|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: [1]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   Kaj pa ko nič ne razganja??
6.4.2005 18:29:54   
Špela
A pri vas se tudi zgodi da nič ne razganja pomlad? Pa nima sam pomlad tle veze.
Mene je namreč že mal strah, kaj je z mano.
Nisva že :zmeden2: dolgooooooooo
Predolgo bi rekel moj. A imajo s tem lahko hormoni po splavu kaj veze?
Sam problemček je ratal problem, jaz se tudi crkljati nočem in zoprno mi je če se me dotika :zmeden2: tam...
Od 11.1. pa do danes sva ene parkrat samo. Takrat januarja pa sva po kar nekaj časa spet in glej ga zlomka - :nosecka:. Pol je bilo pa itak vse travmatično.
Ampak a imate tudi ve obdobja ko ne paše. Ker to se meni še ni zgodilo.
Pa povdarjam da on nima nič s tem, niti najina veza. Le moje tole se meni zdi drugačno.
Neposredna povezava do sporočila: 1
   Kaj pa ko nič ne razganja??
6.4.2005 20:01:03   
baguSka
Ne znam ti svetovat, ker te ne poznam dovolj. Še sama praviš da se ne poznaš...

Pri nama so obdobja ko sva preprosto zmatrana, imava preveč opravkov in vsega. NIKOLI pa ne pride do tega, da mi ne bi pasalo, če bi se me dotikal..

Takole: meni recimo ni pasalo v obdobju, ko sm bla z bivšim. Ni mi pasalo če se me dotika, ni mi pasalo NIČ. Vedno bolj sva se kregala zarad tega in na koncu sm ugotovila da ne morm več tako. Mučla me je podzavest, da on ni zame in sm kar neki časa potrebovala da sm do tega pršla. Nardila sm konec.

In zdej sm najsrečnejša na tem svetu, ker imam najbolj sexi tipa kar jih obstaja.8)

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 2
   Kaj pa ko nič ne razganja??
6.4.2005 20:37:17   
mamsi
Podobno kot baguska. Pri meni je bil vzrok za frigidnost bivši tip, ki mi je šel na živce, me sploh ni privlačil, popolnoma nič se nisva razumela in sm ga pustila. Sm pa skos mislila, da je z mano kej narobe, pa je bilo z mojo vezo vse narobe. Zdaj ob svojem možu sem pa "napaljena" :sloncek::sloncek::sloncek: 100/h, pa ni bilo takih obdobij, kot je bilo prej 9 let dolgo obdobje, ko mi ni pasalo a ma skor nikol. Premisli, kaj te odbija in kaj ti manjka. Zna bit, da moraš kaj premislit o sebi in svojemu razmerju. Pa sploh ne mislim, da je lahko pri tebi tako kot pri meni, ampak mogoče je to ena od možnosti, da najdeš rešitev.;)

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 3
   Kaj pa ko nič ne razganja??
6.4.2005 21:32:03   
polona2
Lahko pa, da so vzrok hormoni :zmeden:...

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 4
   Kaj pa ko nič ne razganja??
7.4.2005 8:15:36   
Erdbeere
Meni če sem zmatrana, tko kot sem bila zadnje 3 mesece (cele dneve v sluzbi, pol pa še doma vse porihtat) tud ni pasal...samo mam zlatega možka in me je velikokrat ko mi ni "pasal" pripravu do tega da mi je pasal....jest pravim tako da kdaj je treba tud potrpet in ustreč mozu, tud če ni vse v najlepšem redu....običajno se splača....kakšen kompromis pa tud kdaj prov pride :zmeden2:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 5
   Kaj pa ko nič ne razganja??
7.4.2005 10:46:48   
Skorpija
Tudi jaz imam podobno izkušnjo kot baguška - moj bivši se mi je na konccu že dobesedno gabil... Ja pa tudi zdaj pride do obdobja ko mi ni do tega, ko rabim več časa, da si zaželim seksat. In če moj dragi kar navali name mu to tudi povem. Potem malo mulo kuha, pa se pomeniva in mu dopovem, da samo malo bolj počas in seksi pa bo. In dostikrat se zgodi, da že samo ko malo debatirava o tem me tako napali, da je pol huda akcija... Pogovor res pomaga, pa ne išči vzroke samo pri sebi...

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 6
   Kaj pa ko nič ne razganja??
7.4.2005 20:00:14   
Mojca P.
Berem ostale poste in se mi zdi, da je pri vseh situacija cisto drugacna, kot pri tebi.
Sama ves...ce ti je tvoj vsec, ti ne gre na zivce, ga imas rada ob sebi...bi jaz rekla, da je to samo obdobje, ki je lahko tudi posledica splava. (pravzaprav lahko ze prve nosecnosti-hormoni in novi obcutki po rojstvu otroka in custva do otroka...kaj pa ves kako lahko vpliva na posameznika- enie bise samo cartale, druge pa sploh ne)Vse to je novo za nas in vprasanje je kako vpliva na libido.
Moje priporocilo: ce ves, da je tvoj "ta pravi" se veeeliko pogovarjajta in skuuuupaj ugotovita kaj in kako ter kdaj ti pase.

Pomlad se je sele zacela, daj ji cas....:rozica:


Nic

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 7
   Kaj pa ko nič ne razganja??
8.4.2005 18:54:07   
Špela
Hvala Mojca, sva se pogovarjala. In zdaj sva začela s cartanjem, masažami, lepo počasi.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 8
   Kaj pa ko nič ne razganja??
8.4.2005 18:57:34   
VITA74
Oj...

tudi meni so hormoni po splavu ponagajali :( sicer mi ni bilo toliko neprijetno, samo do s... pa tudi nisva prišla...sem imela tudi kakšne zavore v glavi...in samo pogovor in cartanje - nevtralno je pomagalo..ter seveda želja po pikici.
Špela mislim da si moraš samo pustiti čas, čas da se zaceli rana, saj ženske drugače dojamemo splav kot moški.... in nič ni narobe če nekaj časa ni akcije...
Srečno!
LP :angel:

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 9
   Kaj pa ko nič ne razganja??
8.4.2005 19:28:41   
kofetek2010
po moje pa niso toliko hormoni, kot podzavest, da ne bi spet zanosila, saj so bile posledice prehude zate - nabavi si kontarcepcijo, če je še nisi, bo zavora v glavi ziher popustila ;)

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 10
   Kaj pa ko nič ne razganja??
9.4.2005 15:11:07   
Špela
Zanosila sem s kontracepcijo.:((
Res je, pa me je malo sram priznaiti, samo na smrt me je strah da zanosim. Kaj če bo šlo spet kaj narobe.
Saj zdaj se stanje počasi premika nekam. Veliko je objemov, poljubov, pogovorov,...
Rada pa bi s pikico še počakala.

(odgovor članu Špela)
Neposredna povezava do sporočila: 11
Stran:   [1]
Stran: [1]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Otroci, ki se zbujajo zgodaj zjutraj so ...
Se vaš malček zjutraj prebuja skupaj s petelini, ne glede na to ali je delovni dan ali vikend? Imamo dobro novico za vas...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?