|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: kuhinja
19.2.2009 10:27:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: TomTaylor

mene pa zanima s katerim programom si tole kuhinjo izrisala?


Fajn programe za izris kuhinje najdeš na straneh proizvajalca kuhinj Alno ali Nobilia, so lahki za uporabo in imajo kar dobro grafiko. Moraš pa vedet, da s čimerkoli boš risala, na koncu ko boš kupovala kuhinjo, ne bo čisto enaka postavitev, ker se nabor materialov, omaric, dimenzij od proizvajalca do proizvajalca razlikujejo.

(odgovor članu TomTaylor)
  Neposredna povezava do sporočila: 26
   RE: kuhinja
20.2.2009 13:46:23   
TomTaylor
Hvalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 27
   RE: kuhinja
20.3.2009 13:03:17   
matejkov
žal ni razvidno kje je vhod v kuhinjo, a predvidevam da je za otokom ali med otokom in jedilno mizo. tista stenska omarica (ob hladilniku) je popolnoma nepotrebna-saj izgleda "izgubljeno". hladilnik vgradite v omaro (glejte da kupite vgradni hladilnik) to bo še bolj polepšalo izgled in dovršenost kuhinje.Otok, če ga že hočete imeti naj bo oz. dobro je, če je na obeh stran uporaben - ta na sliki je samo iz ene strani. shrambna omara je super reč in v vaši kuhinji, ki je zelo prostorna mora biti. tisto korito, ki je narisano nima kake koristi - niti ne paše v kuhinjo niti ni praktično. vem,da boste imeli pomivalni stroj, a kljub temu mora biti korito v katerega se lahko "kaj da". glede barve kuhinje-rdeča je trenutni še "IN", a kaj bo čez par let - vam bo še všeč. NUSS barva stranic in pulta ter bele sprednje ploskve so t.i evergreen vedno bo lepo za pogledat...

če mi pošljete mere prostora vam jo zrišem kakor bi se meni zdelo najbolj lepo in praktično. lahko mi poveste še kake so vaše želje - kaj mora biti obvezno v kuhinji in kje - torej če imate že odtoke, vodo, elektriko (3 fazno vtičnico) fiksno postavljeno.

lahko narišete skico z merami in jo poslikate s fotoaparatom in mi pošljete slike na matej1982@yahoo.com  

(odgovor članu urška)
Neposredna povezava do sporočila: 28
   RE: kuhinja
20.3.2009 15:37:10   
matejkov
K mojemu sporočilu dodajam še 3 poglede kuhinje - kakršno bi jaz naredil, če bi vzel vaše mere kuhinje (glede na elemente, ki sem jih videl na vaših pogledih sem predvidel,da je kuhinja cca 305x290 v prostoru cca 600x300).

Par stvari sem naredil tako kot je že urška imela - npr. tista viseča omarica v kotu - če si je tako slučajno zamislila zapolnit praznino kota in sten

user posted image
user posted image
user posted image

< Sporočilo je popravil matejkov -- 20.3.2009 15:50:15 >

(odgovor članu matejkov)
Neposredna povezava do sporočila: 29
Stran:   <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Stran: <<   < Prejšnja stran  1 [2]
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!
Zgodbe malih junakov: 9 dni sem bila v ume...
Sprejeli so me v zelo kritičnem stanju na Infekcijsko kliniko, opravili nujen carski rez, intubirali. Potem sem bila v ...
Pesmi o mami in za mamo
Mama je nekaj posebnega, je popolna in ena sama. Ko ne najdemo besed, kako bi se ji zahvalili za vse, kar nam je dala, z...
Živilo, ki preprečuje pojav alergij pri ot...
Znanstveniki iz Nove Zelandije so prišli do zanimivega odkritja, da lahko samo z enim samim živilom v prehrani otroka zm...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?