|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Ženska!
31.3.2005 14:29:43   
bambi
Punce, dobila sem ta krasen mail in zdi se mi tako lep, da ga morate prebrati...

Ko je Bog ustvarjal žensko, je delal že šesto naduro. "Zakaj pa se ukvarjaš s tem tako dolgo?" ga je vprašal angel, ki se je na hitro oglasil v njegovi
delavnici. Bog je odgovoril:" Si morda videl navodila za sestavo? Biti mora pralna, ne sme biti iz plastike, imeti mora več kot 200 gibljivih delov, ki
jih je mogoče zamenjati, njeno telo mora brezhibno delovati, tudi če se hrani samo z majhnimi prigrizki in pije dietno kolo. Imeti mora naročje, v katerem lahko sedijo tudi štirje otroci hkrati. Njen poljub mora zdraviti vse, od odrgnjenih kolen do strtega srca. In za vse številne naloge, ki jih mora opraviti, ima na voljo - poglej v paket- le dve roki."
Angel je osupnil, ko je slišal, kaj vse je zahtevano v navodilih za sestavo: "Le dve roki?" In to pri standardnem modelu? To je veliko preveč
dela za en dan, dokončaj jo jutri."
"Ne, ne bom," je protestiral Bog, "zdaj sem že tako blizu temu, da končam to kreacijo, ki mi je prirasla k srcu, da se nočem ustaviti. Zna se že sama zdraviti in lahko dela osemnajst ur na dan."
Angel se je približal in se dotaknil ženske. "Toda Bog, naredil si jo tako mehko."
"Res je mehka," se je strinjal Bog, "toda naredil sem jo tudi trdo. Nimaš pojma, kaj vse zna potrpeti in kaj vse zna doseči." "Bo znal tudi misliti?" je vprašal angel.
"Ne le to," je odgovoril Bog. "Znala bo tudi preceniti in se pogajati,odločati in se zavzemati..."
Angel, ki je v tistem trenutku nekaj opazil, je stegnil roko in se dotaknil lica ženske.
"Ojoj, mislim, da pušča. Sem ti rekel, da je to preveč dela za en dan."
"Nič ne pušča," se je razjezil Bog. "To je solza."
"Čemu pa služi solza?" je vprašal angel.
Bog je odgovoril: "Solza je možnost, da izrazi svoje veselje, bolečino, skrb, razočaranje, ljubezen, osamljenost, žalost in ponos."
Angel je bil naravnost očaran: "Bog, ti si genij, na vse si pomislil. To, kar si storil, je občudovanja vredno. Ženska je osupljiva."
In resnično je. Ženske so močne, ko prenašajo stisko in težka bremena. Ko se borijo za to, v kar verjamejo, in se zoperstavijo krivici. Ko ne sprejmejo
zavrnitve, če menijo, da obstaja tudi boljši odgovor. Vsemu se odpovedo, da imajo njihove družine to, kar potrebujejo. Močne so tudi takrat, kadar menijo, da ni nobenega izhoda več. Vedo, da poljub in objem zdravita strta srca.
Prinašajo veselje, ljubezen in upanje, imajo sočutje in živijo za ideale.
Ženske obstajajo v vseh oblikah, velikostih in barvah. In če jih ne bi Bog sestavljal v nadurah, bi bile popolne. Tako pa se mu je v njegovo stvaritev
vendarle prikradla ena napaka... Pogosto pozabijo, koliko so resnično vredne...

:rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica::rozica:








Neposredna povezava do sporočila: 1
   Ženska!
31.3.2005 19:52:13   
tinkamiška
Lepo:rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Ženska!
31.3.2005 21:22:57   
Anitka
Bambi šele sedaj sem v miru v celoti prebrala - z eno besedo - L:rozica:E:rozica:P:rozica:O:rozica:!

:bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo::bravo:


(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Ženska!
1.4.2005 7:51:02   
girly
lepo:bravo: in seveda še kako resnično...

pa veliko :rozica::rozica::rozica:

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Ženska!
1.4.2005 11:16:12   
koala
OOOOOOOOOOOOOO kako lepo, si že brišem solze!

Koala

(odgovor članu bambi)
Neposredna povezava do sporočila: 5
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




Nos.
пеперутка16

Kako majhnim otrokom čistite nos?