|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Darilo za dvojčke
28.10.2008 7:22:29   
Edinka
Pozdravljene!
Če je tema že načeta, me napotite ali prestavite na pravi forum.
Prijatelja okoli novega leta pričakujeta dvojčke. Zanima me, kakšno darilo je najbolj primerno ob rojstvu dvojčkov. Naj omenim, da imata že vse potrebno. Je to denar, kakšen bon za otroško trgovino, oblačila, igrače ... Mamice dvojčkov boste gotovo vedele, kaj vam je najbolj manjkalo, zato vas prosim za nasvet.
Hvala in lep pozdrav vsem!
Neposredna povezava do sporočila: 1
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 7:32:18   
Anonimen
Če sta res dobra prijatelja:

doma narejeni boni za eno uro varstva na teden npr. do prvega leta (magari samo šetanje v vozičku), da mamica in očka lahko zadihata.

Tega bi bila vesela jaz. Da me nekdo razbremeni, aja pa ne da bi potem imela z njim več posla kot z otrokoma.

< Sporočilo je popravil ***Želva*** -- 28.10.2008 7:38:23 >

(odgovor članu Edinka)
  Neposredna povezava do sporočila: 2
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 7:41:42   
Edinka
Želva, z veseljem bi to storila, žal pa živimo 100 km narazen.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 8:25:54   
emaa
Denar ali boni zmeraj prav pridejo, pa potem kupiš kar rabiš, ko rabiš. Jaz sem bila tega najbolj vesela (denarja še najbolj, nisem bila omejena kje moram kaj kupit, vrednost mi ni bila pomembna, pomembna je bila misel. 

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 11:37:18   
CUKRČEK
jaz tudi mislim, da je denar oz. boni najboljša rešitev. PA če gre za enega otroka ali več. Edino če sama povesta kaj želita. 

_____________________________

*prvič smo naredili enega otroka
*drugič smo naredili dvojčke
*sedaj se sploh ne upamo več delat otrok, da ne bodo
slučajno trojčki:))

(odgovor članu emaa)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   [Brisano sporočilo]
28.10.2008 11:55:18   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu CUKRČEK)
  Neposredna povezava do sporočila: 6
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 14:08:02   
Edinka
IZVIRNO SPOROČILO: CUKRČEK
PA če gre za enega otroka ali več.


Normalno! Ne vem, kaj kompliciram!
Hvala vam za odgovore! Mislim, da bodo kar dinarčki padli. Za igračke in ostale pripomočke bosta poskrbela sama ali pa stari starši. Ste mi zelo pomagale. Sama še nimam otrok pa ne vem, kako to gre.
Lep dan!

(odgovor članu CUKRČEK)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 14:43:57   
siskamiska
Če še nimata prvih albumov je tudi to lepo darilo, pa še za spomin bo.

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 17:50:29   
l.daisy
IZVIRNO SPOROČILO: siskamiska

Če še nimata prvih albumov je tudi to lepo darilo, pa še za spomin bo.


samo, da potem ne dobiš od treh po dva albuma... user posted image
s temi darili je cel user posted image ... tako kot s telegrami... jaz imam enih 8 parov copatk... user posted image

najmanj zgrešiš in najbolj prav pridejo darilni boni, ampak to je približno tako neosebno kot denar....
ta druga varianta so pa plenice, plenice in plenice.... ker tega se pa porabi malo morje (moraš pa spet  vedeti, katero znamko preferirajo obdarovanci)...user posted image


_____________________________

28.05.2008: 1 + 1 = 4

(odgovor članu siskamiska)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   RE: Darilo za dvojčke
28.10.2008 18:53:08   
sasi13
plenice ........ tega se ogromno rabi in pride najbolj prav. najboljše različne številke, 2, 3, 4 

_____________________________

JaN & AnŽeJ 12.6.2008

(odgovor članu l.daisy)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   RE: Darilo za dvojčke
29.10.2008 7:32:32   
masna
Darilni boni in pleničke. Jaz sem vsem ki so me vprašali rekla plenice. To ne moreš zgrešit in se vedno rabijo.

Drugače pa vpraši kaj rabijo, to je še njaboljš.

(odgovor članu sasi13)
Neposredna povezava do sporočila: 11
   RE: Darilo za dvojčke
30.10.2008 6:41:06   
Edinka
Hvala!
Na plenice niti pomislila nisem. Sicer imate pa čisto prav. Brez veze, da si razbijam glavo - ko bo prišel čas, bom vprašala, kaj potrebujejo, drugače bom pa malo kombinirala med vsemi vašimi predlogi.
Lep dan vsem!


(odgovor članu masna)
Neposredna povezava do sporočila: 12
   RE: Darilo za dvojčke
30.10.2008 12:51:58   
mogant
tudi jaz mislim, da s plenicami skor ne moreš zgrešit, ker jih nikoli ni preveč... sva pa midva dobila dva darilna bona za baby center že kar s telegramom v porodnišnico, zelo elegantna rešitev, še po bone ti ni treba, pokličeš in naročiš telegram, dela za 2 minuti user posted image ...

če bi se pa rada bolj potrudila, pride vse prav kar še nimajo, lahko naštejem kaj sva midva dobila ali pa sama nabavila čisto na začetku: grelnik za stekleničke, črpalko za mleko, čebriček za kopanje, igralno podlogo, baby fon, ležalnike, previjalno torbo, previjalni nahrbtnik z niveino kolekcijo, spalne vreče, vrtiljak za na posteljco - to je bila edina slaba investicija, ker skoz spijo na trebuhu in jim tako sploh ni bil zanimiv... tega se trenutno spomnim...

(odgovor članu Edinka)
Neposredna povezava do sporočila: 13
   RE: Darilo za dvojčke
3.11.2008 6:59:40   
Edinka
IZVIRNO SPOROČILO: mogant
sva pa midva dobila dva darilna bona za baby center že kar s telegramom v porodnišnico, zelo elegantna rešitev, še po bone ti ni treba, pokličeš in naročiš telegram, dela za 2 minuti user posted image ...



He he, po liniji najmanjšega napora. Super ideja. Kar se pa pripomočkov tiče ... Ne vem, kaj že imata in kaj še ne. Mogoče bi jima res najbolj prav prišli boni in plenice. Tudi kakšnih velikih stvari se moram izogibati, ker se že sedaj, ko sta še sama, komaj obračata v 1SS. Si ne predstavljam, kaj bo, ko bodo štirje.
Iskrena hvala za vse predloge in lep dan!

(odgovor članu mogant)
Neposredna povezava do sporočila: 14
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Zgodbe malih junakov: Roditi bi se morala ...
photo
7. 11. 2019, ob 9.34 se je rodila naša Klara, v 25. tednu nosečnosti, težka 730g in velika 34cm. Teh podatkov si nisem m...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?