|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: posvojitev črnca
24.7.2010 16:53:43   
PeggyBundy
Je možno posvojiti tudi kakšnega starejšega?

Tam, okrog 25 let?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 76
   RE: posvojitev črnca
24.7.2010 19:34:51   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Jaz pa v prvi vrsti ne razumem, zakaj se tok obremenjujete ali je to prav ali ne, ali bi mogla po otroka v Rusijo, ali je to samo zaradi denarja, imidža...



Meni tudi ni jasno user posted image .

Saj tudi ko rojevamo otroke - so nam motivi in interesi različni. Pa se ne rabimo nikomur zagovarjat, da smo "naredili dobro delo". Ali pa slabo.

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 77
   RE: posvojitev črnca
26.7.2010 9:16:58   
1Eva***
Haha imaš napačne podatke, ali ne razumete pont zgodbe, deklica je bila pripeljana k družini, ki ima posvojenih že 16 otrok!!!! torej bi jo bila mati v vsakem primeru tam tudi pustila. Tudi moja otroka imata živeče starše pa sta posvojena, sicer pa posvojitev Iz Gvineje niti približno ne stane toliko kot v Rusiji!

IZVIRNO SPOROČILO: Anonimen


IZVIRNO SPOROČILO: 1Eva***

Se podpišem pod Ali in Špeli , moto objav v medijih ni samopromocija in posledično večja prepoznavnost in boljši biznis. Njen moto je deliti svojo zgodbo z širšo množico ljudi, jim povedati da se da posvojiti tudi iz Afrike in pomagati z nesveti drugim.
Medve z Majo se ne poznava osebno, pa sva se ves čas njunega postopka pogovarjale, si dopisovale ..... lahko bi me preprosto skenslala, ker sem jaz navadna ona pa znana, ampak ne, zelo je prijazna in nam trenutno zbira podatke ali lahko posvojimo tudi mi, nudila mi je vso podporo ter znanstva ki jih je navezala tam. Tako da tale Bruh je čisto odveč.
Mogoče je napaka samo ta da je bila preveč odkrita vendar je vse to povedala v navalu sreče in ljubezni do otroka ,  tale Slovenski narod pa je itak preveč zavrt da bi sprejemal drugačnost ter preveč zavisten da lahko sprejel dejstvo da je nekdo ki je  uspešen lahko posvoji iz ljubezni, ker uspešnim in podjetnim je itak samo za denar.



Nekdo, ki je uspešen in posvoji iz ljubezni, gre v Rusijo posvojit siroto, ta posvojitev ga stane cca 30.000 eur. Nekdo, ki posvoji iz ljubezni v želji imet "nekaj posebnega" gre na drugi konec sveta, posvoji otroka žive matere, kar ga stane sigurno še enkrat več kot bi bila posvojitev iz Rusije, plus mesečna renta (odkupnina?) materi za tega otroka.

V resnici bi uspešen človek iz ljubezni posvojil siroto in razliko v znesku, ki jo je plačal v Gvineji, nakazal materi, ki bi to deklico lahko obdržala in s to razliko plačala svoje življenje in otrokovo izobrazbo.

Brez zamere.


_____________________________

Eva**

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 78
   RE: posvojitev črnca
26.7.2010 10:02:06   
1Eva***
Se strinjam, mi posvojitelji moramo čez toliko sit, dokazovat tako adli drugače da smo primerni.... drugi pa otroke samo štepajo in potem lepo živijo na račun njih pa jih nihče ne obsoja.


IZVIRNO SPOROČILO: milijonarka

IZVIRNO SPOROČILO: skuštrana suzi

Jaz pa v prvi vrsti ne razumem, zakaj se tok obremenjujete ali je to prav ali ne, ali bi mogla po otroka v Rusijo, ali je to samo zaradi denarja, imidža...



Meni tudi ni jasno user posted image .

Saj tudi ko rojevamo otroke - so nam motivi in interesi različni. Pa se ne rabimo nikomur zagovarjat, da smo "naredili dobro delo". Ali pa slabo.


_____________________________

Eva**

http://www.facebook.com/home.php?sk=lf#!/pages/Zbiranje-podpisov-Za-otrocka-gre/135343546502939?ref=mf

http://www.ringaraja.net/clanek/podprite-mamico-janjo-pri-posvojitvi-dvojcic_3182.html

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 79
   RE: posvojitev črnca
10.8.2010 7:22:53   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Je možno posvojiti tudi kakšnega starejšega?

Tam, okrog 25 let?


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Po moje bi se ti pustil posvojiti oz. osvojiti.

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 80
   RE: posvojitev črnca
3.1.2011 22:43:12   
jeannetka
Pozdravljene,

sicer je tema ni več najbolj aktualna in veliko vas je bilo anonimnih, tako da ne vem točno komu odgovarjam, a se vseeno počutim dolžna dati komentar vsem tistim, ki ste negativno nastrojene proti mamici, ki je posvojila afriškega otroka.

Gospe ne poznam, ker ne spremljam slovenske scene in me tudi ne zanima, kdo je. Denar, ki ga je plačala za ves postopek, ne bi družini pripomogel k boljšemu življenju, četudi bi jim ga ona dala in četudi zanje pomeni to ogromne vsote denarja. S tem denarjem bi si v najboljšem primeru zgradili hišo in mogoče malo boljše jedli, prihodnosti pa ne bi spremenili. Življenje zanje ne bi bilo boljše. Kar ta družina potrebuje in vse ostale, je izobrazba in možnost živeti drugačno življenje.

S tem, ko so deklico posvojili, ji bodo omogočili boljše življenje. Deklica se bo izšolala, si našla službo in bo nekega dne lahko pripeljala svojega bratca in še koga v Evropo (mama verjetno ne bo želela priti) in to so sanje vsake afriške družine.

Nekatere tukaj pametujete in se vam v resnici niti sanja ne kako dejansko živijo v Afriki in kaj pomeni življenje tam. Mamica je gotovo bila presrečna, da je našla deklici družino v Evropi, ki bo poskrbela zanjo in nekega dne posledično še za bratca.




IZVIRNO SPOROČILO: PeggyBundy

Je možno posvojiti tudi kakšnega starejšega?

Tam, okrog 25 let?


Malo za šalo, malo za res. Če dečku oz. moškemu obljubiš samo E od evropskih papirjev, bo za teboj hodil po kolenih in ga ne boš rabila na osvojiti in ne posvojiti. Vse bo naredil zate, samo da ga spraviš sem.

In to je resnica žalostne Afrike, ki se je ne zavedamo in ki je nočemo poznati.

Za vsako posvojitev sem neizmerno srečna, ker vem kaj pomeni to za njih in njihovo bodočnost in upam, da bodo še in še obstajali ljudje s tako velikimi srci, ki si bodo želeli posvajati, pa ne samo iz Afrike, povsod po svetu, kjer otroci to potrebujejo.


(odgovor članu PeggyBundy)
Neposredna povezava do sporočila: 81
   [Brisano sporočilo]
3.1.2011 23:27:47   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 82
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 [4]
Pojdi na:





7 let čakanja na otroka: Zgodba, ki me ne ...
Povedala vam bom nekaj zelo intimnega ... In bolečega. Sedem let sem se spopadala s svojo žalostjo, pustila je posledice...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?