testom počakat še 1 teden, me pa matra ...kaj bi lahko bilo oziroma čakanje me ubija, ali bo user posted image , ali ne ... malo me bolijo prsi, da ne morem spat na trebuhu, kar sem do zdaj zmerom in pa take vrtoglavice oz. glavobole imam .... verjetno je pa to psihauser posted image

(odgovor članu littlestar5)
Neposredna povezava do sporočila: 123
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





Ponovna zanositev: Idealen premor med nose...
Načrtujeta drugega oziroma naslednjega otroka, pa se sprašujeta, kakšen je idealen in najbolj zdrav premor med nosečnost...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?