|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Špikanje v jajčnikih
17.5.2009 11:42:07   
isabeaux
user posted image user posted image user posted image potem pa kar čestitke.....ni nobenega dvomauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 101
   RE: Špikanje v jajčnikih
17.5.2009 12:19:32   
gara
ne vem no. jutr bom še enkrat ga naredla, če bo spet pokazal pozitivno, se bom pa naročla na pregled.


(odgovor članu isabeaux)
Neposredna povezava do sporočila: 102
   RE: Špikanje v jajčnikih
17.5.2009 13:46:29   
domišljava
GLEDE ŠPIKANJE V JAJČNIKIH  SEM BILA NEKAJKRAT PRI G. IN BI JE JE DAJAL DA JE TO ČISTO NAROMALNO DA TE VČASIH KAJ ZABOLI  ALI ZBODE TAM IN DA NI NIČ NAROBE. TAKO DA SEM NEHALA GLEDE TEGA HODIT K G. NE ZDI SE MI PA NAROMALNO ČE SE TO NAENKRAT POJAVI IN SE KAR NADELJUJE, TAKRAT PA VERJETNO KAR TREBA VZTRAJAT PRI PREGLEDIH.

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 103
   RE: Špikanje v jajčnikih
17.5.2009 18:56:36   
gara
ja se mi je pojavilo ko bi naj dobila user posted image . Ampak zdaj več ne.

(odgovor članu domišljava)
Neposredna povezava do sporočila: 104
   Špikanje v jajčnikih
19.5.2009 7:46:58   
barby7
Zdravo!
Jst mam tut eno vprašanje, ki me zelo mori. S fantom sva delala na tem, da bi bila noseča. Tabletke sem že tko nehala jemati pred tremi meseci, da bi bila sedaj večja možnost zanositve ...ampak..
zadnjo menstruacijo sem imela 18.4.-22.5., delala sva na tem da sva 'zadela' plodne dneve. Zadnji teden sem imela bolečine pri jajčnikih (špikanje) - včasih samo na eni strani, drugič na obeh. Poleg tega pa mi je blo vsak dan slabo.
Včeraj, ko mi je menstruacija zamujala že dva dni, sem naredila test, vendar je bil test negativen. Cel dan (ter prejšnji večer) pa sem imela rjav izcedek. Danes pa sem dobila menstruacijo. Zelo sva žalostna, saj sva mislila, da bom zanosila.
Je možnost, da je glede na špikanje pri jajčnikih in slabosti, bilo z mano kaj narobe? Ker nikoli nisem imela nobenih problemov, nobenga špikanja in nobene slabosti.
Upam, da mi bo katera znala odgovoriti, če je imela isti problem. Hvala v naprej

(odgovor članu gara)
Neposredna povezava do sporočila: 105
   RE: Špikanje v jajčnikih
19.5.2009 17:12:27   
zebra
A si morda pomislila na žolčne ali pa ledvične kamne....?

Iz lastnih izkušenj ti lahko povem, ker imam boleče ovulacije, da dobesedno ni moč ločiti bolečine (pikanja) od jajčnika pa do ledvičnih kamnov..user posted image user posted image

..sem imela centimeterske kamne, in potem ko so se stopili (zdravila) so bolečine minile....user posted image

se pa vsake toliko pojavijo in takrat spet ne vem, ali je ovulacija ali kamni...no razen ko nardim o test, al pa če vzamem tablete proti kamnom, pa neha bolet...user posted image

Tako da glede na slabost, bi jaz prej svetovala, da se javi k svojemu osebnemu zdravniku, pa ti naj naredi uz trebuha...kot so meni ob bolečinah....in tako ugotovili, da imam kamneuser posted image

Vso srečo....user posted image

(odgovor članu barby7)
Neposredna povezava do sporočila: 106
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 2 3 4 [5]
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Glivična okužba nožnice – pogost vzrok nep...
Čeprav večinoma mine brez posebnosti, je glivična okužba nožnice ali bakterijska vaginoza precej pogost vzrok za neplodn...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?